Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Преди 2 часа, georgiivanov написа:

Много добре изглежда волана.Каква е разликата между перфорираната кожа и обикновенната кожа?

Във визията отсовно. Води се, че перфориратата кожа не позволява да се запотяват ръцете, но не ми се потят докато карам, така или иначе.

С две думи, спортен волан :hilezh:.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да попитам от днес съм във форума и от скоро собственик на а3 8p 2005 година.и към въпроса искам пълен S3 пакет външен и евентуално волан оригинален не от китайските туннеци

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ти е питането? Какво да смениш ли? И колко струва? 

Я по-добре смени колата. 

За да я докараш до 8P S3, трябва да смениш задна броня, да сложиш заден спойлер, да смениш предна броня, решетката, халогените, и капаците на огледалата. 

А за волан, има си форумни търговци. Казваш че търсиш оригинален S3 волани и получаваш цена от тях.

180688040.gif

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата се оказа и с двойната решетка, та и преден капак се сменя. С две думи, да сменя колата :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля с последната модификация.Вчера с bsdnikolov сложихме плафони отдолу на корите на вратите и така завършихме светлиния пакет.Останаха само отразителите на вратите , ама не мисля да ги пипам, защото не виждам смисъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мооnland стана много бързо и инцидентно.Оказа се,че при Пламен има такива плафони и крушки и решихме да го направиме . Не съм търсил никакви части . Това винаги мога да го направя без много средства . Сега събирам за навигация . И като стана дума за навигация да те питам имаш ли карта на България на твоята?Защото някъде четох,че оригиналните не подържали карта на България ама ми изглеждаше доста странно и смешно твърдение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова е (странно и смешно твърдение).

DVD3 покрива България:

DVD1 - West Europe:
Andorra, Belgien, Frankreich, Grossbritannien, Irland, Liechtenstein, Luxemburg, Monaco, Niederlande, Portugal, Schweiz, Spanie

DVD2 - Central/West Europe:
Deutschland, Schweiz, Andorra, Belgien, Frankreich, Italien, Liechtenstein, Luxemburg, Monaco, Niederlande, Österreich, San Marino, Vatikanstaat

DVD3 - North/Central/East Europe:
Deutschland, Albanien, Bosnien-Herzegowina, Bulgarien, Dänemark, Estland, Finnland, Griechenland, Kroatien, Lettland, Litauen, Mazedonien, Montenegro, Norwegen, Österreich, Polen, Rumänien, Schweden, Serbien, Slowakei, Slowenien, Tschechische Republik, Ungarn

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря . Аз където съм си я харесал идва с ДВД 2 , но ще си взема понатам и ДВД 3 :) Мерси за информацията :)

Редактирано от Moonland
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, POPCORN написа:

Оказа се,че при Пламен има такива плафони и крушки и решихме да го направиме . Не съм търсил никакви части.

Това което сложих на @POPCORN са оригинални LED плафони с номер 4E0 947 415 A

Screen_Shot662.png

Бях ги купил преди време на стахотна цена (заедно с буксите си), с идеята да свършат работа на колега при ретрофит. Разбира се, тъй като фабрично плафоните светят незадоволително слабо, направих им и доработката си (Доработка на ОЕМ LED плафони 4E0947415A).

В събота, преди да започнеме retrofit-ът, колегата го чаках подготвен с:

180682851.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо в осветление в скоростния лост, стига да е достатъчно димнато и да не се набива на очи. На снимката е доста ярко. Едно минимум 50% димнато трябва да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Изминаха вече две години, откакто колата е в ръцете ми. Та реших да си нахвърлям основните промени, които направих по нея.

IMG_20150226_202648.jpg

 

179820488.jpg

 

Screen_Shot662.png

 

IMG_20150226_202841.jpg

 

  • резервни ключове (колата дойде с 1 ключ, та направих още 3)

180061689.jpg

 

  • Мулти-волан. Тук преминах на два етапа през времето:
  1. Добавяне на копчетата: http://audibg.com/forum/index.php?/topic/143444-модификации-по-нашите-а3/&do=findComment&comment=2326051 180090147.jpg

 

       2. Смяна на целия волан, с фейслифтов: http://audibg.com/forum/index.php?/topic/143444-модификации-по-нашите-а3/&do=findComment&comment=2574560

180687257.gif

 

IMG_20150531_192658.jpg

 

IMG_20150920_135510.jpg

 

  • Смених Central electric модулът с 30 байтов и вече имам "халогени в завой":

 

IMG_20160306_162549.jpg

 

  • Лекичко поразкрасих ключът за светлините: 

IMG_20160306_181415.jpg

 

 

 

  • Сложих дигитален USB changer:

IMG_20150122_090309.jpg

 

180061690.jpg

 

Jets00.jpg

Jets01.jpg

 

IMG_20150309_182437.jpg

 

  • Плюс още дреболии, които сега не се сещам.

 

Предстоят и още retrofit's ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах нужните контролери бих взел стария ти волан... Тези пръскалки мъгла са с подгряване или така ми се струва? И колко пари ги взе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене,купувам я.....:hilezh:  За пръскалките, само чакам сестра ми да тръгне да си продава пасата Б6 и директно си ги свалям:hilezh: Иначе волана е точно такъв,какъвто си търся,но тия еър-беци са все едно в тях има злато и диаманти :)     В тоя ред на нещата кажете,какво ви е мнението за рециклиран еър бег:gruebel: 

Редактирано от Audi2027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...