Jump to content

Форум нова версия 11.05.2013 - тема за проблеми


Recommended Posts

На мен пак ми изчезнаха нотификациите за ново мнение :nixweiss:. Получил съм само 2 от 30+.

 

Включи ги отново от настройките и ще започнат да идват. Но проблемът от старата версия си остава.

 

Може ли някой админ да провери нотификациите: след като пристигне мейл с линк към тема - линкът не работи, а води към началната страница. :)

Адрес на коментара
  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това не знам дали е проблем, но преди имаше падащо меню на мястото, оградено в червено.

Бе удобно, но ако го няма, здраве да е.

 

Едит: Опцията 'аватар' ще се върне ли? Ако не, .gif ще може ли да се качва на опция 'профилна снимка'?

 

 

Едит за едит-а: В полето за отговор по време на редакция изображенията се виждат буквално като изображения. Могат ли да си се виждат като %7Boption%7D bla bla bla [./img]

 

28OA83U.jpg

Редактирано от mala_vestica
Адрес на коментара

Това не знам дали е проблем, но преди имаше падащо меню на мястото, оградено в червено.

Бе удобно, но ако го няма, здраве да е.

Изглежда са го махнали въобще като опция :(

 

Едит: Опцията 'аватар' ще се върне ли? Ако не, .gif ще може ли да се качва на опция 'профилна снимка'?

Това също... Вече аватарът е само един, тоест няма профилна снимка + аватар за форума.

 

Едит за едит-а: В полето за отговор по време на редакция изображенията се виждат буквално като изображения. Могат ли да си се виждат като bla bla bla [./img]

Да, може. Когато тръгнеш да пишеш отговор гледаш горе в ляво иконките.... от ляво на избора на шрифт и размер - първата иконка на реда е един ключ за лампа. Като го цъкнеш редакторът преминават от графичен режим в code-like изображение на мнението. B)
Адрес на коментара

Когато се слага линк преди имаше възможност той да се наименува с име и така не заемаше толкова место сега се изписва цялото URL.

 

 

Случайно без да искам открих как да става,ето пример

ГИ на механична инжекция

 

 

 

 

ГИ и механичен инжекцион

 

Монтаж наГазов инжекцион за АСЕ-КЪДЕ

 

 Поставям линка и пиша точно пред него без да поставям интервал,като напиша заглавието,натискам ентер и се подчертава заглавието,после изтривам линка

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Ами аз винаги съм си правил линковете като маркирам думата която искам да е хипервръзка, след това натискам бутона за правене на хиперлинк, където поставям url-то и си работи. Сега пробвах пак и не виждам проблеми?

Адрес на коментара

Със задържане на курсора над името на потребителя се виждат разни неща. А като се цъкне емотиконата се показва кратък набор човечета в долния край на екрана за писане. Под тях има и опция за показване на всички.

Адрес на коментара

Емотките са кофти...най-често ползваните ,поне от мен,са на 3 клика и 12 скролвания от заветното "Публикувай"

Така е  :badgrin:  

Супер извратени и изродени са тия емотикони,най-ползваните заминаха на майнО си и почнах да ползвам некви супер сдухани от мързел да ровя за другите  :badgrin:

Адрес на коментара

Къде стои кирилицата, при писане на ново мнение, преди имаше бутон над полето за въвеждане на текста ?

 

Няма такъв бутон. Моля да си използвате вградената в компютъра кирилизация.

 

В дадена тема,като чета,не се вижда кой е он и кой офф

Задръж мишка в/у никнейма на даден потребител и ще ти изкочи ново поле с допълнителна информация където пише и какъв му е статуса.

Цецо, какъв броузър ползваш? Би трябвало всичко да ти се визуализира точно както Алекс ти е показал по-горе

Адрес на коментара

Това с емотиконите наистина е малко като да те откаже да ги публикуваш, понякога. :hilezh:  :hilezh:

И това с надписването на линковете е гадничко.

Имали начин за корекция, поне второто?

emotq.jpg

Адрес на коментара

Не трябва да влизаш в профила, а само да задържиш с курсора върху името, за не повече от секунда.

 

А и както няколко човека по - горе споделиха грижата с емотиконите - възможно ли е да се пренаредят така, че най - често ползваните да излизат първи?

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...