Jump to content

Колко сте вдигали ?


Kestrel

Колко сте вдигали с Вашата ? :)  

376 гласа

  1. 1. ????? ??? ??????? ? ?????? ? :)

    • ?? 160
      56
    • ?? 180
      102
    • ?? 200
      130
    • ?? 220
      91
    • ?? 240
      67
    • ??? 240
      46


Recommended Posts

Ми смени му крушките...

И внимавай, че май е 1,2 Вата(масово са 2 ватови) крушката, не слагай по- силна, абе направо отиди с твоята :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 360
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Моя пък свети ама се е разлял кристала и в момента си гледам някво произведение на абстрактното изкуство и част от число оитващо се да се покаже иззад пейзажа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

//офф

Кажи ми каде има в БГ път,магистрала или каквото и да е дето да позволява каране с 200км/ч.И като чета темата за гумите,едва ли някой има гуми с V или поголям скоростен индекс за да се подсигури поне от към гумите.

Може би не толкова ти трябва магистрала, колкото желание. И колата разбира се де :hilezh: Аз съм се возил на Хемус с 324 и на варненската с 312 километра в час. По километраж. 324те бяха 314 на GPS-а, който държах в ръце и беше хванал 7 спътника (демек би трябвало да отчита верно). Колата е 997 Турбо.

Т'ва си беше просто за спорта и да знам, че съм го направил. А и за такива моменти, да има с к'во да се фукам :hilezh: Но повече никога. Никога!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате вярвайте 210км (на газ) след тунела на "Тракия" (наклон :bia: ) с колата от подписа. На равно 190км. Имам приятел с Алфа 155 и той не вярваше. Съмняваше се в достоверността на километража ми. Карахме заедно един до друг за да се убеди. Е, може и неговият да не е бил точен... ;):D

Но това е нищо като преживяване в сравнение с 170км (пак на "Тракия" наклон) с Форд.......КА 1.3 пълен инжекцион. :D:hilezh::hilezh::hilezh: НИКОГА ПОВЕЧЕ!!! :P

Редактирано от ma4x
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате вярвайте 210км (на газ) след тунела на "Тракия" (наклон :hilezh: ) с колата от подписа.

Точно за това говоря и аз...

Редактирано от iso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е било голям наклон :D

Да. Само той ме спираше да вдигна повече! Все пак изкачвах... :D:huh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

АУДИ Б4 2.3е бензин 95

204км/час за морето оба4е мисля 4е трябва да дига пове4е

непознавам никой с такъв модел и ми е интересно колко трябва да дига не по каталог

имах 80 1.8е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тема от тип "Как да караме внимателно и според правилника" едвам издържа една седмица, защото завършва с обиди, сръдни и всичките съпътстващи сополиви драми, а тази вече е на около две години, 239 поста, и всички сме безгрижно щастливи. Ебаси... :hilezh:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 150 не съм вдигал! Гледам ги некви изроди вдигат 200, че и 240! Ама аз не съм изрод! Симпатично момче съм! Иначе за бицепс - 70! :hilezh::):flehan::):):bia::D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................ Симпатично момче съм! Иначе за бицепс - 70! :):flehan::)

Господ създаде хората а Колт ги направи равни!!! :hilezh::):D

220 с новата машина, нагоре ме беше страх щото бех със зимни гуми :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господ създаде хората а Колт ги направи равни!!! :hilezh::bia::bia:

220 с новата машина, нагоре ме беше страх щото бех със зимни гуми :)

Фащам бас, че те било страх само щот си бил със зимни гуми :) Добре че не си бил със сликове, че ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години вдигнах 270 на Цариградско с едно чисто ново А8 4.2. Усещането беше много по-силно и от секса. Незабравимо е, особено, когато го правиш с най-любимата ти кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на моята таратяйка съм виждал 240 km/h беше на 4500 оборота AEL е , но това е само един път и то преди 2 години , според мен колкото и отклонение да има спидометъра 200 са си 200 и не е нормално , голяма скорост е

Редактирано от BlackStar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години вдигнах 270 на Цариградско с едно чисто ново А8 4.2. Усещането беше много по-силно и от секса. Незабравимо е, особено, когато го правиш с най-любимата ти кола.

Това ми се вижда доста глупаво!!!

То на магистрала е опасно да ги вдигнеш тези километри, а за Цариградско да не говориме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 съм дигал можеше и повече моята каляска ама беше на границата към 6000 обурота, все пак си е 1,6i та си викам да не го изцеждам допълнително иначе съм сигурен че може да напълни километража, която граница е 220 км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 съм дигал можеше и повече моята каляска ама беше на границата към 6000 обурота, все пак си е 1,6i та си викам да не го изцеждам допълнително иначе съм сигурен че може да напълни километража, която граница е 220 км/ч

тва на слизане от Мусала ли? :hilezh::D:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...