Jump to content

Форум нова версия 11.05.2013 - тема за проблеми


Recommended Posts

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като отворя тема не ме праща към последно прочетен коментар, а в началото. При старата версия това работеше дори като кликнеш на заглавието на темата, а не само на 'точката' преди темата

Адрес на коментара

Също така липсва второто поле от заглавията на темите и по този начин се губи смисъла в много от заглавията или  пък не става ясно за какво става въпрос. Има ли възможност да се пусне отново второто поле от заглавието на всяка тема или поне да се обединят в първото поле?

 

Иначе изглежда екстра форума :gut:!

Адрес на коментара

Много добре се е получила и мобилната версия. Говоря за извън тапаталка. Най хубавото е че при получено ново лично съобщение в отворена вече сесия, се отваря директно новополученото (демек последното).Преди се отваряше от първото и аз както имам две сесии с двама колеги от по 500+ съобщения се почваше едно "некстване"....

 

:bia:

Адрес на коментара

Аз не виждам бутона "на горе", който автоматично скролва страницата в най-горно положение.

 

Погледни най-най-долу на страницата в средата има едно светло сиво кръгче със стрелка нагоре. Праща те директно най-горе. Би трябвало да е това, което търсиш.

 

Няма го списъка с рождениците, който преди стоеше под "потребителите онлайн в последните 15 минути" !

 

Мдам, това вероятно е бъг, без да съм убеден. Опцията да го показва е активирана, но реално нищо не визуализира... :unsure: Ще го борим!

 

Сега виждам,че няма и индикатора за онлайн/офлайн на даден потребител и емотиконите са малко гадни там долу  :D

 

Слагаш мишката в/у ник-а на потребителя и ти изкача едно каре в което имаш информация за него и съответно дали е активен или не.

 

Когато се слага линк преди имаше възможност той да се наименува с име и така не заемаше толкова место сега се изписва цялото URL.

 

Бъркаш се нещо.... Това си е окей

 

Silver Theme - нещо се показва много разхвърляно.

Ще има ли някакъв по-тъмен скин, че тоя белия вади очите?

 

Сложил съм една по-проста (и за мен по-красива) тема наречена Light. За да я активираш трябва най-долу в ляво да погледнеш точно до иконката за RSS има "Change Theme" (превода на Български не го знам как е). Цъкаш него и избираш другата тема.

 

Разгледайте я и кажете дали я одобрявате!

 

Като отворя тема не ме праща към последно прочетен коментар, а в началото. При старата версия това работеше дори като кликнеш на заглавието на темата, а не само на 'точката' преди темата

 

Тук със сигурност има бъг.... забелязах го и аз. Вероятно след ъпдейта когато има ново мнение в темата ще те препраща директно към него... за темите преди ъпдейта може и да се бъгясва. 

 

Също така липсва второто поле от заглавията на темите и по този начин се губи смисъла в много от заглавията или  пък не става ясно за какво става въпрос. Има ли възможност да се пусне отново второто поле от заглавието на всяка тема или поне да се обединят в първото поле?

 

Иначе изглежда екстра форума :gut:!

 

Да, това е сериозен пропуск. Ще се опитаме да го върнем, ако има възможност

Адрес на коментара

Тук със сигурност има бъг.... забелязах го и аз. Вероятно след ъпдейта когато има ново мнение в темата ще те препраща директно към него... за темите преди ъпдейта може и да се бъгясва. 

 

Конкретно тази тема, колкото пъти я отворя, толкова пъти ми я отваря от начало.

 

 

 

Отговорът с цитат обаче ме радва как работи. Не редактирам тагове само трия излишното... :)

Редактирано от nicoldy
Адрес на коментара

Погледни най-най-долу на страницата в средата има едно светло сиво кръгче със стрелка нагоре. Праща те директно най-горе. Би трябвало да е това, което търсиш.

Това е, но в старата версия този бутон го имаше под аватара на всеки пост и можеше да се върнеш най-горе на страницата без значение до къде си я скролнал. Но пък ако тук ще е така ще се свиква малко по малко.

Адрес на коментара

Конкретно тази тема, колкото пъти я отворя, толкова пъти ми я отваря от начало.

 

 

 

Отговорът с цитат обаче ме радва как работи. Не редактирам тагове само трия излишното... :)

 

При мен нещата са окей. Директно дойдох тук на последното мнение :unsure:

 

Тества ли да цитираш повече от един коментар? Яко! :) И те известява, ако докато пишеш някой пусне ново мнение като ти предлага да го видиш преди да публикуваш твоето.

 

На тапата виждам само първите страници от темите. Това с ифоне 4.

 

При мен Тапата работи напълно коректно. И аз съм с 4ка

Адрес на коментара

Този новия " light " е добър, червеното по се връзва.

 

А под по-тъмен фон имах предвид нещо различно от бялото, нещо по-пастелно, например такова:

( абстрахирай се от синьо-лилавите ленти, може да са червени или тъмно сиви примерно )

e980a67cafc8370f.jpg

Адрес на коментара

Мда и това с многото цитати е благинка :)

 

Не мога да намеря обаче от къде да настроя да не ми показва аватарите/ подписите и колко мнения да ми дава на страница. Подозирам че вече не се управлява.

Редактирано от nicoldy
Адрес на коментара

Мда и това с многото цитати е благинка :)

 

Не мога да намеря обаче от къде да настроя да не ми показва аватарите/ подписите и колко мнения да ми дава на страница. Подозирам че вече не се управлява.

 

Ето от тук можеш да зададеш да не ти показва подписите.... останалото не го намирам от къде може да се настрои :-/

 

http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=ignoredusers

 

"Ignore all signatures when reading topics and personal messages"

Адрес на коментара

Ето от тук можеш да зададеш да не ти показва подписите.... останалото не го намирам от къде може да се настрои :-/

 

...

 

Благодаря! Това явно е останало наследено. Останалите неща са променени (брой показвани постове и показване на аватар), затова си мисля, че вече липсват като опции и си върви по премълчаване. Сега ми изглежда по-различно форума, но явно ще се свиква :)

Адрес на коментара

Може ли да се добави тема, която ще е максимално изчистена, без да се показват аватарите, на хората, писали последно в темите?

А и  Wizi , /media и /spoiler тагове, биха ли могли да се добавят?

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...