Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Колега, задал съм конкретен въпрос надявам се и на конкретен отговор. Относно това колко ми е ниска колата и какъв размер джанти съм и сложил си е абсолютно моя работа. Това как ти виждаш нещата си е твой проблем,ако искам и 14-ки ще сложа БОЛИ МЕ ФАРА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дайте съвет за фланци, сложих си пак ниското окачване, но искам малко да ги изкарам джантите много навътре стоят. Не са големи четири-лъчевата 16-ска, не знам с какво ЕТ са , но са доста прибрани. Та въпроса ми е с фланци ще стане ли работата?

Значи стандартните джанти 16"x7J са с ET42. Може с 10мм фланци да постигнеш ЕТ32 - това е според мен максимума. Трябва пак да видиш колко е твоето ЕТ в момента. Ако някой е с 16ки с по-ниско ЕТ да сподели.

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Папи, що влезе така остро ?

Нищо конкретно не си казал, нЕква 16ка

..с фланци ще стане ама какви....трябва някой да хвърли един боб за да отговори на конкретния въпрос

П.п по въпроса с болките и имам съвет: Отиди на лекар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве... Прав е.. Мое и с 13ки да кара.. Изобщо не ми пука

Ма нали точно това обсъждаме тук.. Все пак искаш мнение а като ти се даде се дърлиш..

Нема се цупиш..;)

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мое да кара с 14 или 13" аз казвам ! Ако ми направи снимка с 14" аз ще черпавам целия форум [emoji23]

Може и да иска ама аз казвам НЕ МОЖЕ !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivailo_slavov, Благодаря ти колега за мнението, временно ще е така докато дойдат 18-ските, просто мога да си намеря фланци на цени близки до подарък и за това реших да пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Искам да пробвам нещо, но ми е нужна малко помощ. Става въпрос за проблема с копчетата на климатика. Намерих снимки със символите. Незнам къде да отида с тях , за да ми направят на шаблони/лепенки, по възможност изрязани точно на символите. Дали ще се получи добър резултат? Ще се радвам да намериме решение за това. Аз лично искам цялата средна конзола да я обновя, не само копчетата. 

post-8877-0-87500100-1430217956_thumb.jp

post-8877-0-48673300-1430217945_thumb.jp

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се изненадах доста, започвам да ускорявам и задната чистачка се включва! Правя плавно ускорение, няма проблем, ускорявам по-рязко включва се!!! Някой да има идея, как се случва тази магия?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбрахте правилно, аз не искам да ползвам варианта с лепенките. Искам да направя шаблон на символите, които да пръсна със спрей, и след това да отлепя символите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го правя ако трябва с различни спрейове, бои, лакове, докато не се получи наистина добър резултат. Така ще могат и други хора сами да се справят с този дразнещ вадещ очите проблем....

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е да имаш правилният шаблон и правилния цвят спрей, аз преди време прожвах с черен спрей,но не стана както трябва,оригиналният цвят е много тъмно сиво. Уцелиш ли шаблончетата и спрея,малко старание и ще станат! Колега, давай информация ако ще се занимаваш с това,че и на мен ми е интересно. В крайна сметка имаше човек във форума който за не много пари ги правеше като нови ако те интересува драсни едно лично ще ти пратя номера му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го правя ако трябва с различни спрейове, бои, лакове, докато не се получи наистина добър резултат. Така ще могат и други хора сами да се справят с този дразнещ вадещ очите проблем....

Цитиране на предходно мнение!

 

колега на Б6 главно климатрониците са зле на Б7 няма този проблем или поне не е толкова зле ! Моята кола няма никакви забележки по климатроника така че лично аз те съветвам да си намериш един оригинален защото няма да напаснеш цвете на копчетата с радиото примерно и това ще ти вади очите ! А и дотогава ще си похарчил 100-тина лева за лепила копчета, рекламни материали и какво ли не още :)  Моя съвет - намери втора ръка читав хубав без забележки -плати 100 лв и не се занимавай  но пък ако имаш свободно време и нямаш какво да правиш :) ,.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не те карам докато си пиеш кафето да проверяваш глупостите ми но все си мисля че 2.4 на Б6 е с еднакъв компресор с 3.0 !

Следвайки логиката на V6 бензинови мотори ...

Sent from Iphone 6

Днес намерих време да си поиграя с уроците кое на кое не става

По пътя на логиката ,пак не ти е верна логиката за V6 моторите  :hilezh: Различни са 

Захвата е близък ,тръбата  е различен диаметъра на входа в компресора .Тялото на 2.4 е около 0.5 до 1 см по малко и шайбата е различна отпред(изнасянето и ) .Значи не вярвам да стане без от два да се направи един

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все отнякъде трябва да се започнат новостите .Няма как 30 години да монтират 1.8 т и 1.9 тди афн.Имам клиенти с такива коли които незнаят какво е проблем по двигател .Просто са си купили хубави коли когато са ги избирали и не са щадили пари .Сега ги редят колите със s-кови елементи и не им дреме,като за преди 12,13 години е било доста добър избор за покупка на кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.9 PD (на междинките) в края на 2004 преди да излезе В7,компресора на климатика е монтиран от дясно (погледнато срещу мотора) и на вид изглежда същият като на 3.0.........не съм ги сравнявал на живо и може да не са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщам си думите назад просто си мислих че 2003-та 3.0 и 2004-та 2.4 би следвало да имат нещо ... Не дадох за пример 3.2 ;) и все пак щом е така [emoji481] извинявам се !!!

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци.. Колко струва Castrol edge 5w-30 5 l. Че тук в един сервиз ме думнаха 145 лв. Намирам информация в нета но много различна цена?

Ако някой кара д такова нека сподели

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...