Jump to content

Recommended Posts

... и така - до първия път, когато го изпуснеш, а това не е като да не се случва. Моята 6-ца я изтървах на 3-тия ден на асфалта. Е, точно за това се ползват протектори.

Нищо му няма, на мен от многото изпускания даже част от дисплея се беше отчупил и пак нямаше ядове. Може би сега 6-цата е по крехък но пак не виждам причина да си крия дизайна на телефона и усещането при доскосване ( малко гейско изречение стана). :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пътувам много и не ползвам кейс от както излезе 5цата преди две години, но ми изглеждат ок телефоните на следващата година. Главната причина да не ползвам е, защото го прави по-дебел. Пробвах миналата година кожена апълска и не ми беше удобно, въпреки, че ми се искаше да я слагам за пътувания. Ползвах я една седмица, но понеже ме дразнеше, я махах постоянно и я счупих отдолу над порта за зареждане. Новите изцяло седят отворени отдолу, та бих пробвал пак да я слагам за пътувания. Щото едно хвърляш телефона няколко пъти докато минаваш през охраните на летищата, после го ползвам за навигация и го хвърлям къде ли не по рентал колите и изобщо като си зает, не го мислиш и тогава е най-големия шанс нещо да му направиш, без да искаш. Също така сега телефона е достатъчно тънък, че и с кейс ще е чудесен.

 

Виж протектор на екрана не бих сложил, защото си ограничаваш достъпа и усещането до най-важното нещо на телефона, а и сега с тия извити ръбове ще изгежда ужасно

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука е важно как ще седи като го сложиш на кафенето и тн, не да ти върши работа :) Пълен смех.

Връщаш се в началото на 90-те с Nokia 150 (пустинна буря). Отдавна хората не парадират с телефоните си.

Поне в моето обкръжение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не слагам калъфи, фолио и т.н. защитни неща. Имал съм 4 и от година и половина 5ца, има едно натъртване, понеже жената го изтърва в долен десен ъгъл, но нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 4/4S не съм ползвал кейсове, защото уредите бяха някак си, по-здрави и ненадраскваеми... но с 5-цата отново не ползвах и стана като манерка - почукнат тук-там през 2см по страниците. Едва ли Апъл са могли да намерят по-мек и евтин халумин за тия корпуси.

6 + и той ми изглежда като правен от същия "crappy" алумин, или даже още по-мек. Премиум-премиум, ама поне някакъв премиум дурал да му бяха сложили... Мечтая си за телефон от някаква премиум стомана за часовници и як джам... тоя алумин не е за тая работа. Те т'ва е истината, ама и аз да съм на тяхно място, даже още по-мек ще намеря, обещавам, да се купува повече и чупи още по-лесно  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 ама и аз да съм на тяхно място, даже още по-мек ще намеря, обещавам, да се купува повече и чупи още по-лесно  :hilezh:

 Позна верния отговор, лошо е, че вече със всичко е така и особено с колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, и за какво точно са ви метални корпуси? Има един куп физични закони, които "казват" възможно най-радиопропусклив материал за тялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли Апъл са могли да намерят по-мек и евтин халумин за тия корпуси.

 

Не е хич мек и евтин, що се отнася до халумин. Сега, халумина си е мек, около 2 пъти по-мек от стоманата на ифон 4 примерно, обаче ако го направиш от такава стомана, щеше да тежи около 3-400 грама и забравяме за какъвто и да е сигнал да мине през него. Работят в момента по няколко много интересни метала и ще ги видите след едно-две поколения  :wink:

 

Аз и 5цата и 5еса за по една година ползване голи, с много пътувания и тормоз, ги държах в чудесно състояние. Даже първата четворка ми се надра бая с бъмпъра, от прахта и гняста дет се завира вътре...

Не вярвам с новия да имам различен експириънс от 5ците

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам някво много противно забавяне е мейл клиента след 8.0.2 , като вляза и дам рефреш ми вади новите мейли но звуковия сигнал идва 6-7 сек. след като мейлите вече са се показали преди това 100% не беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завивси според мен от интернета.Понякога и на мен ми го прави това,но в повечето случаи на 3G.Даже сега пробвах на секундата си идва звуковият сигнал и refresh-а , като съм на рутера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че темата не е за продажба, но имам два Iphone 6 Gold и White 16GB, ако не се лъжа, чисто нови, не разопаковани, отключени от Испания с 2 год. гаранция. Цени на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти, когато съм във Фейсбук, ми забива за няколко минути айфоня. Прави го след като качих пак приложението. Някакви идеи как може да се оправи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че темата не е за продажба, но имам два Iphone 6 Gold и White 16GB, ако не се лъжа, чисто нови, не разопаковани, отключени от Испания с 2 год. гаранция. Цени на лични.

Споделяй цената и виж хубаво 16-ка ли е или нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и на мен ми се е случвало да видя мейлите, да ги маркирам като прочетени и като затворя mail.app да ми свирне за нов мейл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам какво ви крашва, ама тоя айфон да си го сложат некъде на витрина и да си го гледат, защото само от към дизайн го докарват. Ай кажете ми как да намаля звука на приложенията, като скайп, гугъл и другите. Това нещо няма намаляване. Пробвах сири мири али бали накрая го тръшнах в шкафа да не го чувам, даева тъпите нотификейшъни. Снощи ме събудиха поне 2 пъти.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 даева тъпите нотификейшъни. Снощи ме събудиха поне 2 пъти.

За тази цел си има цяло подменю с нотификейшъни и контролирането им

Аз съм си изклщчил всичко, което може да ме тормози в нежелано за мен време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и на мен ми се е случвало да видя мейлите, да ги маркирам като прочетени и като затворя mail.app да ми свирне за нов мейл.

 

Мдаа.... за това говоря, при мен е постоянно.....

 

 

Абе не знам какво ви крашва, ама тоя айфон да си го сложат некъде на витрина и да си го гледат, защото само от към дизайн го докарват. Ай кажете ми как да намаля звука на приложенията, като скайп, гугъл и другите. Това нещо няма намаляване. Пробвах сири мири али бали накрая го тръшнах в шкафа да не го чувам, даева тъпите нотификейшъни. Снощи ме събудиха поне 2 пъти.

 

Бате не съществува картинка която да обобщава epic fail-a който изпляска..... тва сериозно ли ви мъчат такива "тежки" проблеми ?  :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...