Jump to content

Гуми и джанти за A3 8P


Moonland

Recommended Posts

Сега ще ме хейтнете още повече сигурно като кажа, че така пък като са в един цвят джантите им се губи идеята :D. Иначе са хубави джантите няма спор, но джанти, които струват колкото половината кола не мисля да слагам лично аз :).

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 832
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Неслучайно не се срещат в един цвят ;) Тези според мен са пребоядисвани. 

Грозно. Целият замисъл отива на кино така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука ги има по-евтино  :hilezh: .

 

Малко размихме темата ама нека малко смях да става.

 

И за да не съм оффтопик, тия не са лоши. Не бях виждал такива до сега.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моите са ментаци ,защото мисля че няма такива 17" . Моите са боядисани в сиво и черно(така си взех колата).Монтират се с тефлонови рингчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм със такива оригинални 18ки но ги карам само лятото , и тъи като гумите бяха за смяна реших да ги махна и  да  пребоядисам джантите че бяха надрани.Та разпитах тък там и реших да ги пръсна прахово ,пясъкоструиката и праховото излезе 200лв за 18ките ,за 17ки е 140лв много съм доволен как се получи заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола от RQS ли я взе? 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=6&subact=1&actions=h13473716076394789&f1=0&f2=0&f3=1&f4=%C2%F1%E8%F7%EA%E8&f5=%C2%F1%E8%F7%EA%E8&f6=R&f7=1&f8=

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,от там е,гледал ли си я?

 

И ако може да каже колегата,доволен ли е засега от CR мотора. :)

18-ката е добра.

До този момент да,доволен съм много добра динамика-разход!

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние искахме да я взимаме, ама я бяха дали да я кара временно някакъв не разбрах точно какъв. Имаше я на обява, обаче колата я нямаше в автокъщата.... Иначе, за сребристото, което коментирахме, регистрирали са го и го кара някой от автокъщата... S-line DSG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За имане - има, чрез адаптерни фланци. Само че с голяма вероятност така ЕТ-то ще стане твърде малко и ще имаш контакт с калниците.

Кое пък Ауди е с 66,5mm отвор? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Искам да ви попитам нещо свързано с патериците ( резервните гуми ) на Ауди А3 Спортбек 2007.

Имам една, но явно е някаква 15ка (да не говорим, че е някъв слик все едно http://oi57.tinypic.com/2woiuqb.jpg

) стандартна ли е каква е... и ми надига кората отзад в багажника с има няма 3 пръста... отвратително е. 

Интересува ме с какъв размер да си взема патерица, защото зимата карам с 15ки на 195/65/15, а лятото 225/45/17...  

Един колега от тук ми предлага или 16ка или 17ка, казва, че ставало. Та затова искам да попитам и вас, за мнение просто. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...