Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Време е да приключа с форума за неопределено време,

Влади я се стегни, да не дода те затвратя! Ти полудя ли бе човек? Ше напускаш форума заради дразнители, сложи си ги някъде и си свиркай! Ш'зема дода на Орлов мост да те освестя малко, че си явно в нЕкво странно състояние. :zustimm:

Don't worry, be happy! :2gunsfiring_v1:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да приключа с форума за неопределено време, защото напоследък само се дразня и направо се чувствам отврат като чета едни и същи глупости по всички теми. Няколко човека забелявам , че даже им е кеф че ме дразнят и го правят методично. На НИМ също няма повече да дойда. Това е единственото лекарство за съжаление, ще ми липсва форума, че ми е като зависимост някаква, но просто немога да си късам нервите повече.

Айде Бау.

Влади, а какво ще кажеш да приключиш деня на една сладникава "Девин" газирана вода някъде на маса да ти вкарам размисли?! :2gunsfiring_v1: Я се стегни малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес се сдобих с този комплект за поддръжка на кожата от същия магазин и от първа употреба съм доста доволен. Комплектчето идва в доста луксозна опаковка с необходимите принадлежности за нанасяне на препаратите, както и инструкции, ползвах само още микрофибърни кърпи.

Пяната за почистване свали доста боклук по ръкавицата и почти успя да се пребори с черните наслоявания от кожения колан на кръста.

Кожата видимо не беше мръсна, но въпреки това изчисти бая чернилка, Сонакса също сваляше, но пяната в комбинация с гъбата като че ли са по-ефективни.

Останалите два препарата придадоха доста меко и приятно усещане и като цяло лъскав и нов вид на кожата. Пък и последният мирише хубаво.

До колко наистина са ефективни ще разберем след 100-150К км, но нещата изглеждат много качествено направени.

На мен ми го дадоха за 55лв, не знам защо, може би е свалена цената, но за тези пари според мен ще могат да се ползват много дълго време, определено повече от Сонакс за 20лв, пък и получаваш много приятни аксесоари.

Едит: Сонаксът май бил 14...

Редактирано от Cucurko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде взимаш Сонакса ?

Петрол или ОМВ, много разпокъсано се продават техните продукти. Трябва да обиколиш един куп бензиностанции ако искаш да събереш повече неща. В Mr. Bricolage май също имало. Ако някой знае магазин, в който се продават нека каже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петрол или ОМВ, много разпокъсано се продават техните продукти. Трябва да обиколиш един куп бензиностанции ако искаш да събереш повече неща. В Mr. Bricolage май също имало. Ако някой знае магазин, в който се продават нека каже ;)

Виждах на един петрол продукти на Сонакс но бяха примерноп 2-3. Трябва да обиколя цяла София за да ги видя всичките. Ще чакам някой да изпее къде могат да се видят и купят на едно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждах на един петрол продукти на Сонакс но бяха примерноп 2-3. Трябва да обиколя цяла София за да ги видя всичките. Ще чакам някой да изпее къде могат да се видят и купят на едно място.

Преди няколко дена им звънях в представителството за българия и ми казаха да си избера от сайта им и може да им поръчам даже и единични бройки , иначе до месец щял да бъде отворен центъра им за автокозметика заедно с магазин , доколкото разбрах някъде в дружба на Цветан Лазаров ще се намира .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро един мой познат ми разчете документите на колата, понеже незнам немски. Та на едната бележка каза, че са ми сменили успокоителя на веригата. Възможно ли е само него да са сменили? Цената пишеше 260 евро. Както и някаква акция на ауди е имала, имаше номер но не го помня сега. Може ли по номера да се разбере какво са правили?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

48Н6 е акция за еъпдейт на компютъра на еърбега, за по бързо задействане ( имало е забавяне в реакцията на пасажерския май ), а освен това, при желание от страна на механика, ( не се плаща от Ауди) чрез тази акция може дс се ъпдейтва Battery menager, ( компютъра за акумулатора), Tyre pressure computer ( за налягането на гумите), оправя се проблема с нивомерите на бензина към таблото, скоростна кутия

:rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Jacob12 за кой модели на ауди и по точно от кога почват такива ъпдейти. Ние с 7 годишните кочини нищо ли неможе да ъпдейтнеме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А8 от 2003 модела , А6 от 2005 модел и новите модели, като на А3 примерно модела от 2003 е с Гетуей, което по структора на електрониката го доближава до А8. Там обаче за А3 ъпдейт има само за отстраняване на някой проблем по двигател и кутия евентуално, за разлика от осмицата където се прави ъпдейт на ММИ система - радио, тунери, ММИ, усилватели, телевизия, телефон, навигация и т.н., на двигатели, ск. кутии, табла,

С цел отстраняване на някои проблеми и доближаване на ММИ системите до по новите, и клиентско задоволство безплатно се правеха ъпдейти на Q7 - ММИ. В момента на новото А4, А5, Q5, новите А8, на т.нар. джоук бокс. На старите А4 от 2002 по акция ще ви свалят акумулатора и ще почистят от листа отвора под него за по добро отичане на дъждовната вода. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Jacob12 за кой модели на ауди и по точно от кога почват такива ъпдейти. Ние с 7 годишните кочини нищо ли неможе да ъпдейтнеме.

Ъпдейта на валовете не ви ли стига, че искате още ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма фирма като Ауди, братче. Вярно, че не са платили валове досега, но на извънгаранционни коли могат да поемат до 70 % при добро желание и то на скъпи части, като диференциали, раздатки, мотори. Евала на фирмата :rotcol:

Знае ли някой защо пише " Warn: ( 0%) " под името ми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма фирма като Ауди, братче. Вярно, че не са платили валове досега, но на извънгаранционни коли могат да поемат до 70 % при добро желание и то на скъпи части, като диференциали, раздатки, мотори. Евала на фирмата :rotcol:

Знае ли някой защо пише " Warn: ( 0%) " под името ми?

И какво е условието за да стане тази фантастика, колата да е купена от съответния дилър ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой защо пише " Warn: ( 0%) " под името ми?

щом не пише 66%

всичко е наред

:rotcol:

ама ми се искаше да закарам баба бешестица в порше и да я оставя за ъпдейт деева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом не пише 66%

всичко е наред

:rotcol:

ама ми се искаше да закарам баба бешестица в порше и да я оставя за ъпдейт деева

Според мен ако я закараш те ще намерят какво да " ъпдейт". :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се развиха нещата точно както исках, знаеш че търсех спорна кола с две врати и много мощност, но така се получи, че пак се подлъгах по ауди и А6. Не че са лоши, даже напротив.

е такова чудо беше за Влади

1028809d.jpg

след нова година ше го вода до немско да докараме 2 бройки

бокстер на 19 000 км. за 25 евра

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо само на мен? 0 %?

А иначе е въпрос на договорка за скъпи част, може и да не е от дилърството, но да е поддържана примерно. Все пак някой от дилърите трябва да се заеме да пуска писмо дали ще се поеме нещо от Ауди и колко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо само на мен? 0 %?

ти си виждаш само твойте проценти

спокойно

ето виж аз как си виждам мойте само

1028836M.jpg

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич имал сам а6 3.0тди, това е хубава и барза кола незнам защо се дразниш на останалите. моята сащо беше 1950кг но без дпф и ваврвеше с 260 без проблем, а нютоните правеха чудеса по баирите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...