Jump to content

Recommended Posts

Моя отговаря лагаво - извибрира ми на ухото и чак тогава отваря. Значи почти секунда е забавянето от жеста приплъзване за отговор до качването на ухото и отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам! И други колеги се оплакват от същото. Предполагам 8.1.х или направо 8.2 ще го оправят.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен скайпа дърпа много. Иначе нон стоп с включен wifi /без скайп/ ми кара по 3 дена без зареждане.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на седмицата :

799лв за Iphone 6 16GB от Теленор при месечна такса от 35лв.

не е зле....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на седмицата :

799лв за Iphone 6 16GB от Теленор при месечна такса от 35лв.

не е зле....

 

Това лична оферта ли е?

Щото не намирам в сайта им въобще да предлагат телефони от марката Apple

 

А ако е нещо персонално - неможеш ли да попиташ дали нямат Iphone 5S Black 16GB и при какви условия?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел който работи в Глобул ми я каза, не е лична. Ще я обявят до края на седмицата. За 5s нищо не спомена.

1350лв ще е без договор ФО.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8.1 - изваждам го от зарядното в 1:23 на 100%  с изключено 3Г/4Г сутринта в 11:23 на 100% .... перфектно се представя за сега и откъм батерия и откъм вървене .... само трябва да се кача в колата да видя дали има драми с синия зъб или вече е наред всичко 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам ММИ 2Г, връзвам ябълката, говори си, няма проблем, ама как да си изкарам указателя с имената на екрана? Стигам само до тези които съм търсил и то номера, без имена? Нещо като опция из телефона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в контакти ... Аз съм с ММИ на А4 - влизам в телефон и от там имам опция -Контакти .... А от едното копче на волана също можеш да ги видиш но са по азбучен ред и ако трябва да стигнеш до S .....

Sended from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия теленор добре почват работата... Цените им са по-човешки в сравнение с МенТел... iPhone 6 plus, 128GB е само 1600лв кеш и 2 000лв на изплащане с най-евтиния тарифен план. Далеч сме от хАмериканския пазар, но дооста по-добре от конкуренцията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм тръгнал да го купувам, но идеята беше че в М-тел цената е около 1600лв за най-малкия вариант и нагоре става страшно...А плановете, не съм ги гледал, но нямат ли включен нтернет в тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-тел в момента предлагат за 40лв  безплатни разговори към всички +10ГБ нет ., Виваком за 30лв 2000 минути към всички и пак 10ГБ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вчера си коригираха плановете, за да са изобщо конкурентни. Планът на виваком до онзи ден беше 99лв, а не 29лв.

Все пак какво общо имат плановете им с темата? Виваком не предлагат айфон за частни клиенти, на мтел офертите им за айфон + планове дори не смятам, че е нужно да се коментират. Офертата на Теленор е супер добра! Особено пък за нашите стандарти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех на жената една 6-ца от Теленор .С такса 34.90 и двугодишен договор точно 8 стотака.Най-накрая някой пусна нормална оферта за телефон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените на теленор са точно такива, каквито бяха на Мтел до миналата година.Разликата с тази година се дължи на това,че според мен теленор са предпочетени от Apple да бъде операторът за България.

 

Mtel в момента ги прекупуват и нормално имат по-високи цени, а тези в началото където бяха по 80лв на мецец и план 100лв, са били ограничена бройка само и само да го имат наличен веднага

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...