Jump to content

The Pig Benis is back with a vengeance


Magnus

Recommended Posts

Здрасти на всички! Драго ми е да ви видя.

Първо да кажа: радвам се, че форумът си върви и всичко е както си го познавах!

Ами, заблудената овца се върна в стадото. Тоест, намери време да изблее. Досега новата работа така ме беше замотала, че не знаех кой съм и откъде съм, камо ли да мога да вляза тук и да кажа две свестни приказки.

От 01.11.2005 г. заех позицията Маркетинг мениджър в "Меркуриус-София" АД (за повече инфо - цък). Работата е тежка и отговорна, фирмата си я бива. Доволен съм.

С други думи, можете да разберете, защо от известно време насам работя доста и нямам време за форума. Сега обаче нещата започват да влизат в рамките, желани от мен, и ще разполагам с малко повече временце. И това временце ще го споделя с вас, приятелчета! :birthday:

Радвам се, че отново съм тук. Ще гледам да не ви напускам отново. Липсвахте ми много и ми беше супер болно, че сигурно ще се забравим, но така ме завъртя живота... :musik: А и през това време не можах да ви забравя. Не съм и искал, де... :bia:

Отворих тази тема за да ви кажа официално "Здрасти". Така че:

ЗДРАВЕЙТЕ, АУДИ-КЛУБ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей и от мене. Желая ти успех ...

В интерес на истината сигурно офиса Ви е точно под нас ако се помещаваш в Бизнес Парка Сграда 12А, където е и магазина Ви :-))) Аз работя в Телелинк. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велкоме бацк.

Брейййй чудехме се кво стана с теб,така изведнъж се покри и ни вест ни кост от теб.Хайде много късмет и да не те мразят подчинените.:birthday: Иначе -"НА КОЛЕНЕЕЕЕ"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мене. Желая ти успех ...

В интерес на истината сигурно офиса Ви е точно под нас ако се помещаваш в Бизнес Парка Сграда 12А, където е и магазина Ви :-))) Аз работя в Телелинк.  :birthday:

Нищо чудно даже да си ме засичал в атриума да пуша... :musik: Ако се засечем, представи ми се, ще си полафим, може даже и някое кафенце да пийнем. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно даже да си ме засичал в атриума да пуша...  :fisch: Ако се засечем, представи ми се, ще си полафим, може даже и някое кафенце да пийнем. :fisch:

Да ти се представя ама два проблема ...

1. Не пуша и по този повод не слизам в атриума :fisch:

2. Не знам на кого да се представя :fisch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая лесно се забелязвам. :fisch::fisch: Както и да е, щом не пушиш, значи няма как да се засечем. Нищо де, не е задължително да се познаваме лично, в крайна сметка. :fisch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая лесно се забелязвам.  :fisch:  :fisch:  Както и да е, щом не пушиш, значи няма как да се засечем. Нищо де, не е задължително да се познаваме лично, в крайна сметка. :fisch:

Ще те разконспирирам по колата ... не бой се ... :fisch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lord-е, недей че ша го амбицираш да стане като колегата Ачо от БМВ форума :fisch: (регистриран на 12ти Окт. и вече с 627 поста :fisch: )

Хайде добре си дошъл обратно! :fisch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Яворчо,поне от един поглед,изглежда работата ти е добра,така че дръж здраво и това е!

Иначе добре дошъл отново :fisch: ,радвам се,че се появи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее появи се най-после, не съм те виждал от ехеее, няма и 2 дена :fisch: .

Информация за Inkozi - на аватара ми съм аз и магнус (и лорда се крие отзад) та може да го познаеш. Само дет не ходи на работа по потник но костюма му има същите влажни петна под мишниците :fisch::fisch::fisch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл Magnus :fisch: .........не знам дали да ти честитя новата работа :fisch: ....Дидо Илиев е там още нали? Успех!

Когато Краси Петров беше там фирмата беше велика......

Иначе дано ти остава време за форума щот нали гледаш Wizi как се е набрал да поства а и tsvet40 ще влезе във форма :fisch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магнусе,като се поокопитиш още малко,дали няма да проявиш интерес към обновяване на автопарка на фирмата ви?Предлагаме оперативен лизинг,с пълно обслужване на автомобилите и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА! Добра идея! Адвокатаско обслужване от ена от силните юридически кантори в София можеш да получиш на моя телефон :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...