Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз мисля, че той няма нищо общо. На предната беше заминала електрониката която казва на моторчето кога да тръгва и кога не. Механично беше чисто здрава... Тия дни ще си извадя парт номера и ще я сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичките кошници тука, само на моя ли му заминават бравите една след друга, в началото на лятото смених предна лява, сега задна лява спря да се отключва... Явно са им много гадни електорниките...

И моята врата не се отключва,но пък се заключва? Кой ги оправя тези врати?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имам този проблем с датчик.При мен не изписва грешка, но не показва визуализация на MMI, а само пищи и после мига лампата.

Пускаш парктроника, излизаш и ги "преслушваш". От всички се чува пукане, само от проблемния не. Поръчваш от нета и сменяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте версии на модулите на вратите да видя за ъпдейт?

После ако искаш ще мина да проверим.

Но проблема не е във версията.

И моята врата не се отключва,но пък се заключва? Кой ги оправя тези врати?

Никой не ги оправя, купуваш си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После ако искаш ще мина да проверим.

Но проблема не е във версията.

Никой не ги оправя, купуваш си...

Купуваш си кво??? И като си го купиш ,ТИ ли си го оправяш ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електрониката която ги управлява.

Един чип залят под смола.. Вътре нямат нищо сложно, малко зъбни колела, пружинки, ел. моторчета. И това е, даже заднити са по-прости понеже нямат ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускаш парктроника, излизаш и ги "преслушваш". От всички се чува пукане, само от проблемния не. Поръчваш от нета и сменяш.

Мерси, ще пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускаш парктроника, излизаш и ги "преслушваш". От всички се чува пукане, само от проблемния не. Поръчваш от нета и сменяш.

И трябва да сте двама, щото даваш R и не можеш да слезеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Вчера паля колата в гаража (5-6 градуса) и усещам тресене от скоростната кутия...като позагря, сякаш поизчезна този симптом, но нямах възможност да я покарам повече време. Верно, че навън беше 0,-1, но все пак я държа в гараж. Нормално ли е, или да търся майстор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера натисках колата за кратко, под 2 км и след това като че ли турбината спря, ама не напълно. Карал съм я без турбина, тоест без датчика който я отваря и затваря - не е същото, сякаш има турбина, ама само на половина. Набира, ама само мучи и няма тяга. Загасих, запалих, тръгнах с газ на първа и всичко беше 6, на втора - пак никой. Постоя 4-5 часа и на прибиране си имаше тяга, имаше и всичко. Чувал съм че при БМВ-тата при сериозно натискане някой път решава че трябва да си почине и след няколко км сработва пак, на някой с ауди случвало ли му се е подобно нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...