Jump to content

WinOLS - отново за Чиповете


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Малко развитие по темата чип м27c1001 има заместител който е  27SF010 до сега си мкислех че ще намеря същия номер но се оказва че са спряни от производство и така порових се малко и открих че може да се монтира заместител със същите параметри.Сега остава да намеря цокли за същите ,но в БГ май ще се окаже тегаво.

Някой ако знае магазин в който предлагат същия модел чипсове :) нека даде инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ако е АКЕ 180кс 1998-1999 ще стане ли по OBD? :) BAU става по OBD.

Виждал съм и помпа дюза 2001-ва да не става по OBD...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от компа но повечето са през ОБД има и 180к.с. на който компа пак е с флаш 29f400 но не става орез обд и пак трябва разпояване.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AKN но мотора е сменен с AFB 150к.с е и мисля,че може да стане през ОБД да се свали софта.Днес ще пробвам да го сваля само да му намеря бушона на ИММО-то имам МППС да видим ко ши стани ;Д

Редактирано от vwmk3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на бавна скорост на МППС-а. Също така разгледай на самата кола някъде трябва да има схема на бушоните(капака на бушониерата например), виж кой е за таблото и/или имобилайзера и извади него. Също така имаш ли Вагком? Прави ли връзка с него? Това ще потвърди, че нямаш проблем с окабеляването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връзка с ВАГ прави само,че като тръгне да чете софта с МППС и почва да цъка иммо-то или таблото и ми спира всичко.Иначе ВАГ си лети щот съм и с 12,12 и нямам грижи.Колата е 2000 г. с КАН таблото тва дигиталното което е с дата и час и някаква антенка която не знам за какво е ;д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

здр,нов съм в сверата на ремапа,от нчколко месеца се занимавам тоест имам всички възможни уреди за сваляне на бина,работя с к-таг .кесса в 2 бдм адаптер гя-4по програматор и т.н,но друг човек ми пренаписваше картите,тоест от няколко седмици гледам пиша,имам уинолс и искам да започна поне едц 15 да прая,дайте няква идея от къде да започна как и т.н


Да започнем с това ,когато чиповете са два тегля два бин файла,как след това става четенето на двата бин файла тоест в унилса,така другото което е ,мога да вдигна всяка карта чрез %,но до колкото знам тва не е удачен вариант най-добрия е да мога да си я смятам сам,ако някой който е на ти в нещата има примерно бин за 1.9 тди голф 4 сеат или квото и да ебило,и може да ми прати оригинал и след това ремап за да видя къде как какво е правил,но ако само е сметял не е вдигал в %.Благодря ви колеги предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледал съм ги тези видия,но там малко не точно е преставена информацията,просто ми трчбва нагледно файл оригинал и файл ремап,обаче да е смятан а не просто сложени %

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези видЕА не са панацея, а отправна точка. Информацията е представена много добре. Ако ти трябва място, откъдето да копираш, файлове в нета има много. И варианти на 1.9 също има най-различни. Сравнявай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми трябва място от където да копирам,искам файл на който някой е сметнал картите а не е вдигал с %.Не спами повече по моя въпрос освен ако няма с какво да помогнеш,Благодаря!!!


Колегата с ув лампата,в алиекспрес има за по 15 долара,както и в ебей :)

Редактирано от рад4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...