Jump to content

Recommended Posts

Или си намаляш телефона, или  изключваш нотификейшъните, или ( нещо, което аз правя ) нощно време си изключвам WiFi/3G. Колко да отнема включването/изключването нa нета ... 3 секунди ?!?

п.п. Sky, не разбирам защо е целият този хейт, тенденциозно от теб, като не ти харесва Епъл, просто си купи нещо друго и толкова... перфектни неща не съществуват, пък било то и Жиесем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха...сега поне си признахте, че нема решение на толкова хваления тИлефон....

За тебе, да. За телефона има. Владко има продавалник, ориентирай се натам. Няма смисъл да се мъчиш.

пс Някой да знае къде има изложен плюсче ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха...сега поне си признахте, че нема решение на толкова хваления тИлефон....

 

Как на всички им работи, само на теб не?  :D  Направо не знам как си работил с Андроид телефони досега, щом iOS-a ти идва сложен/труден.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тази вечер ще спите спокойно, че няма да хейтвам повече... :hilezh:

 

Ей това е като за вас...

 

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1565918

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък забодох един +. Перфектен му е размера.   Наслада е. Верно, че при мене първоначалният шок го нямаше, че преди време минах на Нокя 930.

Display zoomа страшно му тичка.


И като гледам батерията няма общо със телефонска.

 

....

 

Вервай ми. Не минавай на андроид, че гледам те влече нещо. Изпуснал си вече момента. Ако ти беше първа ОС е едно, ама сега вече ти е късно. Винаги ще ти е едно такова особено и дразнещо. Пробвай виндоуса. По-приятен е. Класацията лично за мен е:

 

iOS,

Windows Phone,

некви други които не ги знам,

Андроид.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костенурчо бърникам един 4,5 инчов хемероид на неизвестна марка за без пари и тоя туч работи 10-ти ден без да е забил/зациклил. Не мисля да се женя за някаква техника и съм си сложил някакви граници за закупуване на смартфон, които 6 и 6+ ги надхвърлят многократно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тази вечер ще спите спокойно, че няма да хейтвам повече... :hilezh:

 

Ей това е като за вас...

 

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1565918

Какво си взе на мястото на айфона ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тази вечер ще спите спокойно, че няма да хейтвам повече... :hilezh:

 Коментарът ми за хейта не беше с цел да те докачам. Просто регулярно изтъкваш недостатъци , които са или бели кахъри, или са " недостатъци " ( несъществуващи, породени от това, че не си или не искаш да разучиш телефона ) .

 

10615585_816926215026173_390602843066851

 

Заглушава нотификациите, без да спира аларми... картинката е трябвало да те подсети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е решавал проблема с wifi-то на 4s? Ако може да дадете инфо за сервиз и евентуално колко пари струва ремонта. Дали след замяна се държи стабилно или е слабо място ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вервай ми. Не минавай на андроид, че гледам те влече нещо. Изпуснал си вече момента. Ако ти беше първа ОС е едно, ама сега вече ти е късно. Винаги ще ти е едно такова особено и дразнещо. Пробвай виндоуса. По-приятен е. Класацията лично за мен е:

 

Кой Андроид ? Всеки производител си прибавя  нещо от себе си и индивидуализира ОС , за справка сенс и тъчуиз...като съответно я подържа и ъпдейтва. Чист Андроид има на Нексусите...за гийкове има CyanogenMode , MiUi, Colour OS  и всичко това са клонинги , които предлагат огромен избор от варианти, как да направиш устройството максимално удобно за теб самия , дори и като IOS 7 ...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е решавал проблема с wifi-то на 4s? Ако може да дадете инфо за сервиз и евентуално колко пари струва ремонта. Дали след замяна се държи стабилно или е слабо място ?

 

Ето така:

 

С две думи: първо нагряваш, после изстудяваш.

И после бързо продаваш :hilezh:

 

След около месец (горе-долу) пак се проявява и може и да нямаш късмет пак да проработи това "решение".

 

П.С. Изпитано от приятел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой Андроид ? Всеки производител си прибавя  нещо от себе си и индивидуализира ОС , за справка сенс и тъчуиз...като съответно я подържа и ъпдейтва. Чист Андроид има на Нексусите...за гийкове има CyanogenMode , MiUi, Colour OS  и всичко това са клонинги , които предлагат огромен избор от варианти, как да направиш устройството максимално удобно за теб самия , дори и като IOS 7 ...

Има само един проблем, не е иОС и не работи дори наполовина толкова добре. А къстъм ромовете имат един проблем, никога не работи всичко и винаги нещо точи батерията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейк ИОС'а си работи точно като конкретния Андроид  , а ромовете понякога имат проблеми ,както всички ОС, но своевремено биват отстранявани с ъпдейт. Кое е това, което не работи коректно не знам, но при всички случаи работят в пъти повече опции отколкото на стоковата ОС. Само за протокола, CyanogenMode , MiUi и Colour OS , може да се каже , че са Андроид базирани ОС ,а не къстъм ромове... същите разполагат със собствен екип от разработчици , като Cyanogen  съвсем наскоро от Гугъл са искали да я купят .

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...