Jump to content

На кой колко му гори колата


z3raks

Recommended Posts

Ауди Купе, АВК,седемнайски Жанти, със сменени чисто нови дебитомер и ламбда, с 11 литра (бенДзин) 130 км. градско (София).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Ауди Купе 2.0 16v ACE 93 Май месец на газ 13/100 градско извънградско 8,6 - 9,5/100 зависи от карането 9,5 като я карам до 150км/ч нз кфо ми направиха с колата тея газаджии но това ми е разхода и вървенето е с малко по малко от това на бензин!!!

поправка най големия разход извън града е 10,7/100 и на мен не ми се варваше но патувам постоянно Велико Търново Видин и винаги един и същ разход!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди ремонта 9/100 градско, 7,5/100 извън

След ремонта 9/100 градско, 6/100 извън това е разхона на аудито (80 1.9 тди 1Z)

а на пежото ми е 14/100 градско бензин, 10/100 извън

и 23/100 градско газ, 15/100 извън (306 2000 кубика 123 коня)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Баба наста 2,3 NG мотора 10v quatrro у ГРАДО 16-18 газ лятото а зимъска 18-20. обаче извън градьт до 120,км 8,5 до 160-13л 180-16л газ.Честна пионерска. :steinigung::2gunsfiring_v1: :2gunsfiring_v1:

Редактирано от madmax777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБК , бензин само и единствено- 200км извънградско- 18.19л, от тези 200км около 130км са в рамките на 130-180. Градско основно се върти около 10л, засича се само пълно-пълно. Засичам й разхода общо взето всеки път- минавам 200км- допълвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБТ-то ми гори окло 12-13 газ градско и някъде около 8,0 (с климатик до 110 км ) после става ужас само малко да я юрна и си отива спокойно около десятка.

Но с много малка разлика в динамиката на газ и затова си лапа иначе ония ден спокойно с малко повече засилка хванах 190 с климатика . на магистралата карнобат бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос малко встрани :

Митак, колко тежи, прекрасната "палатка" по каталог ? :)

Много бе човек- 1380кг я дават. Показания разход извънградско е с 3 души, пълен резервоар и малко багаж...смятах как върви с това криво абк при тази тежест. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно с 32 литра газ 450km при кротко каране.

След това 10 литра за 80 км с бързичко каране ..... с около 140-160 по Варненската магистрала.

Sent from my HD7 Pro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русе-Варна,"нормално" каране 90-110км/ч,204км-13.5л газ :rolleyes:

Как да не се кефи човек?! /ауди 80,B3, NE мотор/

Редактирано от Pacidi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди Б4 1Z.

Разхода за последните 530км е ~ 6,2л. Като от тези километри трябва да имам към 80-100градско(градското е в Русе, Търново и Свищов), като това не означава да карам без газ а обратното, редовно настъпване на 2ра и 3та :hilezh: . А другите км са извън градско като там скоростта варира от 80 до 140-50км/ч.

Също така термостата ми е постоянно отворен(или отваря много рано), при което колата държи около 70-80градуса ако не я настъпвам. И другото което е, в колата са винаги минимум по 2ма човека. Също така км не са минати за един ден, а в продължение на 2 седмици някъде.

Висок или не, това е разхода за сега, ще се опитам да го сваля още малко ама нямам нерви нещо :dance: .

Редактирано от nelegalniq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S6 2.2T Avant 230кс 5 скорости (сток):

16-17л/100км газ градско предимно в ненатоварени часове

Горе-долу същия разход извънградско като винаги карам над ограниченията, предимно в лявата лента

S6 2.2T Avant 4??кс:

Coming soon :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi 80 quattro 16V: Градско 16/100,извънградско 10/100,с включен климатик 11/100 газ със скорост 110-130 км/ч.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф

е какво coming soon, не трябваше ли вече да се возиш на бърз погърмелник? Какво стана?

В момента слагаме интеркулера :)

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди 90 Quattro 7А:

- градско - 13до16/100

- извънградско - около 10/100

Това на газ с обикновенна газова.

На бензин не съм засичал - ползвам го само за кеф :hilezh: .

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B3 1.8 SF 7.5-8.5 газ извън града при скорости 80-130 и за кратко 160(1-2км ако се брои въобще) 9-14 в града зависи от задкормилното устройство :dance:

Абе верно ли B3-ката тежи 1050кг, тва по талон го гледам , не съм я теглил все още...

Редактирано от SPiTFiRE_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По талон е толкова...Аз мойта бивша, съшо не съм я теглил :hilezh:

Б3 на предно/4цил. е най-лекото в сравнение с братята му: Б3/петак, всички quattro-си, всички coupe-та, Б4 авант/седан, cabrio...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...