Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

Скромен принос от мен и от моите колеги. Знам че сумата е набрана, но вече ги бяхме събрали паричките в една касичка и няма да тръгна да ги връщам. Сигурен съм, че ще са от полза на Билянка. Стискаме палци за успешно лечение без повече грешни диагнози и бързо оздравяване ! :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Inkozi , аз също го гледах репортажа и така тегаво ми стана ,че ми се ще да се съберем със Shooting Team ACB и да го поразведем на некаде :D Как може човек който работи на такава отговорна длъжност да говори по този начин и грам да не мисли за тези "бройки" :D ... Но комент .... :D:D:o

Редактирано от Светлан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две седмици заминавайки за Франция си мислех за колко ли време ще се съберат паричките......снощи се прибирам и първата ми работа беше

да видя темата ! Дълбок поклон и респект за целия АКБ ! Браво !!! Гордея,се че членувам в този форум ! Сега стискам палци за Биби !!!

:D:respekt::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, като гледах репортажа на Нова.

и там некво съсухрено старче /дето се води шеф на фонда/

се оправда, че до този момент те били финансирали ..

около 200 и 30се ... БРОЙКИ ...

Не само, че не им знае точната цифра, но и

Болните деца за него са .. бройки ...

Тоя чироз требе да си ходи!

С извинение ама аз си наплюх телевизора в кухнята, откачих, скарах се с жената.

КОЛКО СПОКОЙНО ГОВОРЕШЕ КРИВАКА

Незная как точно трябва да се реагира ,мислех да си трая ама като прочтох че и други ги е вбесило отношението на такъв,създаден с идеята за хуманност важен администратор, не се сдържах и пиша. След създалия се шум, не е ли редно да обърнем внимание на медиите да го попита , болните деца БРОЙКИ ЛИ СА?

дЕЕЕ... А из..дите

ако имате идеи и се иска присъствие и помощ съм насреща.

Сори и аз за парата, ама сърце не трае....мрази бездушието...

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че основен двигател на кампанията беше АКБ !!! :D

Не че нещо, ама всички знаем за двигателите на Ауди. Добри са, с две думи. Пожелавам успех и Бог да помага!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що пак я показаха Биби по Нова. Направо сърцераздирателно изглежда така без коса детето. Дано никой никога да не го сполетява такава съдба, да гледа детето си така. Направо ме разчувства гледката и особено, когато я дадоха да говори. :respekt: Бааси гадорията. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ ОТНОВО ЗА ПОДКРЕПАТА!!!!Средствата са вече събрани и днес ги преведохме към Мюнстер. Следващата седмица започваме лечението там.

ВЯРВАМЕ И СЕ ОБЕДИХМЕ ЧЕ БЪЛГАРИЯ МОЖЕ И ДА НЕ Е НОРМАЛНА ДЪРЖАВА , НО ИМА ОСТАНАЛИ НОРМАЛНИ И СЪРДЕЧНИ ХОРА КОИТО СИ ПОМАГАТ В НУЖДА!!!

PS. Въпреки че спряхме кампанията, все още получаваме преводи а сигурен съм и доста SMS-и. От DMS ще спрат кампанията, като ще се даде реверанс от 1 седмица до спиране на ключовата дума DMS BILYANA. Моля да информирате във форуми и сайтове където е публикувана информацията за нас, за да се прекрати кампанията по набирането на средства.

В момента спешна нужда от помощ има момиче от Варненската онкоболница ПАТИ. В понеделник предложих на шефа на Фонда за лечение в чужбина,вместо да одобряват нашият случай под натиска на медиите, да преразгледат нейният отказ и да и одобрят молбата за трансплантация в чужбина - за сега няма никакъв отговор от фонда. Надяваме се скоро да се намери подходящ донор и средства за трансплантацията!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента спешна нужда от помощ има момиче от Варненската онкоболница ПАТИ. В понеделник предложих на шефа на Фонда за лечение в чужбина,вместо да одобряват нашият случай под натиска на медиите, да преразгледат нейният отказ и да и одобрят молбата за трансплантация в чужбина - за сега няма никакъв отговор от фонда. Надяваме се скоро да се намери подходящ донор и средства за трансплантацията!!!

:steinigung::flipoff: :flipoff: :flehan: :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес преведох по сметката на Патриция скромна сума която колегите в офиса бяха събрали за Биби, но тъй като кампанията приключи, а парите бяха нарочени заминаха по предназначение дано всяко дете получи необходимото.

Цялото ми семейство всички близки и познати са съпричастни към кампанията и сме готови да помогнем пак ако има нужда ( дано не се налага) на Билянка.

Бъдете силни и продължавайте да се борите.

Ние сме със Вас. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а парите бяха нарочени заминаха по предназначение дано всяко дете получи необходимото.

Ние сме със Вас. :flipoff:

Браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................. Дали да събера плакатите които съм раздал или да напиша отгоре - СЪБРАНО!

Какво ще ме посъветвате?

Колеги, сега когато средствата са събрани какво правим с разлепените плакати пред входове или месторабота, както и с плакатите, които са формат А4 на задните прозорци?

Според мен е добре да ги махнем, за да "избледнее" по-бързо споменът от кампанията у хората и така да има ефект една бъдеща нова кампания, въпреки че много ми се иска да не се налага да има повече такива кампании за което и да е българско дете. Освен това, успешната кампания е нещо което морала на всеки един от нас е повелявал, че трябва да направим, а не повод за някакво самохвалство. Аз вече свалих всички плакати, които бях разлепил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо бързаме да приключим събирането? Смятате ли, че тези хора само от това ще имат нужда като разходи? Дали няма после да изкочат нови, за които те няма да имат очи да помолят тук пак? Нека се съберат и малко отгоре, не точно от нас, но от случайни хора. Те няма да знаят, че всичко е събрано и ще помогнат по малко. Може точно тези последни дарения да им решат проблема на хората. Не знам, как мислите? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...