Jump to content

Audi Allroad въпроси


AALEXANDROV

Recommended Posts

Kockoo, ама това е графика на 2.7 битурбо. И дори и при това положние "още няколко нещица" са доста съществена интервенция.

Ами моторчето е със 60Nm.по малко от по големият си събрат,интервенцията е една съща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Казвам ,че това не са реални резултати за мотор като твоя в шаси като твоето и автомат ти както искаш го разбирай...

И както ти казавам с тея резултати ще опънеш а6 4Ф :gruebel:/>/> сам заеш че няма как да стане. За това и смятам че уреда с които е измервано не е измерил вярно. Че тръгва с софтуер тръгва но повече субективно от колкото реално... Никога не съм бягал от реални тестове да видим ако продължаваш да твърдиш нещата от снимката :)/>/>

СА разбирам че им правиш реклама на пичовете... фрее ОК :)/>

СА предполагам си запознат с параметрите на сток 4f ако не си се запознай има я във всеки online каталог.Нито мога да го "опъна" нито се натискам.

СА за уреда не мога да гарантирам замерих няколко пъти данните бяха сходни.Първо и аз не вярвах но сверих със заснетото видео на километража и горе-долу данните съвпадат.

СА друго да ти кажа всичките замервания, снимки, клипове и т.н. са изцяло за да задоволят собственото ми любопитство не правя реклама на никого още повече на "пичовете" както им казваш ти. Пък едва ли им е нужна безплатна реклама и то точно от моя страна.Информацията споделена от мен не е целяла нищо от сорта да се покажа колко ми е бързо комбито нито всички да ходят да се чипват в колона по-един.

СА понеже не бягаш от реални тестове ако имаш път към Пловдив или аз път към София да ти връча ключа и се убеждавай в каквото си искаш и си сравнявай с нещата от снимка.На мен колата ми харесва как стан другото мнение не ме интересува.

Що пък реклама... човекът е доволен и споделя. Нали затова е темата/форума?

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го взимай толко присърце .Просто обичам нещата да са реални и доказуеми . Радвам се ,че ти харесва аудито след интервенцията и на мен ми харесваше моето след софта но не загубих представа къде съм на практика.

Момчетата демек "пичовете" от Пловдив нема да се расърдят на реклама и са точни действително от това което сме общували с тях :)

Благодаря за предложението с ключовете но кола с тоя мотор карам само при крайна необходимост мъчи ме неква суеверност. Може обаче като се запролети още малко\ за да съм сигурен че ще стигна с БМВ-то :hilezh: \ да ти пиша и да направим справка къде си щото резултат ще противоречи на измереното и то как да го кажа меко примерно с 60 м на 400 м :rolleyes:

Спирам да коментирам да не пълним с плява..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hilezh.gif кефи те ме. Темата на ALLROAD 2.5TDI = Tuning форум hilezh.gif

Това е колата на която силов тунинг ама най-малко и отива или си заслужава да се прави - дизелов кораб 2+ тона, с V6 двигател модел от 90те (преди 20 години), дизел от зората на ТДИ .... окачването високо а ще се силим с 200+

Лично мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hilezh.gif кефи те ме. Темата на ALLROAD 2.5TDI = Tuning форум hilezh.gif

Темата преди време помолих и беше преименувана именно за да има мегдан да се дискутират един куп въпроси, свързани с Allroad.

И понеже колегата е направил на неговия олроуд нещо интересно, затова разпитваме. Поне на мен ми е интересно.

Благодаря за предложението с ключовете но кола с тоя мотор карам само при крайна необходимост мъчи ме неква суеверност.

Eee, пак се изказа! Знаеш ли, според мен зад твоята омраза се крие голяма любов към този мотор, а?

Колега Karaboichev, сега забелязах, че старта на втория клип е от позиция "D", а първия - на "S". Това нарочно ли е правено или не си се усетил? И ако е целенасочено, опциите и функционалността на спортния режим има ли ги и сега, след чипа?

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го взимай толко присърце .Просто обичам нещата да са реални и доказуеми . Радвам се ,че ти харесва аудито след интервенцията и на мен ми харесваше моето след софта но не загубих представа къде съм на практика.

