Jump to content

По-голям дебитомер за 2002г. А4 1.9 TDi - 130 к.с.


Recommended Posts

Един приятел си купи А4 2000 г. 90 коня TDi и й смени дебитомера с такъв от 2002 г. А4 и сега е 130 коня като моята. Въпросът ми е някой дали е запознат с дебитомер от новия 2.0 Tdi или 2.5 Tdi мога ли да сменя моя, за да повиша мощността и доколко е безопасно?

А иначе съм с филтър K&N и съм много доволен от увеличаването на въртящия момент...

Редактирано от Playman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ако си сложа такъв от ТДИ (някакво) ще ми стане ли дизел колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си купи А4 2000 г. 90 коня TDi и й смени дебитомера с такъв от 2002 г. А4 и сега е 130 коня като моята. Въпросът ми е някой дали е запознат с дебитомер от новия 2.0 Tdi или 2.5 Tdi мога ли да сменя моя, за да повиша мощността и доколко е безопасно?

А иначе съм с филтър K&N и съм много доволен от увеличаването на въртящия момент...

:shocked:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демире, запази ми един дебитомер от 150 коня 1.9 TDI, ще мина днес малко по-късно да го взема! Писна ми от тея 115 мижави коне.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вкарва повече въздух и се получава по-добро обогатяване на горивната смес в двигателя и така се увеличава мощността.

Що ли слагат турбини по моторите като има дебитомери...:dance:))

Иначе само трябва да се изреже капака и по добри въздуховоди и много ще се дигне мощноста... тея за отдушниците на заведенията ще стоят супер само трябва подходяща решетка да не засмуче некои гълъб че с тоя птичи грип ше прихване и мотора...:dance:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завари си направо криле, за да можеш да излетиш след като развиеш свръх висока скорост вследствие на по-високата мощност от въздуха.

И не забравяй да патентоваш откритието. Ще дръпнеш яко.

:dance::bia::dance::bia::dance::bia::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тая тема, с големия дебитомер, май трябва да "отлети" във "ФЪН" секцийката вече...

И който я мести да внимава, щото след дебитомер-туннинга как тегли :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ако си сложа такъв от ТДИ (някакво) ще ми стане ли дизел колата?

Не се сдържах..... Имаш една бира от мен :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...