Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колеги, къде във Варна мога да закарам Audi A6/4F?

Има а смяна дюзи, спукан маркуч на турбото и пуши.

Има за смяна масло и филтри.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29/04/2016 at 16:12, Plamy7456 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Във Варна съм сигурен за двама, които съм посещавал - Ивайло (Ифидик) и Самуил (сервиз Гюнтер)

Ивайло взима само дизели.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Някой да знае сервиз/майстор във Варна, който да е по- на "ти" с Quattro задвижване? Имам някакво виене, като от лагер и ми се струва, че повечето майстори или ще се въздържат от точна диагноза, или ще се започне със смяна наред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте, колеги

Някой може ли да ми препоръча читав сервиз за ремонт на стартери за град Варна. Колате е Audi a4 B8 2.0tdi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над Лукойла на околовръстното има човек който ги прави от-до и работи много кадърно.Значи ако идваш от към Вятърна мелница по околовръстното посока Военна болница точно след Лукойла има черно пътче в ляво(става все едно обратен завой) и е стръмна чакълена пътечка.Там вече си има и табели.Силно го препоръчвам човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за него, преди години прави алтернатора на душегуба. Пипа внимателно и дава гаранция.

Sent From My NOKIA 3310 без фенерче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър сервиз за проверка на дюзи?

Без БОШ сервиза на орехчето и Мотор консулт

Sent From My NOKIA 3310 без фенерче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Някой добър еладжия във Варна?  Искам да направя някой ретрофити за моето Ауди А5. В София има доста добри но за Варна не знам такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте търся майстор да ми оправи духалките за топлия въздух , че започнаха да се запушват.

Благодаря предварително.

Редактирано от jijinio_1974
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

??? Как ти се запушват духалките? С какво? Дунапрен?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чува се шум,като почне да духа и излизат едни лепкави неща, чувал съм че се правят  като се сваля цялото табло иначе нямам добро парно

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издухала ти е дунапрена от клапите. Да,за да имаш топло,трябва да свалиш таблото и да претапицираш клапите. Също така,ако скоро не си сменял радиаторчето на парното е препоръчително да смениш и него ...така и така таблото е свалено. 

Процедурата е играчка,но не е кой знае колко сложна. Бих ти препоръчал сам да си го направиш и с парите спестени за майстора да си закупиш хубаво радиаторче (ако смяташ да си караш колата). Има много теми със снимки как се прави това. 

Редактирано от Deeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам толкова време , а и съм новак с това Ауди, до сега съм бил с франсе. Затова търся майстор да видя ,колко би ми излезнало това?

А и колата съм я взел от ръка и ня знам в какво състояние е радиатора на парното

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предполагам,че цената ще е там някъде. В провадия гледам,че има такъв сервиз. http://www.dunevmotorsport-r21.com/pochistvane-na-radiatorcheta-na-parno/ В противен случай трябва да питаш в по близките за теб сервизи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...