Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Sky, благодаря за отговора. Проблема беше в намирането на говорителя, а не в разглобяването. На моя ( на снимката ) има само Richbass woofer + номер, по който не излиза нищо  :blush:

 

Иначе, за тези, които не знаят как се маха кората на вратата :

 

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/419508-Writeup-*How-to-replace-the-LED-light-bar-(background-lighting)-in-the-door-panel.*

Редактирано от manoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако омажа е различен паинера няма да работи като хората!

Мисля Босето е 8ом.

Ако ти е прецакан и не можеш да си го оправиш имам два оригинални :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!Имам един вьпрос.Искам да си сваля катализатора.Та откьде трябва да го извадя?На прьв поглед мисля ,че трябва да излезне отгоре покрай турбото.Дали някой е правил тази операция?Ще сьм ви много благодарен ако някой знае и сподели с мен!!Става вьорос за колата от подписа А6 3.0 тди.Колата е без ДПФ-специялният филтьр.Мерси и дано някой знае!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излиза отдоле катализатора и се отпуска магариту макло надоле. Тегава работа си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно, и предпоследно пред-катализатора се вади от горе

Развива му се фланеца към стяжките отдолу, отвива се от турбото, махат се букси за собди и се вади отгоре.

Дано тоя път ти стана ясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам.....Имам паразитен шум / тракане / от задна дясна врата....Идва някъде от вътрешността на виниловите кори и много ме дразни.

Дайте идея, начин и най-вече добър майстор, който да оправи вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май беше 2,6 в най-добрия случай, при загрял мотор и на S кутията. Трябва и да го задържи налягането. Не твърдя за миродавност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Абсолютно предполагам ? Или е надналягане ?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко трябва да надува турбината на пълна газ?

Стандартен софт 1.3 - 1.35

Имай в предвид, че МАП-а е до 1.6макс, т.е. дори с оптимизация макса на холд е 1.55

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, погрешно включих и атмосферното, което обикновено е към 1000, моята преди 6-7 месеца я гледах последно и задържаше към 2400-2450, което не знам колко добре или зле е. Както и да е доколкото знам под това не е много добре, с почистване вдига ли се, или си заминава турбото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоиле, можеш ли да постнеш нещо като таблица със стойностите на оборотите и съответните на турбото?

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...