Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Какво значи това: 

 

Регулировка угла наклона фар, в авт. режиме, динамическая (регулировка производится в движении)

 

Автоматично ми се регулират фаровете ли ? Защото нямам копчета за регулиране ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с оригинален ксенон фаровете се регулират автоматично - поддържат си нивото без значение колко е натоварена колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно допълнителното чистене след миене на стъклото:

 

http://www.audiworld.com/forums/a7-192/vag-com-disable-after-wipe-2862158/

 

"Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping)" изглежда, че е ключовата опция за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви ксенонови крушки ще ми препоръчате, че единият ми фар започнал да лилавее ?

Фаровете сa ми заводски ксенон от ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То първо предното стъкло трябва да ти е с реотани за подгряване,че след това да сложиш този модул.

Колега мисля че грешиш.При мен след натискане на бутона за размразяване на страничните огледала започва силно обдухване и на предното стъкло.Ефекта е след около две три минути се размразява и предното стъкло...бутона за задното стъкло е отделен бутон.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)))...от ляво до врътката за отопление на седалките е копчето за размразяване на задното стъкло от дясно е копчето за размразяване на огледалата и предното стъкло.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа малко си в грешка - огледалата май бяха заедно с реотаните на задното стъкло при позиция " I " на копчето за прибиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен обдухва само предното стъкло..а другото копче ,загрява задния джам....преди згряваше и страничните огледала но вече не и незнам защо.Обдухва само предното стъкло

И при мен обдухва само предното стъкло..а другото копче ,загрява задния джам....преди згряваше и страничните огледала но вече не и незнам защо.Обдухва само предното стъкло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лявото копче на което си написал предно+останалите ,просто пренасочва цялата струя на въздуха към предното стъкло на мах,незнам да подгрява каквото и да било.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля че грешиш.При мен след натискане на бутона за размразяване на страничните огледала започва силно обдухване и на предното стъкло.Ефекта е след около две три минути се размразява и предното стъкло...бутона за задното стъкло е отделен бутон.

Подгряване и обдухване са две различни  неща.

Това с  обдухването  мисля си го има при всички Б6,и при мен го има но това не е подгряване.

Предното стъкло си има фини реотани разположени в отопляеми стъклопакети,и е на принципа на задното стъкло подгряват си го реотаните,даже мисля се пуска автоматично под определена температура.

Самото стъкло с подгрев е с бленда  отвътре,и е лилаво отвън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за лявото копче мисля е ясно,че вкл.обдухване и затова написах накратко.колигите по-горе доуточниха нещата относно подгрева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми каже къде се намират бушоните за подгряващите свещи на б6 2.5тди и кои точно са понеже ходих при един майстор и без да смъква свещите им подаваше ток от акулмолатора и каза че нито една не работела исках да ги проверя понеже като застудя времето при първото запалване стартера прави 3-4оборота и запалва и след това си пали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз и тема пуснах ама я кажете за какво са копчетата на кората на шофьорската врата.Ето прилагам ви и снимка.

post-98632-0-82705800-1450534061_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключва обемните датчици за да можеш да пуснеш алармата като в колата има нещо мърдащо.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми каже къде се намират бушоните за подгряващите свещи на б6 2.5тди и кои точно са понеже ходих при един майстор и без да смъква свещите им подаваше ток от акулмолатора и каза че нито една не работела исках да ги проверя понеже като застудя времето при първото запалване стартера прави 3-4оборота и запалва и след това си пали

Ами точно така се проверяват - с кабел от плюса на акумулатора се подава директно върху свеща. Така елиминира всички останали компоненти по системата. Ако нито една не е преискрявала значи не работят. Първо ги смени после щи търсиш предпазителите, иначе се намират в кутията където е управлението на двигателя (лявата страна на чистачките)

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...