Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

В медийните среди

Засега и аз съм нейде около въпросната среда. :lol:  Пускам светлото в едно мрачно телевизионно студио. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Малко разнообразие от многото ИТ-та тук -  организатор-производството с английски език в голям шивашки завод...общо взето съм тънката лайсна между производството/мениджърите и чуждестранния клиент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бакалавър Електроинженер, геодезист и отговарям за строителството в община ! Ако имате някакви въпроси по процедури свързани със строителство мога да са съм ви полезен мога да помогна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оценител на недвижими имоти, машини и съоръжения в банка. Допълнително геодезист на частна практика (заедно и с оценителските дейности). Някой, ако има нужда от помощ, в някоя от областите, да свирка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баа тука само програмисти,уебдизайнери и сам сикиш вишки,бра ние ша ни е срам да кажеш ко бачкаме,ръководя фирма с1000 човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ландшафтен архитект..На тези които не им е ясно - проектиране,подръжка и изграждане на зелени площи,паркове,градини ,и т.н.На някой ако мога да му бъда полезен в озеленяването,ще помогам :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мениджър Логистика. 

Фирмата се занимава с рециклиране и търговия на различни видове полимери (пластмаси).

Накратко: Ако в момента пиете вода от пластмасова бутилка да знаете, че е излезнала от сметището :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Подвизавам се под гръмкото наименование "Младши консултант софтуерни разработки".

Демек Junior .NET Web Developer. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я съм си прост зъболекар с интереси в областта на възстановителната  естетична стоматология и фасетите.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственик на малка фирма (hakomo) за онлайн системи, мобилни апликации и сайтове. Ако някой има нужда от съвет да свирка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

 не съм писал тук от доста време ...... а от известно време съм едноличен вносител / представител на гръцката фирма PETRIDIS LIGHTING, която е добре позната на фирмите по електроизграждане - най вече със своето индустриално тяло 3F LINDA LED  и останалите 10 000 артикула :hilezh:........ 

 

демек внасям осветителни тела от ей тези тук.  http://www.petridis-lighting.gr/gp.aspx?id=18

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги. От вчера съм вече официално във форума. Аз като за начало съм студент. Уча "Компютърно управление и автоматизация" , а работя като оператор на парна турбина в електроцентрала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Работя в областа на металообработването.По конкретно с компютъризирани фрези и стругове.Още съм нов в занаята и имам много да уча,но ако мога да помогна на някой може да ме потърси на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...