Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И ти ако си беше земАл кола без нито една екстра,щеше искаш да конпенсираш с подобрения и тунеци...:hilezh:

Айде,открехвай тема и за тоя бензинояд,че ми писнА да проверявам тунинг секцията и да нема нищо!!

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислех, че ще е повече за изцяло градско, все пак осем цилиндъра се хранят. Добър си е мотора значи, сега друг е въпроса дали трябва да се газифицира или не. Това си зависи изцяло от годишния пробег и желанието на собственика.Аз лично бих го газифицирал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи каталога се оказва верен, аз изобщо няма да слагам газ с тоя разход. Само дано се намери кола, че днес по салоните се отчаях направо 90% 3.0тди :glare:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в момента в мобилето няма нито една. А разхода чисто градско сигурно ще е повече, не знам де аз при всяка възможност на S ръчках. След месец два ще знам точно горе долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходът е толко ве,на един приятвл А8 мицата Д3 харчи 17 в града... За сравнение,мойто 335и харчи 16.5 тука,нямам задръствания и кой знае колко трафик до работа и обрТно...

Верно че му подавам яко гориво,ама мисля че и да го кротя,нема да е по-различно!

Шпек,как стоят нещата с генерация или Адни гърнета от S6??

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 3

На шпека май не е фси?!

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е фси моята, зъбар бегай оттука с тия генерации и глупости. Аз се чуда как да не чета за такива работи вие всеки ден ме подкокоросвате.  :hilezh:   :hilezh:   :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за кво ми е да ми надува главата нон стоп ?

ше ти надува ,ако е правена при ония твоя инженер,дето не отбира от нищо :hilezh:

ako e оригинална,ше боботи много приятно,на Venci S6 тицата е с неква генерация,май от RS6 или нещо марково,е мое ти кажа че музика не ми требва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата започва отново да ми харесва. Говори се за приятни неща, 4.2, генерации от S6, че по едно време слушахме само за хормоналните проблеми на нЕкъв траФ, зЕл базата на базите.  :hilezh:

 

Шпек, 16/100 за тази кола е направо смрЪт. И слушай зъбара, той ти говори за генерация дет не е правена в мазе.  :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...