Jump to content

КРАДЦИ


audi90

Recommended Posts

ТАЗИ СУТРИН МИ СВИХА МИГАЧИТЕ И НА СЪСЕДА И НА НЕГО МУ СЕ СЛУЧИ СЪЩОТО. ОПЕРАТИВНИТЕ ГРУПИ ЯВНО СА В АКЦИЯ . ПАЗЕТЕ СИ КОЛИТЕ И АКО ХВАНЕТЕ НЯКОЙ ГО БИЙТЕ И ОТ МОЕ ИМЕ

ЧУМАТА ДА ГИ ТРЪШНЕ НЕЩАСТНИТЕ КОПЕЛЕТА.ТЪРСЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа Бойко, Петков и Велчев (прокурора),

Това ДОКОГА така?????????????????????????????

докато не ги изкараме с камъни от кметство, поркуратура и парламент, ама това никога няма да стане..... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА АКЦИЯ, ПАЗЕТЕ СЕ! Това не е шега, колегата е прав. През последните почивни дни (29.04-01.05) свалиха стоповете и фаровете на 2 луксозни МПС-та на нашта улица: едно Ауди А4 (B6) и, забележете, на една G-klasse от новите! Изглеждаха много гадно изкормени:wall: Аз живея в горен Лозенец, към Хладилника. Явно групичката продължава по другите квартали...

Гарантирам ви, че работят съвместно с полицията, а може би и с други държавни и не съвсем държавни институции.

Аз все по-сериозно си мисля за предприемане на протести и най-вече за масирана кампания, но за целта трябва да се действа съвместно с другите клубове в БГ, да се дефинират ясни цели и точки и да се формализират нещата. Въпросът е, че за целта се искат поне 3-4 човека, които да се занимават само с тази инициатива. А в днешно време никой кадърен човек не прави трудоемки неща безвъзмездно. Аз съм навит, ако трябва, с еднократна такса да вляза в протестни действия, ако с тази такса ще мотивирам намирането на сериозни организатори, които вместо мен да се занимават.

Иначе относно проклятията по адрес на всички крадци се присъдинявам и аз с едно: да умрат по най-жестокия и мъчителен начин, възможно най-скоро, мамицата им мръсна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам...тъпо е човек да плаща на мутри само и само да може да си покрие разходите на талигата,с която се е сдобил - 10-та употреба от разни гепачи...За каско говоря....

Иначе хвана ли някой да ми бърника колата...ще реагирам прекалено остро, след като никакъв Закон не може да ме защити....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой е направил поръчка :wall:

Ако заловите някой и аз искам да видя концепцията на littleredaudi а и моя да покажа, че има за какво! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой е направил поръчка :D 

Ако заловите някой и аз искам да видя концепцията на littleredaudi а и моя да покажа, че има за какво! :D

И аз и аз комши ако сбараш някой свиркай,че досега мойта равносметка за 3 години е един фар краден два комплекта халогени и едни мигачи та имам МНОГО методи дето ми се въртят в главата :D:wall::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати работата,бе хора вие новини не гледате ли :D Снощи от полицията се изцепиха че има незнам колко си процента намаление на всички престъпления,единствено на домовите кражби няма намаление.

Не може така-хората викат почни няма престъпления,вие викате има много престъпления.Не може така. :):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги леко сте се разминали на мен миналата седмица ми откраднаха 12 хиляди лева от вкъщи и за 1000 лева ваучери на родните ни мобилни оператори,бахти наглите крадци не им пука от нищо,ако бях набарал някой тежкому щеше да лежи в гипсово корито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги леко сте се разминали на мен миналата седмица ми откраднаха 12 хиляди лева от вкъщи и за 1000 лева ваучери на родните ни мобилни оператори,бахти наглите крадци не им пука от нищо,ако бях набарал някой тежкому щеше да лежи в гипсово корито.

Бат Жане при тази трескава строителна дейност по морето е естествено присъствието на криминалния контингент :bia::) И в моя до скоро тих софийски квартал сега е пълно с всякаква съмнителна и опасна измет. Те сутрин още на са изтрезнели и в 8.00 пият вече първата (а може би н-тата бира). Направо ми иде да ги изпогазя, като им гледам отвратителните мутри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боклуци и измет, и в Люлин до скоро беше кротко но преди 10-тина дни ми задигнаха тасовете..., но само да кажа че ги бях белязал и 4-те - с по едно небрежно "^" демек Л около крайщата което се вижда само когато са измити и се загледате, така че аз се оглеждам, оглеждайте се и вие колеги, па ако някой ги забележи само да каже..., имам една къса бухалка в колата - ще я строша я от нечия глава я от Ауди-то(колкото и да ми мъчно)

Айде и със здраве...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора. НЯМА оправия. Редовно ми крадат капачките на вентилите на гумите. Купил съм си една шепа и ги сменям с надежда да задоволя квартала белким мирясат.

Вие кво? Кашон с Халогенки ли ще купите.

Мама му стара дребнава.... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро и аз усетих нбезите на тази пасмина(да изпукат вси4ките мамицата им мръсна). Винаги свалям панела на аудиото и само 1 път пропуснах, защото се прибрах сутринта от бачкане . Вечерта излизам от нас, деактивирам алармата , влизам и ... Изнанада - кабелаците висят като от шкембето на изкормен шаран. Изродите дори са активирали алармата след като са ме изшкембили. До кога така бе хора ??? Защо не мога поне 1 да барна ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тези съвсем онагляха!Тази сутрин отключвам и аз с дистанционното,влизам и гледам-лайстната под таблото и рапидките стоят на пода.Волана завит в крайно ляво и лостовете и двата надолу.Опитвали са се да свалят таблото,но аз съм сложил рапидки без шлиц и трябва да го счупиш за да излезе. Иначе колата си беше заключена,алармата пусната и няма счупен патрон.Как става това-не знам.Пак ли действат със сканиращи устройства?Уж алармата била с променлив код/май така се викаше/.Баси,таман я оправих и ще ми направят беля.Само не знам за какво им е това табло,или са искали до чипа да стигнат! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с влизането без взлом е доста притеснително :D! Нещо са се оборудвали крадците и няма оправия щом ключалките работят и алармата не е активирана :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лошото е,че са влезли без насилие.Въпросът е как е станало.Отворено,работено и после затворено.Не съм разглеждал много подробно,но на пръв поглед няма нищо счупено.Ако при това положение беше откраднато нещо,няма как да докажа,че не съм се го свалил сам.Явно тези аларми вече не стават за нищо.А и не ми е ясно какво са искали да направят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, можеби са искали да стигнат до запалване... Много се радвам, че не са успяли !

Иначе на мен преди време с Голф-а ми бяха отворили вратата без взлом, взели касетофона и след това, мръсните наглеци бяха ми заключили вратата (без централно), това дето уж става само с ключ...

Тоя, дето ми продаваше AUDI-то сподели, че алармата е общо взето да плаши гаргите, лепенката на bulins пазела колата...

после ме питай защо ми трябва съвсем малко да не съм тук да помагам на милата ни родина да изплува... Иначе съм горд, че съм българин, ама какво от това....

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключовете не са проблем,аз със ключа от сегашното Ауди си отключвах без проблем предишната Б4-ка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...