Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти вЕрно ли сам си го слагаш? :lol:/>

Сори не издържах ;)/>

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам разбира се, кой друг да ми го сложи. Искам да вида само дали ще стане без котосване.

Не ти трябва кит, а шкурка. Не са чак толкова релефни мойте са същите. Аз това съм го правил на предишен автомобил само, че с друг вид фолио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея,защо в сайтовете за а6 седан липсва наличието на двигадел 171кв.(233к.с).С какъвто е окомплектовал автомобила ми немеца(без да ме попита)?http://audibg.com/forum/public/style_emoticons/default/sad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, виждам че доста обикаляте по морги, молбата ми е ако някой е виждал/види блутуут модул (този без вградения телефон) да ми каже. Мисля, че стават и от а5, а8, номера му е 4E0 862 335. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали може да се направи багажника да се затваря от бутона на дистанционното с който се отваря или от бутона за отваряне който се намира на вратата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали може да се направи багажника да се затваря от бутона на дистанционното с който се отваря или от бутона за отваряне който се намира на вратата

Мисля на комбитата може да се сложи нещо от сорта.

clape.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойто 2.0тди няма катализатор и на старото 3.0тди нямах катализатор. Без да сложиш резонатор на мястото на първия или втория катализатор, колата ти отзад ще фучи и може малко да те дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз все едно три пъти си купувам нова кола, покарам два дена - една седмица сервиз, два дена каране, една седмица сервиз :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми първо правих сто неща по колата при Мишо и е нямало мотане, просто много работа, а втория нали ми чукна вратата един кретен и прайме ламарини една седмица :wall:

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нямам огънати греди или нещо такова, ама ми я вдлъбна, трябва да се оправи, освен това една дребна забележка на прага да фикснат така и така е там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз 4+

За коли над 4 години

Дават 2 години гаранция и намалена цена на рез части и труд

Няма повече инфо, трябва да се свържа със сервиза.

Някой ако има впечатления може да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За катализатора -

Вход към катализатора 63 изход към задните гърнета 55.
, така пише в една тема от друг форум.

Kpematop,

На мойто 2.0тди няма катализатор и на старото 3.0тди нямах катализатор.
- ти ли ги махна или така са си били? По принцип не ми се иска да правя "модификации" от този сорт по колата, но пък от друга страна, след тези 8 години експлоатация, катализатора освен да "мъчи" колата, друго не прави :gruebel: Редактирано от manoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намаление на някои неща за коли над 4 години, това е. И тия две години гаранция не са за целия автомобил, а за каквото са направили и не за всичко и тн. и тн.

http://www.porschesofiazapad.bg/Haendler/B20120/bg/hdlr/eigeneseiten/B20120_A_1363170280753.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете години гаранция, са за вложените части, когато са закупени от тях-то това си е било винаги така, независимо дали е било на промоция или акция или нормална цена.

А това за 4+, го видях и аз в сайта на Ауди. Сега ще питам при моите хора във ФВ, дали и върху тези цени имам % отстъпка :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...