Jump to content

Бензин 95 на Лукойл


KOKO 100 C4

Recommended Posts

Вчера следобед минавам покрай Лукойл-а на Красна поляна и гледам 95Н - 1.72 лв. Помислих, че съм се объркал :rock: , но рано тази сутрин изпращам кумовете и виждам на летището пак 1.72 лв. По останалите е 1.79 дори 1.85. Какво става. :hilezh::bia: Между впрочем преди малко QUATTRO_BG ми писа, че в Гърция имало разлики от 15 евроцента. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На ЕКО и Shell срещу магазина е 1.78

Ако си забелязал на ЛукОйл петрол винаги цеата на бензина е еднаква с Шел И ОМВ а на тези които са само Лукойл е по-ниска.Не знам къде е врътката....

Но в Заключение мога да кажа дано това да се запази а не другата седмица да си си говорим защо бензина вече е 2.00лв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукоил - руска фирма,собственик на Нефтохима.Естествено е да държи по ниски цени.Идеята всъщност е в бензиновите добавки.

Всички бензиностанции у нас,зареждат от там...

Аудито ми например,80 б3 1,8,най добре движи с бензин от Темпо.

руснаците казват,искате НАТО,ама няма проблем,бам бензина 2 лева,искате ЕС,ама що не казахте,бам 2,50...

та най добрата сделка е на Русия за горивата :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Овчаров+ Лукойл=споразумение=) по ниски цени до потребителя , за да поемем по леко увеличението на международните цени на нефта :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а кой продаде Нефтохим на руските братушки? Айде сега като Чаушеску до стената! В БГ докато не разстрелят на жълтите павета показно няколко от сочените за "бащи" на дамокрацията у нас ще никнат все нови и нови таланти като негово Величество и ББ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе лятото мина ... Голямото пълнене вече е леко към края си ... Нормално е изкуствено повдигнатите цени да се върнат на нормалните си нива. Но по-надолу ... надали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за цената, обаче точно от този 95 колата някак си започна да го пийва повечко...???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А де! Вече си мислех да и сипя малко нафта да спре да пие толкова, ама като сипах от друго място и си нормализира глътката!!! Ай наздраве! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95 - 1,78 Дизел - 1,79

:respekt:

Преди час пак минах покрай Краснополянския и ужас 95 -1.72 , Дизел - 1.76. Направо ми причерня. :hilezh::bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, какво се чудиш... миналият месец, в Швайц, дизела беше по-скъп от А95. И като говорих с коледите там, ми казаха, че цените са нормални (няма промоции) и че предпочитат бензинови, пред дизеловите коли, знам ли защо?!?!?!?

На 15.08, сипах на Шел Супер 98 (100+) на цена 2.08, като си тръгвах от морето (28.08), беше 1.92 на същата бензинджийница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причини много. За мен главната е, че сезона на отпуските свърши. Всяка година (поне от 3 следя тази тенденция) е така. След това долара се срина спрямо еврото, а петрола даже падна под 70 УСД за барел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес заредих на 1.67лв., ама то щото вече трети път зареждам 92Н!

Еми така ми пише на капачката, да не би грманецо да е глупав, а аз по-умен да слагам 95Н?!?!?!

Засега като че ли никава разлика не усещам м/у 95 и 92..., пък квото стане...

И само на Лукойл(чисто) че там винаги са с няколко стотинки надолу...

Айде и със здраве!!!

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причини много. ... След това долара се срина спрямо еврото, а петрола даже падна под 70 УСД за барел.

май тука някъде е истината, казаха че цената му е стигнала най-ниските си нива от два месеца насам :) ,

дай боже :respekt::hilezh::bia: още надолу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъмпинг, нелоялна конкуренция му викат, щото те са доставчик-монополист. Е, за нас е далавера. Между другото пък газта на Лукойла е отвратителна - не могат да улучат сместа. Но бензина горе-долу бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на година цените на А95 ще скокнат над 2 лв. за литър.

Очакванията са около 2.30-2.40 за бензина , а дизела 2.10-2.30

Хайде със здраве.

Който има печка ще му е топло през зимата . :respekt:

Който е с горелка - ще пърли прасето зимъска :hilezh::bia:

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото пък газта на Лукойла е отвратителна - не могат да улучат сместа. Но бензина горе-долу бива.

Аз пък се чудих доста що повече от 200 км/ч не щя да дигне пущината - то газта е била кофти! :hilezh: Мамка му, ма и на бензин е същото - и той оттам - значи и него са преебали! :respekt: Ма при скорости от 120 до 160 км/ч от Копривщица до София ми харчи 10/100 газ! Брато, не знам от кой Лукойл заеждаш, ма на Червено знаме газта е супер, а и бенца също, че и цените са екстра! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е бензина да е залежал в държавния резерв и сега го подменят с нов, като стария ни го продават на по-ниска цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...