Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Маже, но след някоя друга година  :zustimm:, но по принцип няма нещо което да не се продава, поздрави!

Редактирано от kolio81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако и шпека каже нещо подобно...направо ще колабирам, честно! :hilezh:

Май никой тука не е имал досег до тоя мотор... Ако си мислите че е икономичен, сте в зверска заблуда. С такава а7-ца бавно не се кара и 16/18 не ти мърда.. Така че нищо чудно да пренебрегна печката за сметка на v8-ка..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да изкараш тия коне, трябва да вкарваш нафта в мотора около 80-85мг циклова порция на пълна газ, смятай колко ще харчи, ако я газиш...Сток АСБ вкарва 63.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 15 дни каране мога да кажа, че колкото пари давам за бензин с мойта. Горе долу толкова дадох и за дизел с тази...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но пък имам приятел с S7 и разликата в харча е пренебрежително малка... А и бензина си е бензин. Няма ли го звука.. По-добре един приус да си вземе човек ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си от ауди и нямаш проблем по 20тина кинта са. Дизела винаги ще си остане дизел... Каквото и да го правиш. Хората да си го казали, дизела е за бедните и това си е... За това никога ням да намери място в спортно подчертаните коли..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми е тая, не съм го измислил аз. Аи на всички им е ясно защо се търсят дизели.. За да им харчат по-малко ама никой не прави тънката сметка че като врътне 2-3 ремонта на неща които при мен ги няма изобщо и вече парите са излетели много повече от колкото тия дето давам аз за бензин.. Ама нали в тая селска държава всички са тарикати и живеят на кредит.. И си купуват коли дето не са им по джоба.. Икономията е майка на мизерията, не е случаен тоя лаф. Не може човек дето изкарва 180к евро годишно да кара астра 2008 1.6 бензин а тука тия с по 1500-2000лв заплата да не се возят поне на а6-ци..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е винаги до икономия - за избора на дизел говоря. Аз когато си купувах 4Ф-ката (понеже я взимах от френски застраховател) имаше същата, ама 2.4. Взех дизела главно заради субективното усещане ''да те лепне за седалката'' от 50-60 нагоре. Знаех, че ме чакат още 3 хиляди сигурни да дам, и ги дадох, че и отгоре. с 2.4ката щяха да са по-малко, че удара беше градски, външен. Не всичко е до икономия, и дизела има почитатели само щото има нютони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S7 / A7 BiTDi това ще е следващата :)

:stupid: :stupid:Това не го ли писа ТИ?? Мани не купувай дизелак ,че ще минеш и ти от отбора на бедните... :hilezh: :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете- голяма ли ви се струва темата? Да я подключа ли и да пусна следваща част или продължавате в тази?

Абе аз отпреди няколко страници питах за същото...минахме 160, дай следващ номер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ви кажа къде серът богатите - кв. Симеоново и Драгалевци :) и пак карат дизели :)

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква простотия изръси за бедните и дизелите просто загубих LAN и WLAN :wall:

Ама си успял да постнеш малко преди това   :hilezh:

Пичове, цял живот карам бензин...като се почне от Жигули  :hilezh: Форд, Фиат, Фолксвагени - всичкото атмосферни истории. Исках вече като стъпя на педала, да не свалям предавки и да карам хората отзад да слизат да будат, че да мога да изпреваря   :dance: Явно по-бедните в БГ имат повече пари за нафта, щото най-малкото е по-скъпа, пък и дизелаците като цяло са по-скъпи от бензинките! Айде толкоз от мен  ;)

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом мислите, че тия в Симеоново и Драгалевци са богати... :D Направо не мога да повярвам каква заблуда цари в тая кочина тука. Жалко, че не мога да си скъсам бъгларското гражданствто на момента.. Не знам кви бензини караш, че да не можеш да изпревариш... Най-лошото е че тук никой не иска да си признае защо иска да си купи дизелова кола до 15 000лв.. от премиум сегмента. Щото нормалните хора дето иска да си купят кола за 15к си взиамт форд фиеста 1.2 бензин и карат нова кола а не кола на 8-9 години. Отдавна да съм си купил по-нова ако имаше смисъл да я карам тука в тая разорана нива.

 

Ако се разровите малко назад ще намерите темата с харченето и тогава всеки се надбягва да каже как му харчи 4.9 на 100 и кара с 90км/ч. Ама като почнете да давате по 200лв на седмица само в града за гориво друго ще почнете да говорите, нямам намерение да споря и да водя такъв тип разговори тука. Всеки да си кара квото си е взел и тва е.

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че читав дизел върви доста по-приятно от асматик. Истината е, че не пропускаш този тънък момент, а го превръщаш в дразнещ елемент от държането ти тук, което не ти прави чест <_<

 

Искаш да кажеш А6ца сток дизел, която прави 22 секунди до двеста е бавен автомобил ли!?!? :huh: Или че хората, които си го купуват за около едни 80к Евро го правят само заради харченето?  :stupid:

 

Това че харчи малко може да е само предимство.

 

 

Да, ако можехме всички щяхме да караме само S и RS, но уви не е това реалността. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не исках повече да задълбавам, но...ще имам аз 15 хилки и ще си купя Фиеста бензин 1.2??? Пич, ако си пиян, ще те разбера, честно! Вярвай ми, в града ми е стигала разход най-много 11. А сега ти се напъни малко и виж с тоя твой прехвален двигател, дали ще слезеш на разход под 15 в Софето и пак ще си говорим...за кви 200 лв. ми говориш на седмица? Да не карам аз 3,2 атмосфера  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...