Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Марката няма как да я сменя.....6-то ауди ми е.Ежедневно карам най-различни други,и като ср кача в моето си е друго.Като стана въпрос за капака на пепелника. ....как се сваля целия пепелник...искам да му сменя подсведката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От дизелите в Б7-3.0TDI ASB,от бензините-1.8T/2.0T.Имат quattro версии,като при 3.0TDI е серийно.

Б8 е добре,но под 20 бона-смятай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш капака на пепелника, и от там с ръката дърпаш нагоре.


Заговори се за ремонтни комплекти, за чупещите се пластмасови държачи на гърбовете на седалките с надуване.

Въпроса ми е при Б7 този проблем решен ли е, понеже ми се вижда, че мястото за механизмите за надуването е ПО голямо отколкото при Б6?

За да си взема такива от Б7, и да не се занимавам с ремонти, че на два салона вече три пъти ги оправям.

Някой нещо по въпроса?

Редактирано от svoenraven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш капака на пепелника, и от там с ръката дърпаш нагоре.

Някой нещо по въпроса?

https://youtu.be/ae_UEN3hFr4

Ето ти пълен клип за махане на цялата средна конзола, изгледай го ще ти е полезен :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с лявата крушка на дей-лайт-а в биксенон фарове

един ден свети един ден не свети и изкарва грешка на таблото за изгоряла крушка

купих нова и като извадих старата се оказа че си е ОК и не е изгоряла

новата свети около половин час и после и тя угасна

Нагоряла клема? Разкачен кабел за CAN BUS-а дето си я проверява?

от както съм купил талигата там не съм ровил че да съм разместил нещо.

Фара не гълта вода и всички капаци са му ОК.

давайте предложения какво да ровя утре ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая средна конзола тряя ли се подмени ако искам да сложа 2 din и нави, или трябва само конзолата която държи навигацията?

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами едни близо 800лв. трябва да се дадът и ще стане :confused:  И аз минах през таз питанка и малко ровене в OLX , но за сега си слушам радио от обикновенното Audi Concert  и чакам непредвиден бонус от шефа  :P

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си заинтересован и не е продал навито звънни на тази обява: http://olx.bg/ad/audi-2-0-tdi-2006-g-katastrofiral-na-chasti-ID5uxQg.html#9a13849a4e - на мен ми каза 800лв. с климатроника, с конзолата, с всичко, беше преди 2-3 седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, някой случайно да има за продан закопчалки за стелки за AUDI A4 B6? Купих си гумени стелки за зимата точно за модела - много са готини, но нямаха закопчалки, а само място където да се изреже и да се сложат. Та взех, че разглобих от летните стелки и направих зимните  :hilezh: Ако някой случайно има за продан, може да се спазарим. Номерата на двете части са: 300.864.521 и 300.864.523. Ето една снимка на това, което търся:

 

20151031_142407.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано ти помогна с този линк!

На мен също ми трябват за задните стелки, но не съм си поръчвал.

http://www.stelki.bg/category/643/kopcheta-za-stelki.html

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с лявата крушка на дей-лайт-а в биксенон фарове

един ден свети един ден не свети и изкарва грешка на таблото за изгоряла крушка

купих нова и като извадих старата се оказа че си е ОК и не е изгоряла

новата свети около половин час и после и тя угасна

Нагоряла клема? Разкачен кабел за CAN BUS-а дето си я проверява?

от както съм купил талигата там не съм ровил че да съм разместил нещо.

Фара не гълта вода и всички капаци са му ОК.

давайте предложения какво да ровя утре ?

Моята също ми правеше този проблем. Отворих я, прегледах фасонката, видях че страничната пластинка за контакт с цокъла е силно притисната и с един леко завит отпред тел, я опънах малко и от тогава не ми го прави.

Същият проблем имам и с дясните крушки за стоп-светлина, но все още не съм разгадал как да отворя стопа и да му погледна фасонките. Карам А4 В7 Avant.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е дясната на номера.Сложих нова и пак сигнализира за изгоряла.Мисля да позачистя пластинките малко само време да има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си заинтересован и не е продал навито звънни на тази обява: http://olx.bg/ad/audi-2-0-tdi-2006-g-katastrofiral-na-chasti-ID5uxQg.html#9a13849a4e - на мен ми каза 800лв. с климатроника, с конзолата, с всичко, беше преди 2-3 седмици.

Благодаря, колега

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагайте колеги ...Свалях си фаровете за да реставрирам рефлекторите и да се опитам да им спра конденза и сега ми свети грешка , фар с 3 лъча и удивителна в него и стрелки нагоре и надолу ,откачах акумулатора но грешката си остана . Фаровете са с ксенон на късите Валео .

 

п.п. Забравих да спомена ,че ми се наложи да карам с един фар до един приятел , защото единия фар се оказа с един различен болт, ако това има значение и тогава ми светна грешка но не запомних дали беше тази :( ...

Редактирано от rAz1eL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да изчезне грешката, докато не я изчистиш с VCDS. Това е символа за грешка в автоматичния реглаж на фаровете (нали, тези които сме с ксенон сме и с кантари). Изчисти я и всичко ще е ОК. И на мен, когато ми я боядисваха от градушката не бяха я изчистили и докато не се прибрах в къщи си светеше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...