Jump to content

Форум нова версия 11.05.2013 - тема за проблеми


Recommended Posts

В нови мнения се наместиха и темите от продава/купува. :scrambles:

 

Да и аз го забелязах .Но може да си го коригираш и да си избираш раздели който да се показват в "нови мнения"

В ляво има допълнителен прозорец с 3 менюта + подменюта

Отиваш на Other -> Filter by forum  с от там си маркираш разделите който желаеш да четеш (показват в "нови мнения")

И аз искам да попитам:

Със старата версия на форума когато свия прозореца на браузъра , текста също ми се свиваше (text wrapping) , a сега когато свия прозореца e нужно да преплъзвам на ляво и надясно за да прочитам мненията. 

Дали е възможно пак да се направи по този начин.

дано ме разбрахте  :confused: 

 

Редактирано от StefaK
Адрес на коментара
  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А ще бъде ли изцяло преведен на Български?

Поне за да сме в тон с това изискване:

 

 

 

Правила на форума, моля прочетете!
... 2.1 Форумът е български. Писането на български език и използването на кирилица е задължително. ...

 

 

 

Вярно, че съм извадил нещо конкретно от целия текст, но : 2.1 Форумът е български.

Редактирано от KCV
Адрес на коментара

Това бутонче, което имаше до всеки пост да се отиде най-горе на страницата беше много полезно и сега го няма. И при мен през тапаталк не работи коректно форума. Иначе вече има модерен изглед форума и много му се кефя. А и друго сега забелязах докато пиша като цъкна на емотинконките и не се показват 1-во най-използваните а някакви ....странни  :ertrink:

 

П.С. Някой  дизайнер може да хване да оправи логото да стане синьото му като на лентата че сега седи много ненамясто там.

Редактирано от ole
Адрес на коментара

Какви конкретно са ти оплакванията? Мобилната тема къде куца?

 

Ами не мога да разбера как се цитира мнение, не мога да ходя на последната страница на темите, на последно непрочетено също. Освен това бутона за менюто горе в дясно (където са Messenger-a, New content-a) също не ми работи. Или аз правя нещо грешно...   :embarassed:

Адрес на коментара

Хубаво де, а как мога да си повдигна темата?

 

По стария начин - "up" през интервал не по-малък от 24 часа. Модераторите ще имат грижата да следят за правилата

Адрес на коментара

А как стои въпросът с абонаментите, само аз ли не виждам темите за които съм абониран или?

Редактирано от Dragomir Burgas
Адрес на коментара

Най-долу на екрана вляво има цяло меню по въпроса.
 

Никой не ме отрази :closedeyes: Когато разглеждам в "Нови мнения", не мога да открия бутон "Маркирай всичко като прочетено".

Адрес на коментара

Също така липсва второто поле от заглавията на темите и по този начин се губи смисъла в много от заглавията или  пък не става ясно за какво става въпрос. Има ли възможност да се пусне отново второто поле от заглавието на всяка тема или поне да се обединят в първото поле?

 

Иначе изглежда екстра форума :gut:!

В тази версия е сменено с ТАГове :( (tags)

Така е и на адроид, поне при мен.

Ще ъпгрейдна тапата днес, има нова версия.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...