Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Не!  Там можеш да виждаш само външна температура.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво реши за Денсиона, Пацо...или още се колебаеш? Много ми е любопитно дали ще стане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, bsdnikolov написа:

Не!  Там можеш да виждаш само външна температура.

Ще трябва ли да се отключват фукнциите от компютъра или само трябва да сложа лостчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти сигурно е, че освен табло ще трябва да смениш и Steering wheel модулът. Но докато не се снеме лог от колата, само гадаеме за модулите. Едно е сигурно, за да виждаш нещо различно от външна температура, трябва да се смени и таблото. Ти с какъв двигател си (дизел, бензин)? Питам, защото имам две бензинови табла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bsdnikolov написа:

Платих го още в понеделник. Вчера продавачът ми тагна тракинг номер.

Ще чакам да споделиш резултата, ако тръгнат всички екстри ще е много яко! Имам ги всичките на буса и е много приятно,

но през блутут дърпа много ток от телефона! Та успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, bsdnikolov написа:

Почти сигурно е, че освен табло ще трябва да смениш и Steering wheel модулът. Но докато не се снеме лог от колата, само гадаеме за модулите. Едно е сигурно, за да виждаш нещо различно от външна температура, трябва да се смени и таблото. Ти с какъв двигател си (дизел, бензин)? Питам, защото имам две бензинови табла.

Колата е 1.9тди дизел. Въпросът ми беше за момента ако искам да ми показва само външна температура и часовник дали ще стане само със смяна на лостчето пък след някой месец може и таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля да слагам задно крило от S3. Говорим за това на багажника. Можете ли да ми дадете повече информация как става тази интервенция? И от къде мога да закупя такова?

 

Благодаря Ви предварително и лека вечер на всички! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарича се спойлер (с крила се лети) :)

Ако искаш такова от S3, то покупка съответно или от официалното представителство нов, или от някоя автоморга втора ръка, ако намериш.

Интервенцията става или по фабричния начин - чрез пробиване на дупки в 5-тата врата и захващане с болтове, или с каросерно лепило (което е ок, ако се свърши като хората, което изисква качествено лепило и 1-2 дни за съхнене, иначе рискуваш да убиеш някой зад теб, когато спойлетър действително стане крило и хвръкне)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Apollo написа:

Колата е 1.9тди дизел. Въпросът ми беше за момента ако искам да ми показва само външна температура и часовник дали ще стане само със смяна на лостчето пък след някой месец може и таблото?

За да ти показва външната температура под часовника, не трябва да сменяш нищо. Просто се активира с диагностичен кабел (VCDS например). Ето как става:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Имаш ли някаква представа топката за скоростния лост на какви милиметри(13 или 22), защото ми се икса да я поръчвам, а колата е на обслужване?

Редактирано от Moonland
ЦИТИРАНЕ НА ПРЕДХОДНО МНЕНИЕ!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли само топката да се смени??? Ето я топката, ама не е само тя...

 

https://www.olx.bg/ad/topka-za-skorosten-lost-za-audi-a3-s-5-i-6-sk-tsenata-e-za-1br-ID6XRsz.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време и аз да се отбележя в темата. Днес ми пристигна дигиталното чейнджърче и веднага го монтирах и си тръгна перфектно. Монтажа е като за 5 минути сам свързаш всичко и натъпках устойството и кабелите зад цд-то, а кабела със юсб-то го изкарах през едната капачка до ЕСП-то. Когато имам повече време ще го направя както трябва кабела да илиза в жабката , а АУКСа долу под климатроника или покрай подлакътника. На първо слушане звучи добре , не съм маниак на качествено аудио, но все пак има разлика със звука от ЦД. Няма как все пак за 40лв. толкоз. 

20171116_173802.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С марката Yatour няма ли да вади качествен звук все едно си е от цд-то? Знам че има колеги с тази марка, ако е възможно да споделят мнение. На няколко пъти съм бил на крачка да си взема, но ме спира точно това, че може да е ментак и звукът да е зле или да намаля възможностите, който дава оригиналния цд за силата му.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Yatour е нисък клас. Назад във темата (преди около 2 години) бях правил сравнения. За този чейнджър който си купил имаше тук във форумът няколко теми. Като основен недостатък се споменаваше много честото му забиване (и почти винаги при палене на колата с пуснато радио).

 

На мен днес ми пристигна Dension-a (втория пост на тази страница) и ако ми остане време в събота ще го монтирам и ще споделя впечетления. Но, ако не остане време, след командировката ще е монтажът ( след 2 седмици).

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи хубаво съм чел и подсъзнателно не ми е позволявало да прекрача границата с ментакa, ако  fifipaldi реши да свали още от цената ( с още 100 лева да кажем (толкова бих дал за тази глезотия макар реално да е по скъпа, да няма засегнати с личната ми оценка) ) на фабричното usb с времето ще се навия да го взема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с YATOUR и качеството на звука според мен не се различава по нищо с оригиналния. При мен няма забиване и никакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах намерението днес да се похваля със нов амби плафон , но ината  и наивността ми не подведоха и се оказа че плафона е сив, което го забелязах чак след като се прибрах. В крайна сметка имам амби плафон със секции за четене и врътка за шибедах,която или е развалена или просто не върши работа на А3. Врътката е хем врътка, хем рокер бутон, който работи и отваря и затваря люка , но врътката не прави нищо. Ще го пробвам да видя дали дразни разликата в цвета или придава малко акцент с контраста и ще реша дали да взема и заден в същия цвят или да го разкарам. Другата ми идея е да взема спрей бял мат и да пръсна тялото като оставя само бутоните сиви зада не прецакам подсветката, и еатествено ще се смени копчето за шибедаха. 

20171118_132952.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или го остави какъвто е или си търси правилен. Пръскането ще доведе единствено до сигурна цигания. Просто съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...