Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Препоръчаите проверен сервиз за ходова част в София.Нещо ми потропва предницата и ме дразни.Предпочитам да е сервиз дето са правили ходовата на 4 Ф.Потропването ми е по павета,по-силно изразено.

 

Бях чел някъде ,че на носачите можело да се сменят само тампоните,така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може само тампоните, но не може само шарнирите. Или се рециклира носача, или нов. Щом тропа по павета най-вероятно и биалетките са заминали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните спирачни апарати могат ли да се чуват ако тропат вътре в купето при затворени прозорци?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, дори да мине предната гума в дупка веднага се чува отзад. Хващаш апарата отзад и ако при клатенето тропа на джелезо, значи водачите са чао. Имаш два варианта нови супорти 450лв или ремонт 100лв с труда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като дойде време за смяна, новите накладки не вървят ли със съпорти (предни, задни)? Или само отзад е драмата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане,нали когато ми тропаше отзад ги провери и не беше от тях.Оказаха се биалетки и ги смених.Отпред има едно почукване,като шарнир може би...аз пуснах колата за продажба вече,но нещо ми е мъчно и не знам дали ще я дам...свикнах с нея.Но ми се иска да взема нещо по ново,по точно джип...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

От скоро съм собственик на Audi A6 C6 3.2FSI qauttro 2006 година. 

 

Бихте ли ми препоръчали добър сервиз за моят бензинов двигател.

Имам нужда от диагностика.

 

Искам адекватно разрешаване на проблема, тъй като ходих на няколко места и не получих конкретен отговор или решение на възникналите проблеми.

Редактирано от s1lv3r40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! А6 3.0тдй пуши откьм турбото и опушва точно отдолу под него около трьбичката за маслото на турбото! Някой да има представа! Влиза в купето и мирише лошо! Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Налага ми се да се разходя до Турция, някой може ли да помогне с карта за Азия, че май всички сме само с Европа. Пробвах в порше, но ми казаха нежно Ц:))

Навигацията ми е MMI 2G с DVD-та.

 

Мерси предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! А6 3.0тдй пуши откьм турбото и опушва точно отдолу под него около трьбичката за маслото на турбото! Някой да има представа! Влиза в купето и мирише лошо! Мерси!

Още ли си бил в клуба :)

Виж си картерната вентилация да не е изскочила от щуцера на турбото.

Другото е гарнитурата преди или след турбото ако е сваляно и не е затегнато с необходимото усилие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли си бил в клуба :)

Виж си картерната вентилация да не е изскочила от щуцера на турбото.

Другото е гарнитурата преди или след турбото ако е сваляно и не е затегнато с необходимото усилие.

Тук сьм , тук сьм, колега, много трудно ще сменя марката????Влизьм рядко, защото продадох колата! Сега джиткам тройката на жена ми и си тьрся кю7! Тази е на едно приятелче! Уж трзи работи са наред, нещо друго ще да е! Поздрави!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко отклонение...Варна - В.Търново - София - Боровец - Пловдив - Бургас - Варна = 1200 км. - 80 л. нафталин ;) средна скорост - 95 км./час = 6.7л./100км. - как да не обичаш такава кола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално...Бургас-Русе-Румъния-Унгария-Словакия - към 1300км - 90ина литра с настъпване и по магистрали 130

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написах го, защото чета, че много харчели - по магистралата със 140 - 150...6.5л. И преди някой да се е обадил, че се взирам в борд-а....разхода е на колонка - пълно-пълно! :zustimm:

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление найстина харчат :) преди 4 години когато се заглеждах в борда съм я свалел на 5.5 Старозагорски минерални бани - Бургас. Сега обаче нещата седят тотално различно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Euro5 е без ЕГР на загряла кола, когато DPF работи, работи само на студено до 40 градуса...от там идва икономията на този мотор...от лагера до бизнес парка и обратно ми дава около 9.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...