Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 6


sky

Recommended Posts

  • Отговори 961
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам,но е факт.Меко казано е но бях влюбен в колата си.На това от горе тъкмо бях сменил всичко каквото беше за смяна + нови зимни гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ти я задигнаха???

И аз съм оправил всичко по колата и ако я земат, ме връщат в първи клас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я разяснете малко тази теза със Армеец и Бул Инс ? Че ще сменям застраховател аз.

Разчети мнения по форуми и сам ще се ориентираш,че ще започне голям спор ако кажа кои и какви са .Най вече,аз лично съм против брокерите,които"оказват"съдействие при завеждане на щета,при положение че от тях нищо не зависи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като една нощ се опитаха да я откраднат, не са се подчинили на орган на реда и са я заебали накриво пред един блок мисля да сменя Армеец с Уника!

На всичкото отгоре имам и акт, че неизвестен извършител.... бла-бла!

Независимо от писмените обяснения, показания и т.н.  :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива шано изпълнения винаги ще се случват. Появи се нова група в люлин и докато им чупат краката заминат 20тина коли. Ако щеш не в уника ми в FBI я застраховай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 TDI според мен няма много идея да се краде, докато в 3.0тди има много скъпи агрегати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ден в София от примерно 20 откраднати коли, поне 15 са в Армеец. Почти всичко заминава към Перник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно ако има вътре карта, дори и немска да е мобилните оператори могат да е намерят някъде по клетките опитваща се да се закачи.

....

A защо да се опитва да се закачи за клетките на мобилните, ако няма ГСМ модул?

..... Почти всичко заминава към Перник.

За Стомана Перник ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ден в София от примерно 20 откраднати коли, поне 15 са в Армеец. Почти всичко заминава към Перник.

Интересно защо мислиш така. Можеш ли да се обосновеш с факти или просто така си "чувал"?

Иначе както казват повечето хора, ако си я харесат апашите трудно ги спира нещо.

Редактирано от :Ivo:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това работя.

Преди месец дигнаха от Люлин три коли, и трите ВАГ, и трите в Армеец, и на другия ден в Перник хванаха в една от колите айдука и той каза къде са и другите две. Иначе в Перник редовно се намират крадени коли, къде цели, къде почти.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като заглушават GSM сигнала какъв е варианта да си тракваш автомобила?

Доколкото потърсих из нета хората предлагат и други технологии, но не знам в БГ дали се предлагат подобни услуги.

Но определено това с GSM и Wifi мрежите всеки уважаващ себе си собственик на готино возило най-добре да ги отпише като 'сигурни' методи за откриване.

 

http://www.tracker.co.uk/for-your-vehicle/how-tracker-works/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой знае ли как мога да си докарам нещо от немският ибей, ако продавача не предлага никаква доставка и иска pay on pickup?

simplyshopping.eu мисля мацката се занимава и с ebay в Германия. Драсни й някой ред. Клиент ми, много точна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препрявайте си OBD буксата....оставете ориналната на мястото и само захранване на нея,и си изведете друга с преходник на по скрито място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по - скоро въпросът беше за сравнение между ксенон на рефлектор и на рециклираната лупа

 

Много по-добре. Бялото си е бяло, лъчите са много по-фокусирани, не вадиш очи, вижда се една идея повече или същото но просто осветеността е по-добра. Вчера вечерта покарах из тъмниците и съм супер доволен.

 

vntm.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, поздравления!

това да се чува!

 

имай в предвид, че на сняг се вижда доста и свети доста.

 

но с рециклирането на фаровете си е съвсем друга бира.

 

къде и кой ти го прави и колко ти излезна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Geraka ги правих. Около 200 лева ми излезе рециклиране на рефлекторите, отваряне на фара, почистване от вътре, запечатване с ново лепило, външно премахване на всякакви наранявания, полиране с 3 пасти на 3м, фолиране с  3M Venture Shield. Станаха като нови и отне 2 дена цялата процедура защото имаше готови рециклирани рефлектори. Иначе се чака 10тина дена.

 

Станаха като нови и определено е в пъти по-добре от колкото китайски ксенон на рефлектори, каквото наследих от предния собственик :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посвалил е цените. По-миналия декември за същата процедура ми взе 250 лв..

 

П.С. Като започнах да си припомням,май имаше и някаква сума за свалянето на бронята и фаровете,че направо му се изтърсих с колата и седя при него 2 дни. Както и да е,останал съм много доволен,да не бъда разбран погрешно. Единствено където се застрахова и като лепи стъклата облива повече със силикон,но не е нещо,което боде очите.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...