Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

Ae пускайте

 

- бе3омбата

- еС4вурката

- аллроуда

 

и да приключва сълзливата драматургия...

Баси мамата!  :steinigung:

 

P.S. Светли4ко, дано не запееш друга песен относно пръдните в последствие...  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предлагаш с едната да метне ласо на другата и да пристига ли? Ама ще трябва и каманяк под предния капак да намята, да не се вирне като моторница на крайбрежието на св Влас :hilezh:

По повод анкетата - по-добре без участие таз година, отколкото излагация с буджаци щом няма читави мераклиЙ

Бая камани ше требват.....така си е

Ама пък е близо до ИЕЦ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

P.S. Светли4ко, дано не запееш друга песен относно пръдните в последствие...  :zustimm:

Е освен някой да се посере от кеф,че е седнал в някъф дърт кенеф кво толкова.Ще почистим после :lol: .

Редактирано от swetli4ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В задънена улица сме, колега. Хората с хубави коли не си ги дават, защото ще им ги амортизират аборигените, ходещи на изложението. Но пък колите на тези, които са навити, са под достойнството на клуба за излагане там.

 

 

Що кое е  под достойнството на клуба,на Цецо колата ли , С4-ката на колегата Снокс , ти кви извънземни коли очакваш там да има обясни ми , после колегата от другия форум каза ,че колите могат да бъдат заключвани  никой няма да пипа отвътре, ебати смешната работа стана тука

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що кое е  под достойнството на клуба,на Цецо колата ли , С4-ката на колегата Снокс , ти кви извънземни коли очакваш там да има обясни ми , после колегата от другия форум каза ,че колите могат да бъдат заключвани  никой няма да пипа отвътре, ебати смешната работа стана тука

 

Ироничен ми беше поста, Blese и далеч не към теб насочен. Респект за теб и останалите, че сте навити за участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак отново "тактично" да си попитам вече уеко в прав текст - НЯКОЙ ДРУГ ОСВЕН ЦЕЦО С ИНТЕРЕСЕН АВТОМОБИЛ ЖЕЛАЕ ЛИ ДА ВЗЕМЕ УЧАСТИЕ ИЛИ НЕ?????

 

Кой беше ти, че да преценяш кой автомобил е интересен и кой не?

 

Като влезеш в аудибг.ком пише "Здравейте Audi фенове и гости на нашия сайт! 

Това място е направено за вас."

 

Не пише добре дошли в блога на диктатора Wizi.

Феновете са тези които трябва да гласуват и изберат кои автомобили да представят Ауди, а не ти. За това трябва да има анкета, а не да ми се изказваш като генерал-лейтенант.

 

Ето ти два клипа да поразмишляваш малко върху нещата какво е интересно на хората по Европата и Америката и кога ще ги догоним:

 

 

 

И щом колата ми е безинтересна според теб, другия път ще те помоля като спра на някоя автомобилна среща да не идваш да пробваш да си бутнеш пръстите между гумата и калника, от сега ти казвам, че няма да влезнат, и с банкнота не пробвай да минаваш между гумата и калника, да не вземе да остане там ;)

 

Ако си внимавал в картинката, щеше да знаеш, че от последните два vwclub феста, посетителите гласуват за автомобил на публиката, и той печели наградата да бъде закаран на събора в Австрия Worthersee. Значи лекинко се търси подобна визия като от клиповете, стоковите лъскачи ходи в лъскавите автокъщи да разглеждаш.

 

И сега отворковци, да не си помислите, че искам да печеля награди на публики и тн :hilezh: Оттеглям си кандидатурата за участие във феста, бъдете живи и здрави, аз така или иначе ще си ходя на събора в Австрия при "буджаци"-те(както jimi нарече предложените коли до сега в темата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се изпада в крайности?

Защо трябва да има обидени и обиждащи покрай всяко мероприятие?

 

Колега VeskoTDI, не се засягай излишно и не приемай нещата толкова лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше ти, че да преценяш кой автомобил е интересен и кой не?

Съветвам те да си оправиш тона. Скоростно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше ти, че да преценяш кой автомобил е интересен и кой не?

 

Кажи честно, вярно ли се излЕте като овен на слог така ?

 

Оттегляш си кандидатурата като обиден и ни лишаваш от убийствената възможност да зърнем за миг точно твоя най-интересен варел ли не разбрах?  А нека аз на твой ред да те питам, ти пък кой беше, че не се сещам точно с кое трябва да си по-различен от всеки друг в този форум? Съдейки по клиповете, дето си качил, върху които очевидно трябва да се разсъждава много внимателно, за да видим нещо, което само на теб е станало ясно, а на нас ни е обягнало, строго си се ориентирал към американ псевдо дрийм бира парти и джанти 32 ки, което не мисля, че е основна идея на повечето тук. Всеки има право на избор, щом това на теб ти харесва, отивай в Австрия директно, съжалявам, че твоя "буджак" изпуска уникалната възможност да бъде избран за кола на публиката, `щот` ако беше ходил на предните фестове, щеше да ти стане ясно, че това е VW фест и обикновено други коли, освен VW не стават кола на публиката. Определено на този фест няма да отида заради марката ауди, със сигурност. Направо се осраха накои хора с мрънкане тук. 19 страници мрънкане от обидени и засегнати, че не са ТЕ избраните. Смешно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради..... няма смисъл. :)

Малко поне към темата. За сега колите са:

- ЦЕЦО

- dominator

- ?

Възражения? Има ли нужда от анкета или ще се справим и без такава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изначалната липса на каквито и да е обективни критерии винаги има за последица непреодолима колизия на субективни предпочитания. Да се пуска допитването до народа и да се слага край на сапунката.

 

ПП. Дева к`во изречение завъртях, седмицата почва зле :steinigung: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не участвам в теми от подобен род , защото не разбирам а и няма с какво да помогна, но имам следния въпрос.....само в нашия форум наблюдавам напрежение от подобен тип , разделение и некви други разтройства ....що така бе момци ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, идва ни от вътре. Просто сме добри в това и използваме всяка възможност да го покажем. Така си мисля поне.

Анкета ще има когато имаме повече от 3 коли. Сега и толкова май нямаме. За какво ни е анкета? Да се допитаме дали и те да отидат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради..... няма смисъл. :)

Малко поне към темата. За сега колите са:

- ЦЕЦО

- dominator

- ?

Възражения? Има ли нужда от анкета или ще се справим и без такава?

S4 ката на Shhhooxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търговшкото Б3 няма ли да е интересно? По памет беше много изпънат кошер (да не вземе да се обиди сега човека, така си говоря за всички МПС-та) и имаше много екстри за тях години.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, отиваме към анкета!

Отварям анкета, като тук както и там ще помоля номинираните коли да бъдат представени със снимков материал от собствениците им!

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=157538

 

някой да ми подскаже за В3ката на кого е за да коригирам анкетата <_< Sorry.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...