Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Може ли да ми предложите сервиз за реглаж на преден + заден мост, сходимост + страничен наклон за София.

Някой има ли отзиви за автосервиз Eкспрес 2 - ул. Амстердам, № 5 за горните дейности?

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит или само си чувал за тях?

За същия сервиз има отзиви в раздела "Сервизи" - "Къде да не ходим".

Lizard все още ли държиш на мнението си, че това са точните хора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти е писано - за реглаж са точните хора, за ремонтни дейности не се препоръчват.

Мога да потвърдя от личен опит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tокущо открих добър сервиз за реглаж на преден + заден мост, сходимост - на светофара преди Западен парк (тунела за Люлин) вляво след около 500м има (викат му фургона или нещо подобно) правят и технически прегледи (упъти ме шофьор на такси). Момчето е младо но е фен на АУДИ и им разбира.

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ново голямо Благодаря на Vladi-di от форума :D - за пореден път съм му признателен за перфекционистичното му отношение и най-вече за това, че когато се ремонтирам при него, съм спокоен, мога да гледам какво се случва с колата ми и да получавам информация на момента за състоянието на един или друг детайл и съответно сам да си преценя искам ли смяна или не. <_<

Сервиза му е в София на ул. Хризантема 1. (http://strekauto.com/index.html)

Благодарение на него от днес съм с нов термостат и водна помпа, като помпата е последен инголщадски ъпгрейд, произведен в края на 2011, частите си ги бях купил аз, но и той работи с оригинални, немски или от други производители, според желанието и възможностите.

Първоначално мислех да сменям само термостата, защото лятото при смяната на пистовия ремък в Порше ми казаха че помпата е ОК, но като видях че е заводската от 2006-та на 170х. км и при мисълта, че цялата предница с всички карантии пада така или иначе си я смених директно, защото щеше да ме остави на път. Смених и една от малките ролки на пистовия ремък, която отново не знам защо е проспана В Порше през лятото при положение, че по нея имаше разтопено от стария ремък, луфт и леко престъргваше. И така резултатът от днес с оригинални части, 1л антифриз, труда и още няколко глезотийки от страна на Vladi-di по предницата, ми стъпи на по малко от половината от цената в официалния сервиз :D .

При него за А6-цата съм си прочиствал/правил още дросела, ЕГР система, накладки, диагностика, промивка на дюзи с добавката на Протек, а на А3-ката тампони по предно окачване, гарнитура на двигател, натъкмявал ми е фарове, брони, решетка и др. Като винаги покрай основното ми прави и нещо дребно допълнително от горните, ...ей така от кеф и защото е перфекционист, и вечно ми е неудобно защото обикновено не го калкулира в труда си и трябва да спорим за това. Евала и за това, че отношението му към клиентите е еднакво добро без значение бедни, богати, с хубави или лоши коли, няма да ви върне, но пък и ако нещо няма как да стане или ще стане еди как си, и доколкото може да се предвиди ви го казва предварително, за да може всеки да си прецени.

Макар че съм спестил доста парички покрай него, вместо да ги давам в Порше, не това е най важното в случая. Бих дал колкото е наложително където и да е, но да съм сигурен че е било необходимо и всичко накрая да е ОК, а с него получавам перфектния баланс и сигурност. Освен всичко друго, възможността в случая да имаш безплатно билетче за първия ред докато ти ремонтират колата е безценна екстра към всичко това, ако разбира се имаш свободното време :D .

:D:flehan::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някои може ли да ми даде телефон на колегата Vladi-di или адрес на сервиза му ?Благодаря преварително.

Виж пост 508 - 2-рия над твоя, има и адрес и линк към сервиза :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИШО

За мен е най-добрият диагностик на Ауди в България,доста често последна инстанция след Порше БГ.Не го откривам чак сега, клиент съм му от 6 г./от АСЕ през АФН до БМК/,но чак сега се замислих,че нито един път не рачих да му изкажа своята благодарност пред строя.

