Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Какви са актуалните цени за горния, съответно долния комплект? Някой ако е сменял наскоро...

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хмм, и при мен ама при студен старт малко тракат, и аз се интересувам за ценичка. А колко отлагане във времето търпи това (преди да се окоти моторът)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де тоя мотор 4.2 бензин като го хвалят толко някои колеги, безпроблемен ли е, че при А8 е доста срещан и се продават направо с газ на доста добри пари. Не питам като заяждане, просто искам да разбера защо са толкова ниски цените, за премиум лимузина с осмак, газов инжекцион и всички екстри от 2004-5 година примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де тоя мотор 4.2 бензин като го хвалят толко някои колеги, безпроблемен ли е, че при А8 е доста срещан и се продават направо с газ на доста добри пари. Не питам като заяждане, просто искам да разбера защо са толкова ниски цените, за премиум лимузина с осмак, газов инжекцион и всички екстри от 2004-5 година примерно.

Въздушното окачване, има повече модули от а6 които в първите години имат свойството да горят демек има дефектни. И разни други подобни неща. Скъпо си е за поддръжка.

бих казал ( и то на сериозно ) даже и по-малко 

Колко по малко, 3/100 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздушното окачване, има повече модули от а6 които в първите години имат свойството да горят демек има дефектни. И разни други подобни неща. Скъпо си е за поддръжка.

Колко по малко, 3/100 ?

Ясно, скъпо си е за поддръжка явно А8 и хората затова ги махат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кой за какво ги маха няма как да знаеш, всеки има различна причина. При някой е скъп ремонт, при друг ще взима по нова и какво ли не. Трябва всяка поотделно да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко по малко, 3/100 ?

Е, чак пък толкова :hilezh: 

Ами примерно 6,2/100. Оня ден ходих тук-там, около 500 км извънградско. Накрая резервоара празен, буквално се прибрах "на изпарения". Не исках да зареждам по пътя на междуселищни, прецених че ще ми стигне да се върна. Затуй накрая карах полека, без излишно хабене на гориво, горе-долу средна скорост 100 км/ч. Като се прибрах дневния ми разход беше паднал на 6,2/100. На тръгване от Варна ми показваше 10,5/100 при 20-30 км градско каране. 

"На изпарения" се оказа, че в моя случай е означавало още 5-6 литра, щото напълних до горе и глътна 74 л, а ми показваше че имам за още само 20 км. При условие, че резервоара е 80л както съм виждал по спецификация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея къде е туй чудо "между Траянови врата и Калугерово", предполагам е някакво надолнище. Ако можеш да го сравниш с Варна-Горна Оряховица-Варна.....

На времето като карах Голф 4 1.9TDI от Германия със средна скорост 100км/ч ( щото голф 2 дето беше с мен хвърли гарнитурата на главата и карахме полека) ми даде 4,6л/100, пък ти колега ако искаш ми вярвай.

 

Предполагам сте го гледали това:

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз казвам какво ми се е случило поради някакви обстоятелства, а пък всеки си избира в какво да вярва.

Достатъчно нафта "спестих" от двата си мултитроника преди това..... :hilezh:

Много ясно, че тази съм я взел за друго....  :supercool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми е странно като обичайната сметка за сервиз на тия коли е 4-ри цифрена да се говори тука за разход.. Аз па' само сипвам и карам, идея нямам колко гори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото обяснение ми се вижда, че просто ги поддържат едно към гьотере. Ако я поддържаш горе долу както трябва сериозни пари си отиват на месец. Нищо, че е стар модел вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак пък толкова :hilezh:

Ами примерно 6,2/100. Оня ден ходих тук-там, около 500 км извънградско. Накрая резервоара празен, буквално се прибрах "на изпарения". Не исках да зареждам по пътя на междуселищни, прецених че ще ми стигне да се върна. Затуй накрая карах полека, без излишно хабене на гориво, горе-долу средна скорост 100 км/ч. Като се прибрах дневния ми разход беше паднал на 6,2/100. На тръгване от Варна ми показваше 10,5/100 при 20-30 км градско каране. 

"На изпарения" се оказа, че в моя случай е означавало още 5-6 литра, щото напълних до горе и глътна 74 л, а ми показваше че имам за още само 20 км. При условие, че резервоара е 80л както съм виждал по спецификация.

 

Е значи не си стигнал даже до резервата, аз един път си карах 30-40км на 0км range показващ борд компютъра. Не че е за хвалене де, ама така се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vladi_di бани шпекса, защото е излишно да му слушаме тъпотиите, едно и също повтаря.

Това не е проблем за моята храбра особа, но дали само той плаче за отпуска.... или ще си има компания????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...