Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много близък приятел (чрез който си купувам неща от ибей.де и ми ги праща) ми предлага 19ки с Континентал 255/35, като две от гумите са почти нови, а другите две стават за задни и изкарване на лятото. Цената им е 1000евро отделно доставка.

При положение, че 18ките вървят на тези пари, май си заслужава. Той казва, че е супер цена, а аз от повече от 17ки не разбирам :hilezh:/>

YkVRXMC.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е джантата на RS6, уникална джанта и за тези пари не се замисляй много, много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отнасяйте ги тези 19-ски!

за 19-ски си трябва и спортно окачване, за да изглеждат наистина впечатляващо.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде купувате фланци?

Фланците ги купувах от Маргел, както моите, така и тези на TMax-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам се оплаквате от автомивките, да споделя моето "ноу хау":

Намерил съм един човек който работи добре, и го преследвам по автомивките където работи. Купил съм си две гъби, една за миене и една за ваксата, хартия за почистване на стъклата, препарат за кожата и микрофибърни кърпи за него. Всичката тез работа ги държа в автомивката и се ползват като отида.

Десо ме беше посъветвал и хавлия за подсушаване, но остават влакна и не съм доволен.

Оставам малко бакшиш винаги на момчето, понякога ако отнеме много време и за автомивката. Днес ме е чистил над 3 часа, като им измислих даже нова дисциплина "сухо миене на двигател" - с препарата за стъкла и хартията поразчисти пепеляка от мотора - резултата не е блестящ, но е задоволителен.

6079549g.jpg

Разбира се това е с уговорката че това е тук на село, в София имате повече избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто не карам прост дизел водоструйка не вкарвам под капака.

Толкоз неща могат да се объркат, че не си струва.

Аз пък си мия сам колата. Напоследък все по-рядко.

А аз откакто разбрах че правя повече поразии не си мия сам колите. Дране от копчета, маркучи на водоструйки и прахосмукачки, попаднал прах и прочие.

За липсата на време да не говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква е идеята на миенето на двигателя по-точно? За мен това се прави веднъж на сто години със съответните обезмаслители и тн. от професионалисти за да може ако някъде нещо текне да го забележиш. Човек като чете ще каже, че всяка седмица миете двигател :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са добри, но аз бих помислил какво ще правиш след лятото.

Аз в момента си имам два комплекта джанти с гуми - 16ки за зимата и 17ки за лятото, но тези 19ки даже ги сънувах тая нощ :hilezh:

Ще взема да ги купя да им се порадвам малко и после ги пускам във форума. Но Вертера няма вече 4фка, на wasaby 19ките са уникални..... ще има да ги продавам две години докато се намери мераклия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...