Jump to content

Recommended Posts

Преди 5г от виваком подаряваха такива. Цяло щастие е ако успее да ти зареди тел. докато е светло :)

Не толкова от слънцето - просто си го зареждаш от РСто и си го носиш заредено.... И от слънцето става, но трее бая да грее и доста време да постои на слънце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждам си телефоните в колата, за това нямам външна батерия. Duracell също са пуснали такива, в два размера (1100 и 1800 mAh цитирам по памет).

Но не ми харесва това постоянно дозареждане, разреждане, включиш за малко, изключиш го като е до никъде, после през нощта допълваш ...

Знам, че ще сменя телефона много преди да му прецакам батерията, но ... :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерията струва 7 долара, ще ти подаря 5 да имаш да си харчиш. Ако искаш подари една на Мечо, той знаеш колекционира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо не го абюзваш. Аз си сложих док в офиса и всеки път го слагам на дока, като седна. Реално не мисля вече кога ще го зареждам и все има ток. Имам за всеки случай кабел в колата и в нас, но не ги ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми май така ще стане и при мен, включвам го във всеки удобен момент и това е.

Не мога да ги мисля и тия батерии да са наред. У-вата ми трябват по работа все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Назад в темата има постнато, кои настройки трябва да се изключат за новата иос. Така направено, батерията ми държи значително повече от колкото преди. Не изключвам никога 3Г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ги мисля и тия батерии да са наред. У-вата ми трябват по работа все пак.

Недей да ги мислиш въобще. + 5-те батерии от Анди имаш още една от мен :) То следващата стъпка е да спреш да говориш толкова, да не хабиш телефона :)

 

Назад в темата има постнато, кои настройки трябва да се изключат за новата иос.

За 7-цата ли? Би ли ги пост-нал пак, аз не ги откривам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно заради това не го качих и засега няма да го качвам... Като положението стане нетърпимо ще го кача... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да ги мислиш въобще. + 5-те батерии от Анди имаш още една от мен :) То следващата стъпка е да спреш да говориш толкова, да не хабиш телефона :)

 

За 7-цата ли? Би ли ги пост-нал пак, аз не ги откривам?

Ето едно с малко снимки :)

http://www.zdnet.com/how-to-improve-your-iphones-battery-life-updated-for-ios7-7000014902/#photo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кара си по цял ден телефона, или неговия не слиза от ухото или живее на място с кофти 3G или го съсипва от игра. Цял ден телефона на ухото като ми е + дето си глеа пет мейл акаунта и фейсбук, форскуеър, туитър вайбър и тн. сутринта на 100% вечер ми е на 30 примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има много луди хора, сега погледнах в испанския ибей и има на търг 5S-16Gb с цена в момента от 950евро+10 пътни, на 18-тото наддаване!! До тук е само с 250 над цената си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За друго не сподели никой.

Ама поне споделете има ли начин да се разкара тоя грозен сив трансперент под 4-те икони по избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...