Jump to content

Колко сте вдигали ?


Kestrel

Колко сте вдигали с Вашата ? :)  

376 гласа

  1. 1. ????? ??? ??????? ? ?????? ? :)

    • ?? 160
      56
    • ?? 180
      102
    • ?? 200
      130
    • ?? 220
      91
    • ?? 240
      67
    • ??? 240
      46


Recommended Posts

Най-много до 180км/час.Страх ме е повече след като се наложи да спирам че една кака пресичаше като че беше на разходка :blink: .При 2500оборота-130км/час.Мисля че максималната скорост която е написана е за това че при тази скорост гарантират окачването на колата.Поне така си мисля,защото всякак ще вдигне повече от 200.Чувства се че има още възможности над 180.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 360
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

200km/h с каляската от подписа, усещаше се че може още мъничко ама беше през ноща на магистралата + много тирове имаше + снега се топеше :oops: . Според мен интересното е каквото Venci е написал - каква максимална средна скорост сте поддържали на магистрала :blink:

185 km s Peugeot 406 2,2 hdi sport+chip+ 176 konceta!!! Marsrut Plovdiv -Milano :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като още ми беше здрава 100 та 2.0 16 волта по магистралата Шумен - Варна и двете стрелки си бяха стигнали края.240 км/ч при около 7000 оборота.В действителност не знам дали съм карал с толкова, най вероятно не.Бяхме 5 човека + 1 агне (за курбан) :)По интересното беше причината да се движим с тая скорост.Погонихме се с едно BMW 520i.Е мн варвят мамка им.Проличаха си 2та цилиндара в пове4е.За разхода не ми се говори.110 км извънградско предимно по магистралата - 19 литра бензин.Освен това като влезе в червеното над 6500 двигателя мн лошо по4ва да свири направо.Ина4е си беше тонизиращо преживяване.Единия от пътниците в колата, баща на мой приятел, цял живот повече от 120 не е вдигал човека и като видя по едно време стрелката и взе да си сменя цветовете:flehan:Иначе тия скорости с хубажи коли лесно се стигат, трудното идва като траа се спира тай че мислете предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с мойта повече от 180 не вдигам, обаче като заговорихме за максимални скорости съм карал с 280 км/ч Mercedes-Benz CLS 500.

Тва живитно е с 306 кончета под капака и е електронно ограничено да не вдига над 280 ;) , та затва и километража му е до толкова.

П.П При тази кола става интересно от 180 нагоре, до тогава ти се струва че се тътриш.

Да, вярно е

АЗ имах Е 500 Чочоне и с него съм вдигал 260 по километраж.

С настоящето А3 1.8Т съм вдигал 240 по километраж, но реално на GPSа покаЗваше 232км.ч.

Колата има чип на АВТ и е около 195 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никакво заключване а реални стойности дееба :flehan:

вчера към Пловдив 210 км/ч - NG-то толкоз си може :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера към Пловдив 210 км/ч - NG-то толкоз си може

Толкова и аз пак там. :D От кога ти разправям да взимаме по една 75 коньова карбураторка 220 и още може, ти си се запънал, като магаре на мост, петак та петак ,караме некви умрели бавни талиги... :flehan::);)

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова и аз пак там. ;) От кога ти разправям да взимаме по една 75 коньова карбураторка 220 и още може, ти си се запънал, като магаре на мост, петак та петак ,караме некви умрели бавни талиги... :flehan::D:P

Ше се сетиш келеш,е питай го Котио с неговата 75 кониова талига ко прай :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куро .. Бате ... Ще те послушам ...

Вече отивам да изхвърля NG to. Втората пряка във Филиповци в дясно до кофите. Ебал съм го в невървящата торба метал. Писна ми. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Захарната ела го метни, купил съм едно стекче Грош да полееме после събитието, че боклука най-накрая е на болкука. :flehan::);):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз с мойта съм правил 250 по магистралата от Варна за София след Ябланица. като направя някой ден 260 ще взема някой да снима и ще кача клипчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по магистралата от Варна за София след Ябланица

аха, там е бая нанадолнище - я пробвай в обратна посока :wall: би трябвало поне 170 да ги правиш без проблем, ама 200 не знам дали ще минеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето пък колко вдигнах аз на същата магистрала.

(Извинявам се за лошото беззвучно качество, но при такава скорост няма време за настройки)

Редактирано от scorpio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че не лъже карал съм служебна 80 ка 1.8s върви си много прилично и доускорява добре за толкова слаб мотор. колата беше на незнайни километри показваше 370 хил но таблото работеше избирателно само от време на време :D и съответно не отчиташе километрите както и да е няколко пъти го ползвах по Тракия и действително километража показва 220км\ч на спускане

Определено си мисля обаче че това не е действителната скорост по скоро 200-205 макс особено като имам в предвид усещането което имам с А6 та при тези километри на таблото.+ още две -три сходни болиди :wall:

Изводът за мен е че километража е източник на не съвсем верна информация. :bia:

Имам предложение намираме куки познати -слагаме радарчето и в кратък интервал се минава някоя култова отсечка и тва е ама чесно да ви кажа не вярвам производителите да са толкова заблудени та да си подценяват колите а инъче и мойта вдига 35 км\ч повече от колкото по книжка :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...