Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

На мен също ми е минавала идеята да се уговорим да поддържаме една обща тема в "продава части" и евентуално в "гуми/джанти",на който му трябва нещо от 4Ф,да е максимално улеснен.Малко ми издиша моментът ако се засекат двама продавачи на едни и същи части,но нищо, толкова по-добре за купувача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой беше питал как се сменя топката на скоростния лост. Свърших я тази работа онзи ден и направих няколко снимки. 

 

Първо се вади рамката на кожата, хваща се от вътре и се дърпа просто, внимателно да не се строши нещо.

vefk.jpg

 

Кожата се обръща на горе и се вижда отдолу металната скоба, която държи здраво топката за лоста.

6rfc.jpg

 

Скобата се маха елементарно, и се дърпа на горе топката, която излиза без особени проблеми.

m8ar.jpg

 

Следва една скобичка, която трябва да се махне внимателно защото държи кожата за топката. Вижда се къде се натиска за да излезе безпроблемно.

l9bq.jpg

o61z.jpg

 

В крайна сметка маншона излиза от топката. Миене с топла вода и сапун, почистващ препарат за кожа, после с мляко за кожа, запзващ кожата и тн. колкото ви се занимава и с каквото разполагате. При мен стана супер, защото за кожения салон на другата кола си имам препарати.

y0eu.jpg
 
Сглобяването е по обратния път, топката в маншона, скобата, която държи кожата, цялото нещо на лоста, скобата която стиска топката, кожата в правилна позиция и се щраква върху конзолата.
 
o5rc.jpg
 
Въобще като цяло съм доста доволен от нещата, които смених по интериора. Случайно си намерих снимките от обявата като си купих колата и е доста интересно преди/след каква промяна има :)
 
5n9j.jpg
 
 
 
 
 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сменях крушките на ксенона. Избирах м/у osram cbi и osram svs. Отзивите за cbi бяха по-добри, но разглеждайки описанията svs имаха предимство в по-дългият лъч и недостатък в това, че бяха up to 4200k vs up to 5000k за cbi

Предпочетох по-малкото келвини и по- дългият лъч пред лилавата светлина.

Засега съм доволен светят доста по-добре от предните ми и наистина лъча им е по-дълъг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но това за осветяването по-напред е пълна глупост. Рефлектора и лупата си имат точно изчислен сноп и крушката не може да осветява по-надалеч :)

Редактирано от ogip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете мнението си за тази екстра:

 

http://naviservice.com.pl/?item=364&t=1381588917

 

Това изглежда прилично решение на проблема с BG цифровизацията, има MPEG 4 и се управлява от MMI (FBAS).

Ако някой може да предложи и други подобни може да сподели :flehan:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми магазин за авточасти. Трябва ми спешно маркуч за турбото на форда.

Влад, иди до Тони на Мургаш

Ще ти даде какъвто ти трябва маркуч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За турбото могат да ти направят и на бул,,Сливница'' с/у Строителния техникум новата сграда ,,Хидромарк'' се казват.Машините са на място и става бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да има идея откъде може да излезе тавана (говорим за 4F седан)?

Чета из немските форуми и пишат, че излизал през багажника, което ми се струва пълен абсурд с този тесен отвор?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни облегалките на предните седалки и би трябвало да излезе от пасажерската страна. На А4 Б6/Б7 става по този начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасажерската седалка максимално назад, облегалките пуснати и така леко по диагонал.....?

А по този начин не трябва ли да излезе през задна лява врата?

Утре следобеда предусещам голяяяма мъка  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, чудя се дали ти ще го сменяш с черен. Аз вече нищо не търся за тази кола, понеже мисля да я карам само още една година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си намеря S-line салон кожа+плат, че за кожа+алкантара ми обявяват цена = каско + ГО за 1 година :eek:

А обикновен черен кожен салон струва около 3-400лв.!

 

И аз ще я женя моята скоро, ама гледам да се забавлявам в малкото свободно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...