Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Колеги, проблема ми е следния: парното вече спря да духа топло..последната зима изпаднаха всички дунапренчета дето уплатняват клапите на парното - та търся някой сервиз или майстор от Пловдив където да правят цялата процедура по демонтиране на таблото и облепяне на клапите....рових навсякъде, но нищо не намирам....ако някой си е патил с това моля да помогне.

Колата е ауди а4, 1.8, 125 кс, ADR

Редактирано от The_Pilot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Още един глас за автобояджийският сервиз АВТО СИ в с. Герман и собственика Светльо!

 

Мога смело да твърдя, че това са най-добрите майстори в София. Доверен сервиз на ДЗИ, Армеец и още няколко компании.

 

Уникалният BMW цвят Melbourne red беше направен от тях по начин, по който никой не може да забележи че вратата е боядисвана.

 

БРАВО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Norton написа:

АВТО СИ в с. Герман

Два автомобила правих там в последните два месеца и наистина са в топ 5 на бояджиите в София.  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 200 лв мисля на детайл за малките детайли.  Аз я бях с възлагателни писма и не съм плащал допълнително за да цитирам точни цени! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да искажа огромна благодарност на мойте приятели от Д-Брос аутомитив за перфектно свършената за пореден път работа и сега моята печка работи като бендзинова кола живи и здрави бъдете и нека повече хора да оценят това, което правите.

Изпратено от моят X5pro с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след дълго търсене намерих сервиз дето ми направиха клапите на парното...и забележете в Пловдив ми искаха 200-250 лв в различни сервизи....в Първомай намерих един майстор с народни цени...за цялата процедура ми излезе 80 лв. Сами си правете сметката. Благодарности на майстора Тошо...ако на някой му трябва да пише на лично или да търси в интернета за SOFICAR Първомай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да похваля човек на име Миро (жичкаджия) за пореден път, който работи в ултра скапания сервиз "Автосервиз Експрес" в Младост 3 (https://goo.gl/maps/NK6tewzQh482). 

Човека разбира много от ток, жица и диагностика. 

Всичко останало в сервиза е тотал щета. Не си сменяйте и маслото там. 

Редактирано от TomcatF14
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имах проблеми със скоростната кутия (s tronic) на Ауди А6 4G. От Порше ми бяха подготвили проформа за над 10,000 лв труд и части, а повечето други сервизи вдигаха ръце и не искаха да се занимават с тази кутия. След няколко положителни отзива за Мишо се свързах с него и изпратих колата с автовоз до Хърватска! В рамките на няколко дена колата беше готова и отидох да си я взема с автобус и на ход обратно до София. Мишо беше изключително подробен и постоянно получавах информация по viber и снимки. Отношението му към работата и клиентите е наистина забележително! В крайна сметка проблемът беше отстранен за много, МНОГО по-малко пари и успях да видя малко от Загреб :zustimm:. Процедурата по изпращането на колата до Загреб и прибирането й обратно е елементарна и доста по финансово изгодна, на фона на всички „предложения“, които имах за ремонт в България. Имах и едно досадно тропане от предницата, което никой не успя да диагностицира, но Мишо беше категоричен, че е от амортисьорите и се оказа прав! Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

получи се проблем с колата и моля за малко акъл :) благодаря предварително.

Audi-то е 6 ца 2.5 . Онзи ден при запалване и потегляне придърпа на 1500 2000 оборота , докато карах отново го направи на няколко пъти, но при подаване на газ се оправя, резервоара на половина пълен. Реших да я закарам да я погледнат вчера, но така и не запали. Върти, но не запалва - реших че пак може да е влезнал въздух по горивната система , защото ми го е правил този номер. Прегледахме маркучи, филтър ,капачки - никакъв проблем. Пуснаха  диагностика при едни момчета и излиза грешка няма сигнал с помпата. 

 

Та въпроса ми - ако е проблема с горивната помпа , къде мога да я закарам да я погледнат и да оправим ?

 

За София става въпрос , благодаря за инфото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да препоръчам сервиз за монтаж на газов инжекцион RS gas .

Отлични цени,монтаж в рамките на един работен ден.Монтираха ми АГУ Lovato на B6 в края на Март тази година.Вече съм изминал около 6000км и нямам никакви забележки.Разхода ми е както на бензин,вървежа е абсолютно същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Отново искам да похваля момчетата от Д-брос за отлично свършената работа по душко. :zustimm:Чистачките ми започнаха отново да бачкат като нови след тяхната намеса! Както и други перфектно извършени ремонти. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно много голямо БЛАГОДАРЯ на @Raino, Крис и момчетата от Das Auto Service за ПЕРФЕКТНО свършената работа!

Пълно обслужване на A5 3.0 TDI Sportback Quattro и смяна на консумативи и течности, включително и тампоните на двигателя и скоростите. 

 

Колата стана като излязла от магазина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отново да благодаря на Д-брос за перфектната и бърза работа по колата.

 

Също и на @Geraka  за перфектните фарове...станаха като нови и вече виждам идеално. Определено процедура заслужаваща внимание и не за пренебрегване. Не говорим за чисто визуалното подмладяване на колата, а за наистина разликата в светенето на фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

С течение на времето, съм ползвал няколко сервиза, от които съм бил безкрайно доволен и имам преки впечатления, като тези момчета бяха първите, които работиха по автомобилът ми:

 

Когато си купих AEL-а, го закарах за пълно обслужване на Ники - (ролки,ремъци,водна помпа, масло,филтри,подгревни свещи) + спирачки(предни задни дискове+накладки, рециклиране на задните апарати и нова спирачна течност) при Никси и Мишо във Герман, VAG SERVICE. Невероятно отношение, професионализъм и коректност и от двамата!  Да не говорим за отрицателното време, за  което колата беше готова, имайки впредвид, че имаше поне 10 коли преди мен.

След известно време, помпата за централното отказа. Нито прозорци, нито централно. Мишо ми омагьоса системата за централното, та заработи отново.

Намират се в Герман. Във VWClub форума има координати. 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Благодарност и респект за Цецо от Д-Брос! Вчера от няколко думи по телефона ми каза възможната причина за проблема с колата ми, днес минах покрай тях и я потвърди за 5 мин. Да сте живи и здрави, момчета, и все така отзивчиви и коректни! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За боядисване, изправяне, заваряване на джанти в София човекът е един: Иван от Казичене. Работи бързо, точно и изключително качествено. Обясни ми всичко подробно и нямаше изненади нито с работата, нито с цената. Успяхме да върнем към живота моите оригинални джанти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път съм доволен от смяната на гуми от колегата @ivoair в Дружба до Лидл. Без да чакам, професионално и бързо си свършиха работата.

 

Доволен съм и от сервиза D-Bross. Впечатлен съм от обърнатото внимание навреме, разясненията и отстраняването на проблема. Все по-рядко се попада на съвестни майстори, които не претупват работата, а от там и клиента. 

Редактирано от Пламен П
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...