Момчетата демек "пичовете" от Пловдив нема да се расърдят на реклама и са точни действително от това което сме общували с тях :)/>

Благодаря за предложението с ключовете но кола с тоя мотор карам само при крайна необходимост мъчи ме неква суеверност. Може обаче като се запролети още малко\ за да съм сигурен че ще стигна с БМВ-то :hilezh:/> \ да ти пиша и да направим справка къде си щото резултат ще противоречи на измереното и то как да го кажа меко примерно с 60 м на 400 м :rolleyes:/>

Спирам да коментирам да не пълним с плява..

Не мога да разбера което толкова не ти харесва и кое е толкова нереално ти се струва или може би това, че си дал http://www.ecu-chip.com/ като Web URL във профила ти те кара по-дефалт да не ти се вярва.Явно си в бранша или имаш нещо общо все едно ще замеря с най-голямо удоволствие.

Относно реалното и доказуемото имам още малко да коментирам пък ти си води изводите и прецени дали съм прав и от там преценката ми.И съм много далеч от това да доказвам колко върви на жена ми колата.

Е то тук на това видео можеш да засечеш ускорение от 0 до 100 ако имаш желание разбира се не се опитвам да те убедя в нищо нито тебе нито някой друг от форума, просто се издразних от това мерене на п+_ки от твоя страна до което се стигна в последствие.За това сеща ще гледаме клипове на ново и ще засичаме времето.

Тук колата е сток според мен от 0 до 100 ги прави за около 10 секунди.

Тук оставям ти да кажеш колко е

.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Karaboichev, сега забелязах, че старта на втория клип е от позиция "D", а първия - на "S". Това нарочно ли е правено или не си се усетил? И ако е целенасочено, опциите и функционалността на спортния режим има ли ги и сега, след чипа?

Не съм се усетил тогава пробвах схемата с газ+спирачка, както писах по горе още не съм хванал схемата със стартовете на автомат.

Да има всички опции на S режима които колега kockoо.При преминаване към S режим сваля една предавка на долу и всичките други истории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет страници за съмнителен тунинг на АКЕ мотор няма нищо общо с името на темата на форума rotcol.gif. Модераторитеее

Да колегата е прав темата се отклони в неправилна насока модераторите да разчистят по тяхна преценка.Аз приключвам под темата относно показателите на колата.Ще се ориентирам към намирането на умна дюза че моята е заминала и как да си сменя езика на RSN-D-то. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се ориентирам към намирането на умна дюза че моята е заминала :)/>

Като откриеш сподели че май с ме множко с такива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен записва грешка всеки казва, че може и без нея но на 4-ти канал аванса е 0. Явно си върви по някакви карти аз лично мисля да си я сменя.Най-малкото с работеща дюза мотора не "крякаше" толкова между 2000 и 3000 оборота.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амим продават се колеги,около 250лв.е нова...

Верно ли е 250 лв. , не че съм проверявал, но ме засилиха че струва 700-800 лв и се чудех и аз дали да я сменям изобщо, защото реално не виждам разлика във мощноста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и как да си сменя езика на RSN-D-то. :)/>

диск с навигацията нямаш ли? какъвто и да е? само с диск вътре ти дава да влизаш в менюто и оттам да смениш езика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава Коско да каже къде са по 250 лв

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише ти "needle lift sensor" така ли преди 3-4 години беше 300 лв от морга... Мога да ти кажа че промяна няма да усетиш а и втора ръка работеща е рядко явление.

И с тия клипове не се мери имам такъв с 330хд за 6 сек :rolleyes: ама реално е към 7.5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Алроудковци :)

Днес се порових малко и намерих тези възглавници а много сладки парички - 270 лева парчето. Ако някой има интерес да пише на лично. :)

Става дума за А6, С5 възглавници.

post-79597-0-85969700-1361821850_thumb.j

post-79597-0-90176200-1361821860_thumb.j

Редактирано от rkirkovski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

раздуй малко колега. откъде, как, отзиви и т.н. да е от полза на кокегите и да имат избор все пак... повечето минахме по този път, но пък на някой, който му предстои да има избор.

поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bosch-automotive-catalog.com/public/catalog/products;jsessionid=sbWwkAL1I6TaVLYq6KmIMKG?lgRedirect=true

както и тук само че са рециклирани

http://www.bosch.bg/bg/products/car_equip/products/exchange/start/index.htm

За умната дюза.,важи и за всички части с Bosch номенклатура.

До колегата с балоните:Възможно ли е да заснемеш номенклатурния номер и марката на производителя?

Редактирано от kockoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Чистачките - перата са "не традиционни", някой скоро да е купувал да каже цена и от къде? В кварталният магазин започнаха със 70+ stupid.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...