Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Към колегите с 1BA окачване, колите ви с 180-220 в завоите около тунела траянови врата стабилни ли са?

Аз вчера карах бая бързичко и имам чувството, че тая кола с това окачване не е за високи скорости и че ще излети в някой завой, бая ми се клатушкаше...Гумите са ми Kumho 225/50/R17, excta spt май се води модела.

Дори днес отидох в Мото Пфое на тресачката за амортесьори и резултатите са над 80% работоспособност на предни и задни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пука му на Шпека! аз подкрепям. тва не е бегачка, лимузина е. по-евтино е и по-екологично даже. сигурно е добре направена и си върви.  и без тва е на години, колко па да я скапе...  :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе това е невъзможно, да не си карал само по надолнище!?

По нанадолнище и за малко. Иначе 200 и нагоре. Има там става вече драма.Като на градско в София /23-28/100/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... сигурно е добре направена и си върви.  и без тва е на години, колко па да я скапе...   :D

 

Баси, ако на Методи колата не върви, представям се на съсела кво е. Неговата треа да върви назад.  :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от няколко дни на втория ред на FIS (под името на радиостанцията) пише "Memory". Преди пишеше нещо друго, сигурен съм.

Разцъквах из опциите, дори направих "load default settings" от MMI, но надписа не се разкарва. Имате ли идея какво е, що е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва да си сложиш газ на колата е все едно цял живот да се тъпчеш с junk food.

 

Не е така - с храната дебелееш, но с газта ти дебелее портфейла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпекси, без да се засягаш, ама си на път да съсипеш хубавата А6-ца....

пак казвам, не го приемай като заяждане!

Никакси не го приемам, свикнал съм всички да ме критикуват. А по какъв начин я съсипвам, може ли да конкретизираш ?

Тва да си сложиш газ на колата е все едно цял живот да се тъпчеш с junk food.

Щото има свестна храна ли некъде.

Баси, ако на Методи колата не върви, представям се на съсела кво е. Неговата треа да върви назад.  :bgdev:

А ве иВче купих и нови стопки ама не от моргата, Райно чак се изненада. Верно ли приличам на такъв човек дето само от моргата пазарува. Кажи, молим ти се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете майтапа ама Шпека ме изненада, дори и да не конкретизирам него пак бих се изненадал. Човека си поръча чисто нови оригинални стопове, които никак не са евтини.И според мен за такъв клас автомобил моргите не са вариант особено ако човек е работещ и със семейство, като с това визирам липсата ма време и нерви да обикаля и гледа какво от къде може да вземе.

Иначе колата е жестока, изглежда като нова, само ако съм на негово място бих й спожил спортно окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе колата е жестока, изглежда като нова, само ако съм на негово място бих й спожил спортно окачване.

Недей, че съм лабилен и за това.

Много ше клекне отзад заради бутилките :hilezh:

Бутилката, само 60 литра е.  :hilezh:   :hilezh:   :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей, че съм лабилен и за това.

Е ти имаш жена и дете и неминуемото влушаване на комфорта със спортното окачване не е особено разумно.

Аз се ръководя от визията повече отколкото от комфорта затова хич не ме слушай мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пише мемори, защото си запаметил станцията в меморито на ММИ. Пробвай да я изтриеш от там.

Изтрих ги и не се промени. Освен тва си ползвам радиото всеки ден и до вчера не беше така.нещо друго е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...