Jump to content

Recommended Posts

Докато не се пипне няма как да се каже до колко е удачно удължаването.

Come oooon,Ned.... :)

Всички знаем,че ще е мега ултра гига удобен, още отсега.

Много ми е интересно,ако излезнат 2,3 телефона едновременно от ябълката ,тогава вече няма да се знае кой ще е телефона НАЙ hilezh.gif

Но пък от компанията мислят по този проблем и са го отстранили smile.gif - 2 years - same product ,но това е така,защото няма нужда от нов понеже е най добрия(iMантра) hilezh.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси и мобилните оператори имаме просто.

не е до оператори, а до размери на пазара...или просто "покупателна способност"

Докато не се пипне няма как да се каже до колко е удачно удължаването. Едно е сигурно, както и до сега - ще може да се работи с една ръка.

и аз така мисля, ама ей на хората тук го оплюха още на 10тата минута от презентацията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е до оператори, а до размери на пазара...или просто "покупателна способност"

Цъ. Не е. До адекватни оператори е. За тва горе наблегнах на Естония, които са целокупно 1 млн. души, та не знам точно колко ифона ще продадат точно там.

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и Дания е 5 милиона, ама съм сигурен, че Епъл са продали около 20 пъти повече айфона отколкото в България.

Да не говорим за изградена магазинна мрежа, сервизи и тн...

Естония също така е една от държавите с най хай тех обслужване дори и в държавната администрация в целия ЕС.

Може да са 1.3 милиона ама епъл ще продаде без проблем 1 мил айфона там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората тук го оплюха още на 10тата минута

Тия хора се делят на три групи, първа група са тънканачите, вярващи че теУефона за двеста и пеесет лева е същия, като тоя за 1000. Втората група са хора, които искат да имат най голямата/шарена гурбия (количество) на масата в бара, за парите които ще дадат и последната група са ония с цайсите и налудничивия поглед, които могат цял ден да си губят времето ровичкаики телефона, с единствена цел инсталация на новия ром.

По късно ще ги посоча поименно кой кой е в нашия форум. :hilezh: Чичо Кадиев да бяга за цайси.

Майтап да става някои да не се засегне, нека дойде 5-цата на живо и тогава ще преценя дали ще го сменя с последната здрава 4-ка.

Редактирано от martinich
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така мисля, ама ей на хората тук го оплюха още на 10тата минута от презентацията ;)

Те го оплюха още ПРЕДИ презентацията, ти за след това говориш... :) Единственото, което наистина не мога да си обясня, е какъв е тоя масов интерес от фенове на други марки!? Аз никога не бих чел, да не говорим писал в аналогични теми, просто не ме интересуват напъните на конкуренцията. И това при положение, че никога не съм казвал, че продуктите на Самсунг, например, не стават, каквото се опитват да ни обеждават техните фенове :) Тук снощи имаше 30+ четящи по едно време. Този интерес говори сам по себе си. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тая технология ЛТЕ кога се очаква в бг? всъщност ще можем ли да се порадваме някога и ние?

LTE като технология си има в България от поне няколко месеца. МТел я предлагаха за тест на корпоративни клиенти, което значи, че скоро и всички останали ще могат да се възползват.

формата не ми харесва определено, но теглото е доста добре - тежи само 112 г

Направо да се чудиш Верту с кой акъл си правят телефоните толкова тежки, нали? :huh:

По моите скромни разбирания телефонът трябва да се усеща в ръката! Сегашните 4/4S се справяха страхотно с това усещане, надявам се все пак и 5цата да е сходна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не бих чел, да не говорим писал в аналогични теми, просто не ме интересуват напъните на конкуренцията. И това при положение, че никога не съм казвал, че продуктите на Самсунг, например, не стават, каквото се опитват да ни обеждават техните фенове :) Тук снощи имаше 30+ четящи по едно време. Този интерес говори сам по себе си. :respekt:

Бех си обещал да не пиша във "вашата" тема ама вие не спирате с провокациЙте

Това , че ти не казвал нищо лошо за продуктите на Самсунг ...не означава че останалите зо...та не го правят през два поста макс..не че ме боли :груба дума:

Кесам в темата за да се забавлявам искренно на припадъците и разочарованието на некои върли фенове на марката.

Горе доло се получи като предния път ...."тръгнахте аслани и се върнахте насрани"....пояснявам големото чакане на 5-цата а излезна фейслифт на 4-ката...и пак овесили нос

Нищо против телефона ..а към некои собственици ...има и такива които си го ползват с кеф и даже не списват в темата

Избора на конкурентната марка е не зашщото няма пари ...а въпрос на виждане

Не ме разбирайте погрешно ..не ви убеждавам в нищо ...просто не се надъхвайте излишно

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pre-order online from 14 September.

