Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

E там е дебела работата и нямаш bolt on решение

 

болтовете 

http://www.ebay.co.uk/itm/111067552499?_trksid=p2045573.m570.l4456&_trkparms=gh1g%3DI111067552499.N8.S1.M638.R1.TR5

18z рециклирани и боядисани като нови 

http://www.ebay.co.uk/itm/151579045063?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT 

накладки Феби 

http://www.ebay.co.uk/itm/201235293337?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

дискове Мл55 

http://www.ebay.co.uk/itm/Mercedes-W163-ML430-ML500-ML55-Set-of-2-Front-Disc-Brake-Rotors-OPparts-/150819562391?hash=item231d8be397

остават само маркучите  :hilezh: oще една торба пари .... :stupid:  :nixweiss:  :nixweiss: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:  :flehan:   на път съм но имам проблем с моите спирачки затова ми се иска ... намерих 18Z на 300 лири в супер състояние  остава ми другите неща 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави се оказаха Nikieva и Raino. Оказаха се предни дискове. Днес, в сервиз на Ауди в Плевен - нови ОЕМ дискове с/у 400 лева :nixweiss: и всичко си дойде на мястото. Сега, старите дискове ще ги "обруля" в главата на този, който ми ги продаде. За има няма 1 година смених два комплекта дискове, за около 20к км. и 640 лева за тях. Та извода - не съм достатъчно богат да си купувам евтино. И вече никакви алтернативи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:  :flehan:   на път съм но имам проблем с моите спирачки затова ми се иска ... намерих 18Z на 300 лири в супер състояние  остава ми другите неща

Това от Cayenne turbo ли е ?или от обикновенните джипки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт Cayenne , Toureg или Q7 ... Всички които са 3.0Тди на Ваг или малкия Порш са с такива спирачки доколкото четох Кайен турбо е с "the BIG red" 19Z

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави се оказаха Nikieva и Raino. Оказаха се предни дискове. Днес, в сервиз на Ауди в Плевен - нови ОЕМ дискове с/у 400 лева :nixweiss: и всичко си дойде на мястото. Сега, старите дискове ще ги "обруля" в главата на този, който ми ги продаде. За има няма 1 година смених два комплекта дискове, за около 20к км. и 640 лева за тях. Та извода - не съм достатъчно богат да си купувам евтино. И вече никакви алтернативи!!!

Хубаво е, чего признаваш, малко хора го правят. :)

То това е един от основните проблеми на алтернативите - непостоянното качество. Един е доволен, друг не, общо взето риска да се набутат човек с пари е голям.

Специално за дисковете, постоянно някой си купува оригинални от мен и маха почти нови алтернативи заради проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно мислиш ли че и моя проблем е същия ? 3ти комплект дискове за 1 година.... :( съмнявах се в накладките защото те са все едни ...

на път съм да слагам Брембо само и само за да сменя цялата спирачна система за да отстраня проблема ... мислих си и окачване комплект да сменям ...

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един съфорумник от Англия беше сложил отпред само 18з а отзад за начало нищо ... след това сложи отзад от С4 и каза че не е сменял помпата ... не знам дали трябва или не .... ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейтва е,трябва да се гледа от къде се купуват тея консумативи,иначе си е е__ло мамата.

Кривят се дисковете като кашкавал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейтва е,трябва да се гледа от къде се купуват тея консумативи,

на Б5-цата карах с Минтекс 50к км горе долу и нямах и идея за проблеми със спирачките ! Доверих им се отново заради това че ги използвах преди и нямах проблеми ...  Предните бяха само рязани и точно така маркирани и дупките  а сега на Б7цата ги взех и дупчени изцяло което си мисля че е за повече охлаждане ама греда - няма такива тъпотии 

Марка Pagit за дискове Ок ли е или да отида в Ауди и да си ги купя от там оригинални 312мм ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се знае, че по тази програма се влагат части от economy серията. Тези части са пак оригинални, но от рециклирани материали и излизащи по-евтино. Не се предлагат в пазарната мрежа, само за сервизни нужди са.

Качеството е по средата между алтернативата и оригиналните части, които познаваме.

В Порше Изток също имат такава програма и не крият това за economy серията, Порше

Запад нямат право да казват.

Само да знаете, че пакетите свързани със смяна на масло не са с оригинално масло, а с Шел.От миналата година имат договор с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сложил съм диодни крушки УЖ не дават грешка , но естествено ми излиза на таблото ... Колко ОМА съпротивление трябва да сложа да не ми излиза грешка на задните светлини? Колата е а4 б7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бре? Вярно ли слагат Шел масло - направо се стресирах, като го прочетох. Не че ползвам услугите им за смяна на масло, но се замислих принципно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, програмата 4+ е с Шел, за да постигнат цена.

То даже скоро в някое от икономическите издания пишеше за близките търговски отншенуя между Порше БГ и Шел, трябва

да се разровя и ще намеря статията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и тук при нас наливат само Шел.

Преди това са работели с Арал , но сега освен Шел друго няма.

Днес много нямах работа и си фолирах стоповете, че се каня от 2 месеца и все не ми остава време

Въпрос. ...да ги оставя ли така или ви е твърде селско просташко и т. н.

post-40078-0-77441500-1432651490_thumb.j

post-40078-0-05325500-1432651515_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виджам да трябва да има  драма като е на Шел маслото... Ние тук в България имаме навика да се "престараваме" относно темата с маслото. До някъде с право, поради многото ментета залели бг пазара от много години насам, и си вадим грешни изводи относно някой марки. Ако маслото е истинско и отговаря на спецификациите на производителя на двигател(50Х.ХХ при ВАГ напр.), с малки изключения, предимно при американски автомобили, няма никаво значение дали е Шел, Мел и тнт.

 

П.С Явно Шел са наели някой мнооого добър търговски дир., понеже и БМВ от няколко месеца започнаха да работят с Шел вместо с Кастрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...