Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Аз от морето се прибирах на 32,5 градуса по термометъра в колата и не съм усетил нещо необичайно. Закачи лаптопа в движение, ако се случва често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ежегоднот почистване на ЕГР не е лошо.в зависимост от пробега и карането .И тъй като повеччето кокали са над 130-150 км турдото не е в цветущо здраве както и катализатора профилактика на ЕГР-то си е неоходимост.Мойто го отварях миналата година като зех колата и беше на 70к  и си беше перфектно чисто,но мисля в края на лятото да врътна една профилактика е така за идеята.А и като се замисля че градското каране  и хубавото ни гориво е предпоставка за по добро запучшване на катализатора(който има) ЕГР връща едно "добро" количество изгорели газове ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си търси черен кожен салон с подгрев и надуване, без ел.? Търся бартер за нещо, което не е само кожа. Може кожа/напа или чиста тапицерия?

И още един въпрос - кората под мотора на 3.0 ТДИ същата ли е като на другите мотори или трябва да търся за 3.0 точно?

 

Ето ти кората: http://olx.bg/prodavam-kora-za-pod-dvigatel-za-audi-a6-s-6-i51776373

 

 

Арсов, направо с мойто може да ги направим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай му макс 50 лева, че по толкова вървят, но тази е в много добро състояние и бих я взел... Така и така ще сменяш, ходи си измий двигателя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се бронята... Иначе нищо не може да направиш. Идеалния случай е и те да се свалят и те самите, ама това вече е прекалена заигравка. Само трябва да се внимава с буксите на парктрониците (и които други още се разкачат), щото така на мерцедеса бях две седмици без парктроник докато намеря някой да го оправи, след миене на кулера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням, с моята водоструйка измих идеално кулерите на място. Просто внимаваш да не пръскаш прекалено силно, защото като всеки друг радиатор ще се разплетат.

От моите тече черно и мръсно в продлъжение на 10-на минути всеки, но ги промивах без да "натискам" много, иначе може би щеше да е по-кратко времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера отскочих до Бургас и kpematop-а ми флашна кутията, еку-то и още куп други неща направи. Еми, все едно се прибрах с друга кола, а преди си мислех, че карам с кеф....  :hilezh:  Колата се събуди, сега на D върви както преди на S....

 

@kpematop - благодаря колега, супер работа!  :flehan:

BTW на идване ми даде разход 7.7 , на връщане 6.8  Чудя се защо?  :hilezh:

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера отскочих до Бургас и kpematop-а ми флашна кутията, еку-то и още куп други неща направи. Еми, все едно се прибрах с друга кола, а преди си мислех, че карам с кеф....  :hilezh:  Колата се събуди, сега на D върви както преди на S....

 

@kpematop - благодаря колега, супер работа!  :flehan:

BTW на идване ми даде разход 7.7 , на връщане 6.8  Чудя се защо?  :hilezh:

 

Same!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера отскочих до Бургас и kpematop-а ми флашна кутията, еку-то и още куп други неща направи. Еми, все едно се прибрах с друга кола, а преди си мислех, че карам с кеф.... :hilezh: ...

Сменя ли маслото на скоростите, доколкото знам е задължително след ъпдейт?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера отскочих до Бургас и kpematop-а ми флашна кутията, еку-то и още куп други неща направи. Еми, все едно се прибрах с друга кола, а преди си мислех, че карам с кеф....  :hilezh:  Колата се събуди, сега на D върви както преди на S....

 

@kpematop - благодаря колега, супер работа!  :flehan:

BTW на идване ми даде разход 7.7 , на връщане 6.8  Чудя се защо?  :hilezh:

И при мене беше същият ефект!!!! :flehan:

Викам му:какво му направи на тоз СПРЕЛЯК? А той само едно скромно:ХИ-ХИ-ХИ :zustimm:

Редактирано от audi6644
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото живеете в град над надморското равнище като за начало, денивелация, наклон, а у :)

И Варна и Бургас са все на едно надморско.

 

 

Сменя ли маслото на скоростите, доколкото знам е задължително след ъпдейт?

Не съм, но мисля тези дни да го сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...