Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

На 8/31/2017 at 19:27, Ivan_Ch написа:

Днес смених духалките на таблото с такива от A3 8V. Нужно беше малко преправяне, понеже новите са с по-голям диаметър, но в крайна сметка паснаха. На мен лично ми харесва как освежиха интериора, а и много ме кефи как пръскат въздушната струя навсякъде, а не да духат в една посока като старите :) . Сега е ред на волана да бъде сменен и мисля че ще изглежда още по-добре.

DSNIWeA.jpg

 

wWuTuSq.jpg

 

 

Браво . Мене лично ме кефят духалките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес реших да направя отвор на капачето под климатроника вместо да купувам ново. За щастие на гърба на капачето има контур къде точно и какъв размер трябва да се изреже. 

 Остава само да поръчам пластмасата за да не седи дупка. 

 

IMG_1249.JPGОстава само да полирам ръбовете със шкурка, но и с пилата никак не е зле

Редактирано от deox87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За блендата под климатроника. Конзолата ми не е със светлинен пакет и при разширението се наложи да избирам между това дали да си взима капаче с отвор или сам да си го направя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/2/2017 at 19:33, bsdnikolov написа:

Айдееее, пак потъна в блатото на "модификациите" .....

не аз мойте няма да ги сменям.просто казвам,че ме кефят :) станало е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли парт номерата за преминаване от единичен към двоен дин конзола (бутони бленда рамка .....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте. Имам едно питане. Ако си сложа S-line маска8предна броня. Трябва ли да си сменям и капаците на халогените долу или са си съвместими ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само капаците, но и самите фарове за мъгла ще трябва да смениш, нямат нищо общо нормалните и S line.

И стига с тая маска, решетка е това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите ,как ви звучи AFL светлини (адаптивни) , е от днес мога да се похваля с тях една от последните гъзарийки по моята А3ка ,разбира се пак благодарение на bsdnikolov. За жалост няма как да ги снимам.:flehan:

 

Редактирано от iko 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да попитам... колата ми е със ел люк а плафона е обикновен, без двата малки спота за четене. Интересува ме ако си взема плафон със малките спотове може ли да се преправи да напасна управлението на люка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм се оглеждал за плафон с амбиентно осветление и си вървят по 80-100лв на повечето места. Понякога изпадат и малко по-евтино но е рядкост. В olx за съжаление няма такива за по 40лв.

 

Някой знае ли парт номера само на LED модула? 

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи незнам защо всички се хванахте за това амби...цената която казах е за такъв със секции за четене без амби , понеже за такъв се оглеждам. Не съм го виждал как свети тва амби и не знам дали е ценно за мен и за сега не ме блазни, но мерси за предложенията ще ги имам в предвид. По ми е интересен другия въпрос за разликата в управленията на люка?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,реших да сложа оригиналната GPS антена (Shark fin). Купих я,но кабела с буксата не стига до RNS-Eто а и е мъжка (както на навигацията отзад). Само адаптер (FAKRA женско-женско) ли ми трябва за да стигна до навигацията? Също така ще може ли някой,който е оригинално с тази антена,да измери разстоянието между края на тавана до антената,за да я сложа където трябва? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля с придобивка темпомат. Благодарение на bsdnikolov и fifipaldi се сдобих с тази благинка. Смениха се лостчетата и модула да колата (по някаква причина имах оригинално поставен модул от голф) и стана чудесно. Много, много, много удобна глезотийка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи "шлявнах" на търг един Dension Gateway five VW Single Can за доста прилична сума (100 лв. с доставката до БГ ще стъпи).

 

Dension000.png

 

Dension0.png

 

Dension00.png

 

Но сега все още съм в дилема дали да го платя. Не съм убеден в успешната интеграция към А3-ката. Никъде не мога да намеря инфо, този модел на Dension по кой протокол изпраща информацията към FIS дисплея. Ауди-то работи с DDF протокол и ако този Dension-а e направен за BAP протокол, няма да мога да използвам екстрите, заради които го купих. Но от друга страна, на много места чета, че този Dension е за Golf 5 до 2008-ма година, които по спомени си бяха още на DDF протокол. А именно интеграцията му към колата е силната страна на устройството. То изписва на FIS дисплея името на песента (а не както съм в момента с TRACK01 .......) и поддържа търсене на телефонен контактакт директно през мулти-воланът. Има и други екстри, ама сега не ми се описват. На който му е интересно, ще постна manual-ът му.

Dension1.png

Dension2.png

Dension3.png

Dension4.png

Gateway Five iPod, USB, Bluetooth User Manual Volkswagen CAN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако сменя лостчето на чистачките с такова, което има копчета за борд дали ще функционира и при часовника ще мога да виждам моментен разход, среден и т.н. И изобщо километраж без ФИС има ли такава възможност при Ауди а3 спортбек 2005 година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...