Jump to content

Мнение за конкретна обява S6 C5


Recommended Posts

Здравейте. Моля за мнението ви за посочената обява: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11435241282973748&slink=a34t34

 

Въпросите ми във връзка с обявата са: възможно ли е да е на толкова РЕАЛНИ километри? Как ви се струва цената? А цялостното състояние на колата, доколкото е видно по снимките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда наистина добре,даже отлично:

Салон-почти не е намачкан

Хром панела около лоста на скоростите изглежда много добре,а там се драска лесно

Педал на спирачката като нов

Таблото е с тръгнал ФИС,но ми направи впечатление ,че вътре няма събрани прашинки и разни такива,които се натрупват с течение на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако собственикът е имал служебна кола по-скоро е карана през няколко дни (уикендите основно) и извънградско

 

На брат ми S8-цата 2001г. е на 205хил от първи собственик и вътре е като нова.

 

На тези коли километрите почват да личат след 3-400хил или при мърльовци много по-рано :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледам в момента при мен какво става.

Усетих,като се замислих,че не съм карал 4Фката от 23Юни......WTF???

Ако може да й се изкара някаква история ще е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е била на качествена автомивка.

Сигурен съм,че всеки който си купи нова ес-ка си я гледка и си кара служебна кола цели 15години...и така N на брой собственици!Педала не е сниман точно където трябва,алуминия се полира за 20лв.и се лакира ако трябва.

Не задължавам никой с мнението си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто б6 2001г. е на 210 хил км и вътре е доста запазено подобно на тази. Само волана ми е в по-лошо състояние, може би щото е сив, а пък този не се вижда много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш е претапициран,разгледайте  снимки на такъв волан.Долу където са снадките на този са много широки.

Струва ми се,че не са снадки,а е набръчкано.Може и калъвче да е имало!Да не се праши кожата докато стои в гаража!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия 94к км., не знам колко пъти, автомата е понесъл "лоунчовете" на събото-неделния драйвър-меринджей.

Та мисълта ми е, ако ще купувам S-ка с типтроник първо поколение, бих започнал огледа с него.

 

П.П. разрови се малко и ще намериш инфо, какво се случва в кутията при следната манипулация и какви са последствията в даден момент :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за тая обява  :hilezh:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431701424381599&slink=a4d52x

 

Лошо няма в демото, но после едни мисли ти влизат в главата... Иначе по темата това звено направо си го броиш като консуматив и почти сигурни за даване пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10-та снимка защо ли ми се вижда протъркан ключ на светлините?На тая от мобиле.де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки е ок. Ако ти стиска отивай и я гледай. Такава кола само по снимки не може да се прецени. :)

 

п.с. И какво ако наистина е на "Реални" километри, но е стопена от ръчкане, пуши като трактор и автомата и е пред умирачка?

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво толкова ако не е на толкова километра.Ако си мераклия иди и я виж и тогава решавай.Аз като купувах мойта и ревна оня осмак в паркинга на мола малко се стреснах.Мислех да побегна с пълна газ от там.Така че сам решаваш.Само ако може да свалиш от цената ще е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си заслужава толкова много пари за тая кола .... Дори да е на толкова малко км, което лесно можеш да провериш по рамата.

 

Пък и често една кола, като не се кара се скапва повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес мръднах в обедната почивка да я погледна.

Вътре е много запазена. Оригинални стъкла. Без увиснали врати. Оригиналните стелки. Шофьорската седалка имаше смачкано като за повече от тези килметри, но не е драма. МНого запазен салон.  Ел. седалките работят. Махагона на ръчната се откача. Джантите на места имаха леко задрано, но нищо сериозно. Ел. затъмняване на огледалата.

Пали добре. Като и спря системата с въртелите в началото оборотите и останаха леко високи и ми се стори, че леко играят. Не пуши(въпреки че не се знае кога за последно в бил палена и с какво масло е). Автомата го тествах само с превключване на място - няма вибрации, добре превключва. При самото превключване леко мърдаха и оборотите. Това нензам доколко е нормално, защото при мен оборотите са като заковани.

Годината по вин е 2001.

Липсва кората под двигателя. Беше много добре измита така че за течове нямаше как да се види. На десния преден подкалник имаше нещо написано с бели букви, но болтовете ми се сториха оригиналните. Леко се разминават предната и задната броня спрямо подкалниците. Явно е имала интервенции, но като цяло ми хареса. (Кой не обича s-ки!) :bia:

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я чаках да загрее до 90. Работи само 5,6 минути.

Вчера тествах моята и леката промяна на оборотите при превключване между скоростите си я има. Като се замисля има логика да е така. Ето как пали след, като е седяла 3 дни без палене.  https://www.youtube.com/watch?v=Ru0IZVBhvKU

.... и след една седмица е по същия начин само пушека отзад е малко повече  :hilezh:

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се нормално да мръгват леко оборотите докато ги компенсира софта, все пак торкконвертора е голям товар. Относно празния ход още след 60градуса като паднат оборотите се почва, тая имаше ли някакви драми? Твоята как се държи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нещо ново за мен. Аз си мислех, че ако има проблем ще е докато е студена, а не като загрее напълно. При мен са ок и на топло  https://www.youtube.com/watch?v=fp23Kt2Z1N0

https://www.youtube.com/watch?v=8-xcjbx2DyA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...