Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

ами мога да ви пусна аванта някоя и друга информация за фондовете..

Няма да те мразим,

ще те обичаме...

Ти помогни за някой и друг проект...

Подробности на лични...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами мога да ви пусна аванта някоя и друга информация за фондовете..

това е интереснооо <_<

предлагам ти да си пуснеш една темичка и да видим какво се прдлага ... като възможности :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чупим сервери секакви. С прости думи Системен абсорбатор... аа такова администратор. Ей тука --> www.resellerspanel.com. Иначе фирмата е по-позната като Bastun Networks или сегашното Ancient Media (бла бла). Имаме ... има нема 200-тина сервера... та се намира работа ... не е без ич :flipoff: Та ако не друго... поне с хостинг мое съм полезен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

полицай. /полицейски инспектор/

:flehan: Мараба. и ако може програмистите или некой от другите там хакери да ми пратят код за аваст, ще съм им благодарен :)

може и да почерпя някой път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много полезна тема...

В момента работя във фирма за спедиция и транспорт "МС Шипинг" ООД- гр. Варна, в автоотдела, ако на някой му трябва транспорт от и за Западна Европа- да свирка, също търсим шофьори на тежкотоварни автомобили, т.нар. ТИР-ове- Ако има заинтересовани - да заповядат в офиса . :flipoff:

Иначе съм завършил:

Средно: ССУМОР, гр. Бургас- Корабни Машини и Механизми

Висше: бакалавър- ТУ-Варна- МУ/Машиностроене и Уредостроене/

магистър/още само семестриално/: Индустриален мениджмънт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба. и ако може програмистите или некой от другите там хакери да ми пратят код за аваст, ще съм им благодарен

За к'во ти е тоя код за аваст при положение, че аваста е безплатен за домашна употреба?

http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бачкам дограма

Аз не помня дали съм писал. Производство на мебели - ВАЛИЯН ООД. Между другото трябва ми конструктори и технолози (последните с опит!).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не помня дали съм писал. Производство на мебели - ВАЛИЯН ООД. Между другото трябва ми конструктори и технолози (последните с опит!).

Браво бе и да не си казал до сега !?

Радина Гешева ............... в джаза си :hilezh:

цените предполагам са софийски ?! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе и да не си казал до сега !?

Радина Гешева ............... в джаза си :hilezh:

цените предполагам са софийски ?! :bia:

В джаза съм ноу ясну, с Радина постоянно работим!

:hilezh:

А цените са си екстра - у Айропата сме се пак ! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апа моита основна деиност е да съм фен на Аудитата иначе съм още паразит и безделник апа баща ми прави врати и мебели и маика ги продава <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инструктор във Водолазен клуб Нептун - Пловдив, иначе съм юрист по образование и сега стартирам в тази сфераинструктор във Водолазен клуб Нептун - Пловдив, иначе съм юрист по образование и сега стартирам в тази сфера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде още един студент - последна година право в СУ, междувременно се опитвам да "поработвам" по специалността, но по интересното е че помагам и в семейния бизнес: баща ми има склад за дървен материал, предлагания асортимент е на добри цени ако на някой мога да съм полезен с радост ще помогна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Работя в печатница като печатар на ролна машина. Печатаме книжки, календари, плакати, визитки, менюта. Ако мога да помогна на някой - свиркайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...