He is coming , не остана . Е го де е.. http://z0r.de/L/z0r-de_2715.swf

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Хубав ден и добро настроение за всички zustimm.gif

Редактирано от Fitil4o
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към момента 4ката ми върши идеална работа за всичко, което аз ползвам... 5цата ми е интересна като нов продукт, но няма да я купя веднага, скъпо и нерентабилно е! Иначе ме кефи на вид и съм сигурен, че е удобен и функционален. ОС6 какво предлага?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще видя кога ще си го взема ,или края на септември от УСА или декември като дойде тука .

Много ме накефи презентацията .Яката работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва. Няма вече отзад стъкло плюс допълнително монтираните отстрани железни антени, а си е цяло парче алуминий. Някакво Мацовско такова. Само ръбовете са му полирали. Поне така ми се струва. От клипчето на ~5-тата минута се вижда как го правят. http://www.apple.com/iphone/#video

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм разочарован от 5-цата...мислех, че 4с е подготовка за големия скок

очаквах нещо революционно, а не лек ъпгрейд с 1см вертикално

4-ката ми върши прекрасна работа и за момента не бих я сменил

дизайна на 5-цата е в линията на 4-ката и ми харесва...особено алуминиевите черни рамка и гръб, а и това че е по-тънък и лек

...но искам по-компактен "тъч скрийн" телефон(за другото пад-ове и лаптоп), а от друга страна не бих дал парите равни на стойността на една турбина за нещо, което не ме грабва

факт е, че ако предлагат доплащане от макс 200 лв бих го сменил с по-новата технология...

п.п. в този ред на мисли-продавам бял или черен айфон 4 (един да остане за мен, а един 5 ще се взима за жената). и двата са в гаранция и са купени миналата коледа. в перфектно състояние.

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, именно липсата на каквото и да е иновативно, а дори бих използвал и думата революционно (Apple сами си поставиха така летвата и нагласиха очакванията на клиентите си) вече 2 години и 2 поколения дивайси може сериозно да разочарова дори ревностните им почитатели. Дори само заради "нагласата на очакванията", което е водещ елемент в маркетинга и продажбите може да отворят сериозно вратата на Самсунг и Нокия.

И говорейки за иновация и "революционни" неща, не визирам телепортиращи програми или микровълнова фурна в телефона, а доста по-реалистични неща, като безжично зареждане, батерия, която издържа 5 дни, интегрирани технологии за разплащане и прочее. А може и далеч по-напредничави неща да бъдат вкарани, не е като да ги няма технологиите. Само това е начинът Apple да затвърди превъзходството си. Маркетингови фрази от сорта на "Ювелирна изработка с невиждана прецизност", "качество на изработката, много над всички останали" определено сериозно измества фокуса и генерира въпроси от сорта на "Ние с Верту ли ще започнем да се конкурираме"? Аз искам телефон, който води технологично, а не е само "ювелирно изработен", както е Верту.

Точно това развитие го предвиждах веднага след кончината на Стиви. От Купертино ще изгубят посоката си без ТОЗИ лидер и това е началото на края на доминацията на Apple в смартфоните. Ще си говорим пак след 2-3 години.

Не ме разбирайте погрешно, аз самият съм ревностен почитател на ябълката, и ще си го купя, само защото е техен продукт, дори да е просто подобрена версия на моя 4С, но фактите са си факти - нищо ново, което да генерира бурни възгласи на еуфория, вместо сдържани аплодисменти.

Редактирано от =Alex=
  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно повечето очакващи са скорошни клиенти на Аапъл, и не са следили какво как кога и къде представят и иновират. Ако пускат всяка година нов уникален втрещяващ дизайн - това няма да са Аапъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Apple Store v San Diego . Първоначално се зарадвах че ще си го купя докато сам в но първите 1-2 месеца ще се продава само с договор и после ще пуснат отключената версия. Sh_t...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пускат всяка година нов уникален втрещяващ дизайн - това няма да са Аапъл.

аз към дизайна нямам претенции...и първия ми харесва, но 4-ката е наистина изпипана...5-цата е тоя стил

п.п. самсунг обаче правят доста по-големи скокове с всеки следващ модел...остава и външния дизайн да пипнат малко

не че е зле, но не изглежда масивен и стилен с тези материали, а на много хай-тек калкулатор

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. самсунг обаче правят доста по-големи скокове с всеки следващ модел...

Да, в големината и в пластмасовостта... :D Я ни разкажи малко по-подробно за тия "скокове", че аз нещо съм ги пропуснал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейда между С2 и С3 е толкова, колкото между 4С и 5. Даже изработката на С3 е даунгрейд спрямо С2. :)

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...