Jump to content

Форум нова версия 11.05.2013 - тема за проблеми


Recommended Posts

Не ми идват съобщения на имейла за отговори в теми за които съм абониран. Влязох в настройки и сложих отметки на местата които сметнах за нужно.  Има ли някакъв проблем или аз нещо пропускам?

Адрес на коментара
  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако може, като се цъкне на нови мнения, да не се виждат темите от продава/купува :)

 

 

Това го оправих, като чекнах в секция Filter by forum на всичко друго без купува/продава и някои други теми. 

 

 

Да, само при теб е

Редактирано от Schnura
Адрес на коментара

Вчера успях да си пусна пак нотификациите по мейла и уж заработиха нормално, но днес нова изненада -

Споделете дали новия email е "адекватен" или изисква още пипване :)

Адрес на коментара

Сега работи коректно :gut:! Предполагам, че току-що е оправено защото на по-старите мейлове не сработва? Сработи на нотификацията на последния мейл от тази тема. Като получа още някоя нотификация ще тествам и пак ще пиша.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Може.

...

Знаеш ли защо го споменавам. Има в e-maila първо линк към профила на потребителя, който е написал мнението, после - самото мнение, после линк към мнението в темата, накрая линк към отписване от абонамент. Мисля, че линк към мнението е достатъчно да изпраща системата. Така и така проблемът от предната версия (с изпращане на ноутификейшън за всеки мейл, а не само за първия непрочетен в дадена тема) остава, поне така да можем бързо да ги прелистваме и преглеждаме двамата с Вальо :lol: Така и така май само ние я ползваме тази опция!

Тъкмо ще знаеш после от кой да си искаш бирата :D:D:D

Адрес на коментара

Убедителен си.

Кажете дали сега ви устройва.

Много моля някой потребител (без модераторски права, разбира се) да провери дали вижда бутоните за "Най-добър отговор!" на всяко мнение в тема, която той лично е пуснал за да знам, че всичко функционира правилно. Това трябва да стане във форум различен от Главен и Извън темата, както и всички подфоруми от клубни събития. Техническите форуми до един имат активирана тази функция и би трябвало да работи както се очаква.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара

По-добре да има цитат от мнението в мейла защото при текущите нотификации се получават по 20-30 мейла само от една тема. Така като отворя първия мейл и прочета темата до края, после си цъкам на всеки следващ мейл в пощата и преглеждам дали съм чел съответното мнение и го изтривам. Много често може да се изпуснат мнения на една цяла страница ако няма цитат. Поне на мен ми се е случвало особено след написан отговор. Така, че е по-добре да си остане цитата от съответното мнение. Единствено може да се махне само линка водещ към съответния потребител пуснал мението и отдолу линка за "отписване" от абонамента към съответната тема, който ни води в контролния панел - безмислен е според мен. 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Още някой да се произнесе за да вземем решение. В момента съм разкарал цитата...

Тъкмо щях да ти благодаря, че го разкара :)

Явно с Вальо трябва да се разберем :lol:

Адрес на коментара

... явно само двамата си го ползвате, та ще ви помоля единствено да не ме карате да го редувам през ден :hilezh:

Някой направи ли си труда да провери това, което помолих по-горе? :(

Адрес на коментара

...

Много моля някой потребител (без модераторски права, разбира се) да провери дали вижда бутоните за "Най-добър отговор!" на всяко мнение в тема, която той лично е пуснал

...

 

Потвърждавам, има такъв бутон.

Адрес на коментара

На старата версия като си влезеш в профила имаше личен бележник (много полезно приложение) на новата версия има ли го (или просто не го намирам) ?
Темите можеха да се оценяват (приложението със звездите)
 

Адрес на коментара

Оправено! Мерси :)

 

На старата версия като си влезеш в профила имаше личен бележник (много полезно приложение) на новата версия има ли го (или просто не го намирам) ?
Темите можеха да се оценяват (приложението със звездите)
 

 

Не го намирам като опция :( Вероятно са я махнали.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...