За съжаление,позагубихме го за форумния живот,затова и постът ми е в тази тема,а не в HALL OF FAME.Най-вече искам да съм полезен на по-новите колеги,защото в последно време форумът изобилства от теми "къде да отида за диагностика".С нагласата съм,че на тях правя услуга,не на Мишо,самият той няма нужда от екзалтирана реклама от лаик,опашките пред сервиза му са показателни.

Мишо е особено ценен и с това,че освен диагностика/и последващо обслужване на двигатели,разбира се/,има техниката и най-вече познанията да прави ъпдейти на софтуерите на по-новите коли,ако съм се изразил правилно.Де да беше толкова просто само да си свалиш файлове от Интернет и да действаш.

Постът ми е провокиран от вчерашното посещение при него.Нали сега съм с 4Ф 2006 г.,може би няма нужда да казвам,че майсторите ме гледат като 500 лв. на цяло.За смешни пари,сега съм с версия на софтуера отпреди 1-2 седмици,което се отрази на колата като чип тунинг,без грам преувеличение.

И така. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

А някакъв действащ телефон на Мишо да дадете? Пробвах някакаъв, но нее активен явно е стар. Може и на лс :)

Редактирано от Един_Луд
цитат
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, ще вкарвам колата в бокса и ми направи впечатление, че има оторизиран сервиз на bosch Есима Ауто на гърба на Мтел на улица Кукуш 1. Потърсих из форума, но не намерих нищо. Моля ако някой е ходил да ми каже какви са му впечатленията, за да знам дали да си правя труда да я карам там...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Дали знаете нещо повече за МАРИО АУТО правят ли диагностика ДВГ и ходова част и справят ли се с ремонти от сорта на смяна гумички на клапани... или кажете приличен сервиз в близост отсечката на околовръстен път Драгалевци - Панчарево. Много ще съм ви блатодарен. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,нов съм във форума и имам нужда от помощ. Предстои ми покупка на Audi 100/c4 '95 от автокъща в град Сливен. Някой да препоръча сервиз в града в който да ми кажат дали колата е технически здрава (двигател,газова,ходова част,спирачки,акумулатор).

Благодаря предварително

П.п. Аз съм от София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз да се включа по темичката минах през няколко електро сервиза в София и освен да ми одерът кожата за нищо друго не направиха. Препоръчаха ми преди няколко дена един сервиз който се намира на околовръстното преди разклона за овча купел има една бензиностанция ОМВ и малко преди нея от другата страна до моргите има едно гаражче има и голяма зелена рекламка но ако не се загледаш трудно ще го намриш. Много доволна останах. Мом4ето е много съвестно и за работата, която свърши по колата ми в друг сервиз ми взеха почти тройно за нищо. Доколкото разбрах се занимава и с двигатели и ходова част. Препоръчвам го на всеки, който си е патил от сервизи. Тел. му е 0879 894 435 не знам как се казва. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Айде пак да благодаря на Влади, за всичките галимации днеска, за това че отидох за едно пък оправихме още две неща, че се разкарва да ми търси чарколяци и за компанията.

Кошът сега е отпред е стегнат като 20 годишен женски задник.

Много съм щастлив.

Мерси и за кафенцето :)

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, бихте ли препоръчали някой кадърен майстор дето се занимава с окачване ( за софия), имам едно неприятно потропване на б6-цата което за жалост неможаха да отстранят в предишния сервиз където ходих.Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, бихте ли препоръчали някой кадърен майстор дето се занимава с окачване ( за софия), имам едно неприятно потропване на б6-цата което за жалост неможаха да отстранят в предишния сервиз където ходих.Предварително благодаря.

Пробвай при Владиди, имах подобен проблем на А6та, който оправи за отрицателно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vladi_di от форума, тел 0887613639

ВИП Сервиз- 0887299166

това са хората, на които давам да ми бърникат по колата и до сега не е имало момента да съм недоволна или да им арпоблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драго до нестле в на бул. сливница .уникални маистори. за вразка на ли4ни.да ви дам тел.

Драго доколкото знам е бившия диагностик на Жоро. Ходих един път при него и съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...