Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Та бях ученик,ама договора ми изтича на 24 маи и мисля да не го подновявам

(това маи съм го казвал и преди :oops: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kestrel написа:

Адвокат, но бачкащ във ФИРМАТА . Фирмата е http://www.boyanov.com

Ха!

Най-после колега на територията на audibg.com

Трима сме. И аз съм студент Право втора година В УНСС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мениджър,търговец, инвеститор....хм, май много нафукано излезе....абе 15 години частен бизнес......

И като гледам колко компютърджии има във форума, не мога да се въздържа да кажа, че и аз бях навремето програмист....ама мнооооого отдавна, в едни древни времена - 88-89 год. в ДЗУ Ст.Загора ръководех екип програмисти...нямаше WINDOWS , комповете бяха с 10

МЕГАбайтови хардове....чудо,чудо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя върху себе си ... опитвам се да откажа цигарите! :love:

Ако това на снимката си ти ще ти е трудно да откажеш "цигарите"

и бя работа ще падне върху теб :D))

Добре че това не си ти !!!

П.С. Тъщата е същата,ако нямаше цигара щях да каже че е тя....ще я снимам по натам да има снимков материал 1:1 са :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това на снимката си ти ще ти е трудно да откажеш "цигарите"

и бя работа ще падне върху теб :D))

Добре че това не си ти !!!

П.С. Тъщата е същата' date='ако нямаше цигара щях да каже че е тя....ще я снимам по натам да има снимков материал 1:1 са :P[/quote']

Да, това на аватара е моята тъща! RhINoX^, на края ще излезе че сме баджанаци :love:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

консултирам и работа по проекти с IT фирми. В момента имам 5 цигани (индийци) които наглеждам целодневно какво вършат ... и ако работят както не трябва бия през ръцете :love::P ... иначе не съм лош :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз работя в интернет клуб-работя силно казано:D

Демек и аз се занимавам с копютри...

П.С.

Абе що не вземем да отворим една клубна трудова борса?

Ако на някой му трябва учителка по химия да свирка:P)Имам една свободна пък по натам и аз трябва да сменявам работата с по преспективна:D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

консултирам и работа по проекти с IT фирми. В момента имам 5 цигани (индийци) които наглеждам целодневно какво вършат ... и ако работят както не трябва бия през ръцете  :D  :flehan: ... иначе не съм лош  :respekt:  :P

тия индиици са много евтина работна ръка.. преди време един приятел успяваше да намира проекти от англия или щатите и изкарвахме по някой долар ..а сега е направо невъзможно..вси4ки проекти заминават за индииците :love:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм стоматолог,след 2 месеца и половина ше тряа да завърша семестриално...До тогава обаче има 6 практически и 6 теоритични изпита... :hallo: стискайте палци,после ше има кой да ви прави зъбките :flehan:

Естествено с audibg.com цени :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм треньор по айкидо- преподавам на едни малкки деца и на студенти от нов български университет,преподавател съм по туризъм-пак към НБУ,и в една фирма за тапицерски изделия-компресори, маркучи,бързи връзки.пневматични пистолети за мебели и палета, телбод към тях-сервиз,профили за тапицирване на мека мебел и за коли и т.н. :shock: фирмата се казва "ДОМ-ЕКС" ТЕЛ:9530063

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя:

Образование Public Relations, но работя във фирма за Строителен надзор, и хич не се оплаквам....за сега:shock:

Наши клиенти са OMV, въвели сме в експлоатация 65 техни обекта, и т.н...

Поздрави:

ако можеш да ми кажеш къде си завършил, и дали си доволен ще съм много признателен.

уча в Технически Университет софия, топло и ядрена енергетика :schaf:

работа се намира в една фирма за отдаване под наем на тхника, като проектори, екрани и прочие, междувременно и дизайнер към същата фирма :lol: тамън прохождам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха сега, пусто, като не си спомням писал ли съм в тая тема или не, па и не видях май мое мение, като търсих... ама какво да правиш, тежък случай - програмист...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, имам грях към един твой колега от ЦАПК "Прогрес", ама като се видим на 22-ри ще ти разправям...Само ще кажа, че се опита да ме блъсне челно пред паркинга, където ви е офиса и стана една...

А мен един от тяхните ме блъсна челно на паркинга :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те са няколко неща

но това което може да ви е от полза е длъжността ми в агенция за недвижими имоти

ако ви трябва квартира или искате да купите нещо в София или по морето, аз съм човека

п.с.

Sag, откога си с ауди бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм инженер..

... и икономист

Завършил съм "проектиране, строителство и експлоатация на газонефтопроводи и газонефтохранилища" в Москва ...

...и Международни икономически отношения в УНСС!

Работя в Овергаз Инк АД

www.overgas.bg

и проектирам газопроводи! Точно по специалността, а? :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах аз пък уча в строителниа техникум в София спецялност водно стройтелство надявам се да го завърша :oops: :evil: и след това виас и да бачкам при баща ми ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...