Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

не знам какви пари са.За Б6 -цата бяха към 95-96лв. оргиналните и свършиха за по-малко от година.

За 20 лв. мога да взема само пера Champion.

Искам да пробвам и ще прецена,има ли смисъл или не.

Идеално си изкарват. Но пък са ще спестиш някой лев за сметка на повече разправии.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В града 10, извънграЦко 5-10 зависи от скоростта.

Корави не бих казАл, има си дефекти.

 

Хм...моята дава 10-11 градско,виж,на 5 не съм падал извън,от 7 до15,зависи на каква скорост

Във всеки случай тия 9 които ги дават ,не съм ги изпълнявал никога,20% отгоре е

 

От моя гледна точка са окей,наистина почти никакви проблеми не съм имал,но,колата е като жената ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталог мисля е 9.1..ако 11 ти се струват малко :)

Това са над 20% демараж,и то при положение че аз карам  спокойно,ако е някой млад хулиган може и 13 да направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уекинко си се объркал :)

 

Fuel consumption (economy) - urban 11.8 l./100 km.spacer.gif

Fuel consumption (economy) - extra urban 6.3 l./100 km.spacer.gif

Fuel consumption (economy) - combined 8.3 l./100 km.

 

Това е за 224 к.с. .... разхода в Софийско наистина почва от 12.5/100 за тоя мотор и вече колкото сабя покаже

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и по каталог и реално е повече. Това 9 е по-скоро комбиниран разход. Просто не ми се зачеква тая тема отново, ма Софийско градско си е 12-14, зимата и повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каталог мисля е 9.1..ако 11 ти се струват малко :)

Това са над 20% демараж,и то при положение че аз карам  спокойно,ако е някой млад хулиган може и 13 да направи

Те и по каталозите са големите оптимисти ама не са чак толкова. Това 9 е някакъв комбиниран разход с плавно движение. Иначе ако обикаляш като мене по околомръстното може и да ти е 10-11 разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уекинко си се объркал :)

 

Fuel consumption (economy) - urban 11.8 l./100 km.spacer.gif

Fuel consumption (economy) - extra urban 6.3 l./100 km.spacer.gif

Fuel consumption (economy) - combined 8.3 l./100 km.

 

Това е за 224 к.с. .... разхода в Софийско наистина почва от 12.5/100 за тоя мотор и вече колкото сабя покаже

 

 

 

Такава беше по дъртата ми навремето,и тя харечше малко повече

 

Fuel consumption (economy) - urban 9.3 l./100 km.spacer.gif Fuel consumption (economy) - extra urban 5.8 l./100 km.edit.png Fuel consumption (economy) - combined 7.1 l./100 km.spacer.gif

 

това е от ауто датата,по спомени мислех че е 9.1 но съм грешал  http://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=4657

 

Ясно е че зимата е различен,но не много,ако не включа "одеалцето" или е спала навън е повече

12 обаче не съм минавал никога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво го захапахте тоя разход. Мойта харчи колкото и сипя. На втория борд който не съм го ресетвал от незнам кога, може и от предния собственик да е ми дава 10.8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво го захапахте тоя разход. Мойта харчи колкото и сипя. На втория борд който не съм го ресетвал от незнам кога, може и от предния собственик да е ми дава 10.8.

Значи имаш повече граЦко :) моята е на 10.2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво го захапахте тоя разход. Мойта харчи колкото и сипя. На втория борд който не съм го ресетвал от незнам кога, може и от предния собственик да е ми дава 10.8.

 

Е разхода най ни бърка в джоба,то,ако не беше той кой щеше да кара дизели?

Е,Шпекси ме наведе на една идея за газифициране с течна фаза,предполагам след 1-2 години ще го правят успешно на 6ци FSI,и трябва да т кажа че за човек като мен правещ по 50-60к годишно е особено блазнещо

 

Хем ще изпозлваш благините на големия атмосферен бензин,хем няма да ти бърка в джоба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво го захапахте тоя разход. Мойта харчи колкото и сипя. На втория борд който не съм го ресетвал от незнам кога, може и от предния собственик да е ми дава 10.8.

С VCDS може да се настройва така, че по борда да отговаря максимално на реалния, който при всеки е различен според стила му или ако искам може да го настроя да ми показва разхода на A2 1.2 :hilezh:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам така, настъпвам извънградско (газ/спирачка) не по-малко от 120 км/ч разход 9-10. Мързел, разбирай 90-100 на магистрала и жената ми се кара даже - разход 7-8.

 

В града почвам от 19-21 и като загрее пада на 12-13. Абе ламя си е пълен догоре градско дава макс 400-500км. На извънградско с мъка 800-850.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всичко слагат, икома покрива цялата гама мотори на ауди. Но цените не са приятни. След няколко години като всички напускат течни фази ще паднат. Брц вече имат за 4 цилиндрови, есента и за повече цилиндри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях най-много 1040км до колонка,че остават.Ако го караш разумно извънградско е много икономичен. Хората,които карат отдавна 4ф могат ли да споделят на какви километри се срещат обичайните проблеми?Ще купуваме джип в най-скоро време и тази ако не даде дефекти до 150-200к км ще я запазя за сина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рових из старите теми, но така и не намерих явно решение - за замяна на дрл крушките с диоди какви поръчваме? Искам да не пишат грешки и да няма каквитони да е било преправения освен отвиване и завиване. Цените не са от значение. Оригинални от а8 стават ли?

 

Пробвал съм поне 6 различни комплекта.....включително и такива от по 80 евро и само ядове. Някои не светят достатъчно силно, други греят много дори и с резистори, премигват, спират да работят и не ти дава грешка. Ето тези са най-доброто което срешнах, но карат по 3 месеца и горят. Досега съм с трети комплект !!!

http://www.ebay.de/itm/30-Watt-LED-Ba15s-P21W-Cree-Chip-Osram-Led-Audi-A6-C6-4F-Tagfahrlicht-Xenon-Weis-/231010841069?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item35c951b1ed

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Цените не са от значение.

:flehan: тука нЕма как да не се припадна,признавам ,уби ме!

В крайна сметка,знае ли някой дължината на чистачките или не?

бате,не се впускай в приключения,кУпи си ени нови и монтирай,мани тия пера ,кво ше нанизваш и ше си кършиш пръстетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...