Jump to content

Форум нова версия 11.05.2013 - тема за проблеми


Recommended Posts

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма такъв бутон. Моля да си използвате вградената в компютъра кирилизация. Задръж мишка в/у никнейма на даден потребител и ще ти изкочи ново поле с допълнителна информация където пише и какъв му е статуса.Цецо, какъв броузър ползваш? Би трябвало всичко да ти се визуализира точно както Алекс ти е показал по-горе

Анди,

110% от времето съм през телефона.

С Андроид е.

Ползвам пълната версия.

Ще намеря довечера комп и ще видим

Адрес на коментара

Райно: Никъде. Нямаш тази възможност през мобилно устройство.

Превеждам в момента потребителския панел и секцията за абонаменти. Ако видите неадекватен превод някъде моля да ми сигнализирате. Изобщо ако видите някъде липсващ/грешен превод ми кажете

Ще видя как да пренаредя иконките, които по-често се ползват да са на първа линия

Адрес на коментара

Това, което ми харесва е, че като цъкнеш на моето съдържание и после на всички мнения на въпросния потребител, ги подрежда по хронологичен  ред, а не разбъркано, както в предната версия.

Адрес на коментара

Това беше бъг в старата версия. Нещо се прецака след един ъпдейт когато ако си спомняш месец възстановявахме лични съобщения и всичко останало.

Адрес на коментара

Вчера успях да си пусна пак нотификациите по мейла и уж заработиха нормално, но днес нова изненада - като цъкна на линка от мейла винаги ме праща в началото на форума, а не в съответния подраздел/тема/отговор. Така се случва на всичките 100+ мейла от днес. Причината гледам, че е в самия линк, който получавам в мейла http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=&view=getnewpost - и тук го няма номера на поста? Отделно на това, в момента пиша и всички иконки от редактора са "задимени" - т.е. не мога да избера да Bold-на шрифта примерно. До вчера тези неща работеха нормално. Ползвам оригиналния скин на форума.

Адрес на коментара

Може ли някой админ да провери нотификациите: след като пристигне мейл с линк към тема - линкът не работи, а води към началната страница.  :)

 

 

Вчера успях да си пусна пак нотификациите по мейла и уж заработиха нормално, но днес нова изненада - като цъкна на линка от мейла винаги ме праща в началото на форума, а не в съответния подраздел/тема/отговор. Така се случва на всичките 100+ мейла от днес. Причината гледам, че е в самия линк, който получавам в мейла http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=&view=getnewpost - и тук го няма номера на поста? 

Я виж пак вчера кво писах  :)

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара

Е точно този бутон не съм го цъкал, честно :)

 

 

Я виж пак вчера кво писах  :)

 

Ей Мишо, нали знаеш поговорката - "много гледали, малко видeли" :hilezh:.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

sweetlioo, on 12 May 2013 - 12:22, said:snapback.png

Хубаво де, а как мога да си повдигна темата?

 

По стария начин - "up" през интервал не по-малък от 24 часа. Модераторите ще имат грижата да следят за правилата

 

A така ли ще бъде за напред без up бутон, или това е временно явление

Бутона беше много практичен, сега темите ще се напълнят пак с безмислени постове и ъп-ове.

Адрес на коментара

Бутонът функциониращ само за по-старата версия, не се поддържа от тази и за съжаление нямат ъпдейт. На този етап нямаме готово решение, но със сигурност ще намерим.

Адрес на коментара

Активирахме опция "Най-добър отговор" в техническите раздели и почти всички останали. Това ще помогне да се ориентираме по-бързо из темите, а също така би трябвало мнението отбелязано най-много като "Най-добръ отговор" да излиза в началото на самата тема.

B)

Адрес на коментара

:wall:

Принципно всеки потребител трябва да може да отбележи дадено мнение като "Най-добър отговор" и сабралото най-много гласове печели.

Избързах да се похваля преди да тествам с обикновен потребител и разбира се нещата явно не работят. Сега ще се опитам да оправя правата.

Извинете ме :(

Адрес на коментара

Анди, един малко глупав въпрос: защо английската версия всъщност е на български? :bia:

 

Много добър въпрос, който се надявах да остане безнаказан :hilezh: Ами след ъпдейт на форума установих, че на доста места липсва изцяло превод на български език или в най-добрия случай е частичен. Започнах да превеждам едно по едно, но тук 90% от случаите начина е да превеждаш готови фрази, които след това някъде из форума заедно правят общ превод.... сещаш се предполагам колко време след това е нужно да коригираш превода си за да започне да изглежда нормално <_< Та, хубаво намерих аз готов цял превод на платформата и помолих HITMAN да го качи, но по някакъв начин това е афектирало и оригиналния английски език... Довечера по някое време когато има възможност съм го помолил да извади от инсталацията на платформата само ENG езика и да го възстанови.

 

Кой ще определя най-добрия отговор като такъв ?

За момента нещата изглеждат по следния начин: модератори, администратори и авторите на темата имат право да избират най-добър отговор. Желаете ли и всички останали да имат право да избират?

Адрес на коментара

Аз лично смятам, че така е много добре измислено. Не е нужно да се дава право на всички, ще стане като системата с плюсовете и минусите.

И аз така мисля

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...